365-dniowa polityka zwrotów z dowolnej przyczyny
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
i
12 251 82 71 - (dni robocze w godz. 09:00 - 17:00)
Menu
Szukaj
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk

Kiedy otrzymam zwrot kosztów?

Po odebraniu Twojego zwrotu prześlemy Ci e-mailem potwierdzenie odbioru i natychmiast rozpoczniemy procedurę zwrotu płatności.

Zwrot kosztów zostanie automatycznie przekazany na Twoje konto bankowe poprzez wybraną przez Ciebie podczas procesu zwrotu metodę płatności.

Jeżeli zapłaciłeś kartą debetową


Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w przeciągu 3-4 dni roboczych. Banki nie przetwarzają płatności w weekendy i święta (a jest ich całkiem sporo), więc prosimy, byś wziął to pod uwagę.

Jeżeli zapłaciłeś kartą Mastercard lub inną kartą kredytową


Powinieneś zobaczyć zwrot na wyciągu z karty kredytowej w przeciągu 3-4 dni roboczych. Czasami może to potrwać dłużej - bardzo nam z tego powodu przykro, jednak nie mamy na to wpływu.

Pieniądze zostaną zwrócone na kartę kredytową, a nie na powiązany z nią rachunek bankowy. Niestety tylko w taki sposób możemy dokonać zwrotu kosztów w przypadku kart kredytowych. A zatem pamiętaj, by sprawdzić swój wyciąg z karty kredytowej.

Jeżeli zapłaciłeś poprzez PayPal


PayPal powiadomi Cię e-mailem, kiedy zwrot zostanie przetworzony. Zwykle trwa to 1-2 dni. Jeżeli zasilasz PayPal, korzystając z karty debetowej lub kredytowej, mogą minąć kolejne 3-4 dni zanim zwrot będzie widoczny na Twoim koncie bankowym lub wyciągu z karty kredytowej.

Jeżeli zażądałeś zwrotu na inne konto bankowe


Jeżeli wybrałeś zwrot pieniędzy na inne konto bankowe (podając nam numer IBAN swojego konta bankowego poprzez e-mail), przetworzymy Twoją płatność w terminie 1-2 dni. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w przeciągu 3-4 dni roboczych.

Czy nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Napisz do nas
Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 09:00 do 17:00
12 251 82 71
Opcje płatności

Akceptujemy większość kart debetowych i kredytowych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania.

Kontakt z nami
12 251 82 71

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 09:00 do 17:00

Poznaj nas

Przeczytaj o tym, jak Trendhim urósł z niczego do ponad 5 000 wyjątkowych produktów. Każdy ma swoją historię… nasza obejmuje gazelę.

Znajdź nas