365-dniowa polityka zwrotów
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł-Zobacz opcje
12 251 82 71 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Menu
Szukaj
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk

Wszystko na temat bezpieczeństwa płatności

Najbezpieczniejsze płatności przez Internet


Wszystkie płatności przetwarzane są przez Adyen i są w pełni zaszyfrowane protokołem SSL, możesz więc czuć się całkowicie bezpiecznie. Trendhim, ani nikt inny, nigdy nie pozna Twoich danych osobowych.

Adyen posiada certyfikację zgodną z najwyższym poziomem standardu PCI, który wymaga przestrzegania ponad 200 wymogów bezpieczeństwa.

Adyen jest głównym członkiem i licencjonowanym nabywcą Visa i MasterCard. Podlega corocznym audytom z Visa i MasterCard oraz wszystkich banków, z którymi współpracuje.

Razem z Adyen troszczymy się o to, by platforma Trendhim była jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Internecie, gdzie możesz swoje osobiste zakupy.

Certyfikat SSL Trendhim


Trendhim dba o bezpieczeństwo serwisu związane zarówno z serwerami, jak i platformą. Zawsze stosujemy najnowsze dostępne poprawki dotyczące bezpieczeństwa.

Trendhim został także uznany za bezpieczny przez Qualys - wiodącą firmę na rynku bezpieczeństwa w sieci. Posiadamy certyfikat SSL.

Ponadto wszystkie nasze strony korzystają z bezpiecznego połączenia HTTPS stosującego bardzo zaawansowane 256-bitowe szyfrowanie. Szyfrowanie HTTPS zapewnia bezpieczne połączenie między Twoim komputerem a naszymi serwerami, aby nikt inny nie był w stanie odczytać Twoich danych osobowych.

Zawsze masz możliwość sprawdzenia, czy strona internetowa korzysta z bezpiecznego połączenia HTTPS - widać wtedy małą ikonkę kłódki, a w adresie URL widoczne jest wyraźnie "https". Zalecamy, byś robił zakupy wyłącznie w sklepach, które korzystają z połączenia HTTPS, abyś zawsze miał pewność co do swojego bezpieczeństwa.

Trendhim gwarantuje


 • NIGDY nie zobaczymy żadnych Twoich danych osobowych wykorzystywanych w czasie płatności, na przykład danych Twojej karty.
 • Bardzo się troszczymy o Twoje dane osobowe i nigdy nie przekażemy ich stronom trzecim. Przeczytaj więcej na temat danych osobowych.
 • Nigdy nie pobieramy opłaty przed wysłaniem zamówionego towaru. W ten sposób nigdy nie zapłacisz za coś, czego nie otrzymasz.
 • Stosujemy politykę zwrotów przez 365 dni.
 • Wraz z towarem otrzymasz fakturę, a natychmiast po złożeniu zamówienia dostaniesz jego potwierdzenie.

 • Dbamy o to, by Trendhim było jednym z najbezpieczniejszych miejsc do robienia zakupów w Internecie.

  Co w przypadku gdy nie otrzymałem zamówienia?


  Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymałeś swojego zamówienia, natychmiast wyślemy je ponownie lub, jeśli będziesz chciał, zwrócimy Ci należność.

  Możesz mieć pewność, że nigdy nie zapłacisz za coś, czego nie otrzymasz. Dowiedz się więcej: Nie otrzymałeś zamówienia?

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące bezpieczeństwa lub innych informacji osobowych, prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Czy nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Napisz do nas
Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 08:00 do 16:00
12 251 82 71
Opcje płatności

Akceptujemy większość kart debetowych i kredytowych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania.

Kontakt z nami
12 251 82 71

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 08:00 do 16:00

Poznaj nas

Przeczytaj o tym, jak Trendhim urósł z niczego do ponad 5 000 wyjątkowych produktów. Każdy ma swoją historię… nasza obejmuje gazelę.

Znajdź nas