365-dniowa polityka zwrotów
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Wszystkie akcesoria
Dopasuj akcesoria
Biżuteria
Torby i portfele
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
Trendhim
×
Trendhim
Język:
Bransoletki
Golenie
Kapelusze
Kolczyki
Krawaty
Muszki
Naszyjniki
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary zerówki
Paski
Pielęgnacja brody
Pierścionki
Portfele
Poszetki
Rękawiczki
Spinki do krawatów
Spinki do mankietów
Szaliki
Szelki
Szpilki do marynarki
Torby
Zegarki
22 153 14 54
Dni robocze w godz. 08:00 - 16:00
Zobacz wszystkie

Każdy ma historię

Chcemy pomóc każdemu mężczyźnie w odpowiedzeniu jego.

Wizja

Męskie akcesoria nie są do ubrań na specjalne okazje. Nie są również zarezerwowane dla konkretnej grupy mężczyzn. Nie chodzi o sztuczki lub koniecznie wyglądanie dobrze. Chodzi o opowiadanie swojej historii i wyrażanie tego, co czyni cię wyjątkowym. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, są mniejsze rzeczy, które nosisz – akcesoria.

Trendhim projektuje jakościowe akcesoria dla mężczyzn, które są modne I przystępne cenowo. Posiadamy obecnie w naszym portfolio 13 marek i corocznie wydajemy nowe kolekcje ciągle powiększającego się arsenału produktów , aby pomóc ci otrzymać jak najwięcej od swojego zamówienia.

Nasze wartości

Chcesz pracować w Trendhim?

Poznaj nasze oferty pracy i poznaj nas lepiej czytając nasz Atlas oraz Podręcznik marki.

Historia Trendhim

Czy miałeś kiedykolwiek jeden z tych dni? Dzień, w którym bawisz się przyciskiem drzemki, a wybór pomiędzy snem jest coraz trudniejszy? Tak, my też mieliśmy.

To wybory, których dokonujemy, określają naszą historię.

Nie możemy pomóc ci zdecydować, jak długo możesz spać, ale pomożemy ci opowiedzieć twoją historię, oferując produkty, które nie są dostępne nigdzie indziej. Zaprojektowane w Danii i umieszczone pod 13 wyjątkowymi markami własnymi, nasze produkty mają coś innego do powiedzenia.

Który wybierzesz?

Jaką opowiesz historię?

Przeczytaj, jak powstał Trendhim, od kołyski do teraz, najlepiej jak to pamiętamy.

2007

Wszystkie dobre historie zaczynają się od początku... Ale nie o 4 rano.

Trendhim został założony pod koniec 2007 roku przez Sebastiana i mnie (Mikkela). Mieliśmy tylko 18 lat i kończyliśmy ostatnią klasę szkoły średniej. Byliśmy młodzi, pełni energii i rozpierała nas żądza założenia własnego biznesu… byliśmy jednocześnie na tyle naiwni, aby to zrobić.

Wymyśliliśmy 2 pomysły – dostawa pieczywa do domu w weekendy oraz sklep internetowy z akcesoriami i biżuterią dla mężczyzn.

Mówi się, że przedsiębiorca powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby jego biznes odniósł sukces, prawda? Cóż, bardzo chcielibyśmy móc się z tym zgodzić, jednak szybko doszliśmy do wniosku, że całe to wstawanie o 4 rano, żeby dostarczyć bułki... to dla nas zbyt ciężki kawałek chleba.

I tak to się stało! Poranne pieczywo szybko odeszło w zapomnienie, a z popiołów wizji wstawania bladym świtem narodził się… Trendhim.

2008

Dzięki, mamo!

Mając około 4 000 Euro, które zarobiliśmy, ciężko pracując przy rozwożeniu prasy i wiązaniu kwiatów (to historia na kiedy indziej), rozpoczęliśmy tę wspaniałą przygodę.

Naszą naiwność przewyższał wyłącznie zapał, jaki poczuliśmy. Rzuciliśmy się na głęboką wodę wszystkiego, co związane z e-commerce. Tworzenie stron internetowych, zakup produktów, dobra obsługa klienta, ubezpieczenia, księgowość, fotografia produktowa i dużo, dużo więcej.

Nasi najbliżsi, rodzina i przyjaciele, nie zawsze rozumieli, co robimy. Niektórzy wykorzystywali każdą okazję, by przypomnieć nam, jak wspaniała jest edukacja i jak ryzykowne jest to, czego się podjęliśmy.

W końcu jednak nawet mama Sebastiana, której serce mówiło, że jej syn mógłby mieć lepszą przyszłość, zaakceptowała to, że jesteśmy dwoma młodymi mężczyznami z misją i że nic nas nie powstrzyma.

Dziś jest chyba naszą największą fanką i dostrzega każdy najmniejszy błąd na stronie przed nami.

Oto jak strona Trendhim wyglądała w latach 2008/2009. Nie krępuj się, można się śmiać.

2009

Nasz mały kawałek Rzymu

Gdyby ktoś nam wcześniej powiedział, że będziemy musieli pracować po 16 godzin dziennie, 7 dni w tygodni, zainwestować kolejne 10 000 Euro i praktycznie zrezygnować z życia towarzyskiego na około dwa lata, aby się to udało…. nasze oczekiwania co do zakładania własnego biznesu pewnie byłyby nieco inne. Tutaj jednak przydało się to, że byliśmy młodymi, naiwnymi przedsiębiorcami o wielkim zapale.

Od 2007 do 2009 roku wciąż pracowaliśmy na część etatu na poczcie, dzięki czemu mieliśmy w tym czasie na chleb (a czasem nawet na mleko).

Sebastian i ja, nasze łóżka, łazienka, kuchnia, magazyn i biuro - wszystko znajdowało się w mieszkaniu o powierzchni 83 m².

83-metrowe mieszkanie, w którym nasza trójka – Sebastian, Mikkel i Trendhim – mieszkała przez kilka lat

Wiedzieliśmy, że nie od razu Rzym zbudowano.

Pod koniec 2009 roku nareszcie zarabialiśmy wystarczająco dużo pieniędzy, by rzucić pracę i w pełni skupić się na Trendhim. Wow, co za uczucie!

Wciąż doskonale pamiętam to dziwne uczucie w żołądku w drodze do domu po tym, jak rzuciłem pracę na poczcie. To była ta dziwna kombinacja ekstremalnego szczęścia, ekscytacji, stresu, niepokoju i nadciągającego załamania nerwowego.

Czy to była dobra dobra decyzja? Przecież od teraz Trendhim będzie musiał zapewnić nam obu pełne wynagrodzenie, a kto wie, czy za 6 miesięcy firma nadal przynosiłaby zyski?

Miałem jednak jednocześnie świadomość, że teraz będziemy mieli więcej czasu, by uczynić Trendhim naprawdę wyjątkowym!

2010

Komu potrzebna jest sypialnia?

Sprawa nabierała tempa. Rozszerzyliśmy sklep o nowe kategorie produktów i nowe kraje… I okazało się, że potrzebujemy więcej miejsca. I to bardzo. Pudła z towarem dosłownie zajmowały każdy najmniejszy kąt naszego mieszkania, a sami spaliśmy na małych materacach w salonie.

Wynajęliśmy zatem wielką willę w naszej rodzinnej okolicy. Uznaliśmy, że będzie to doskonałe rozwiązanie, ponieważ unikniemy codziennych dojazdów do pracy i będziemy mogli dawać czadu od świtu do zmierzchu.

Nasza willa… z miejscem dla Trendhim i nas samych.

2011

Nowa Era

Nadszedł rok 2011… a właściciel willi postanowił ją sprzedać i z jakichś nieznanych nam powodów uznał, że nasza obecność mogłaby przeszkadzać nowemu właścicielowi. Musieliśmy zatem przenieść biznes.

Byliśmy trochę starsi, odrobinę mądrzejsi i wciąż pełni pasji, by stworzyć coś świetnego. Zdecydowaliśmy się wynająć 200 m² prawdziwej powierzchni biznesowej.

Nasz pierwszy magazyn.

2012

Rakieta ma lecieć szybko, nie prosto

Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć coś więcej niż po prostu sklep internetowy. W 2012 roku wyruszyliśmy w kolejną misję - postanowiliśmy stworzyć naszą własną markę akcesoriów dla mężczyzn. Doprecyzowaliśmy każdy szczegół. I – prosimy o uwagę – narodził się Lucleon .

Stworzenie własnej marki i projektowanie własnych produktów odzwierciedla nasze aspiracje na przyszłość. To była historia, którą musieliśmy opowiedzieć... Jednak, jak się okazało, w tamtym momencie próbowaliśmy złapać zbyt wiele srok za ogon.

2014

Red Bull + pasja = sukces

W latach 2013-2014 sprawy nabrały naprawdę szybkiego tempa.

Rodzina Trendhim powiększyła się i dołączył do nas trzeci partner w biznesie, Martin. Był lekko uzależniony od napojów energetycznych, a my to uwielbialiśmy!

Martin świetnie odnalazł się w naszym zespole i doskonale pracowało nam się razem po nocach. Pamiętam jak raz, śpiąc na materacu, obudził mnie rano dźwięk otwieranej przez Martina puszki Red Bulla.

Cała nasza trójka. Martin, Sebastian i Mikkel.

Pod koniec 2014 roku Trendhim rozwijał się i poszerzył na Norwegię, Szwecję, Finlandię i Holandię. W dodatku w tym roku podwoiliśmy nasz asortyment i zaczęliśmy zatrudniać studentów do pomocy przy pakowaniu zamówień. Myślę, że te napoje energetyczne zaczęły przynosić rezultaty.

2015

Wspaniałe doświadczenie

Do zespołu dołączyli Karina i Kristof, zwiększył się asortyment i okazało się, że nasz magazyn jest tak ciasny, że trzeba chodzić bokiem między towarem, aby skompletować zamówienie.

Wraz z magazynem zmieniającym się w labirynt jednokierunkowych uliczek, zorganizowaliśmy spotkanie zespołowe i podjęliśmy ważną decyzję. Pożegnaliśmy się z naszym ukochanym dotychczasowym domem... i przenieśliśmy się na drugą stronę ulicy.

Nasza piątka – Sebastian, Karen, Karina, Mikkel i Martin. Kristof niestety nie załapał się na zdjęcie.

Przeprowadziliśmy się do naszej obecnej siedziby, w której wystarczyło miejsca na wyścigi gokartów, stoły do ping-ponga oraz prawdziwe myślenie z rozmachem.

Skończyło się także spanie na materacu w salonie.

Ktoś mógłby pomyśleć: „Okej. W tym momencie stali się prawdziwymi profesjonalistami, prawda?”. Cóż, nie do końca.

Jedną z naszych podstawowych wartości jest Hakuna Matata (cóż za piękna fraza). Jest ona bliska sercu każdego członka Trendhim. Dawno temu postanowiliśmy, że nigdy nie będziemy dążyć do profesjonalizmu jako idei samej w sobie.

Zawsze chcemy rozmawiać z naszymi klientami bezpośrednio.Chcemy, aby nasi pracownicy byli częścią rodziny. Chcemy dążyć do perfekcji jako ludzie i jako firma. To coś więcej niż po prostu bycie „profesjonalnymi”.

Każda historia jest inna. Nie jesteśmy facetami, którzy chcą dopasować jakąś foremkę do ciastek. Dlaczego mielibyśmy chcieć tego dla kogoś innego?

2016

Cóż, szybko się to rozwinęło!

Aaaa, 2016.

Zacznijmy od końca lutego, gdy rozszerzyliśmy działalność na 11 nowych krajów i zatrudniliśmy 43 tłumaczy. Otwarcie wielu nowych rynków oznaczało, że wszystkie 3 000 produktów i cała strona musiały zostać przetłumaczone na 8 różnych języków! To nie było łatwe zadanie. Ale co jest zabawnego w prostocie?

Aha, postawiliśmy sobie również za cel zwiększenie przed końcem roku liczby wyjątkowych produktów z 3 000 na 5 000. Ostatecznie mieliśmy tę przestrzeń magazynową, którą musieliśmy wypełnić.

2017-2018

Biegnij, gazelo, biegnij

Nawet awaria serwera w Black Friday nie mogła powstrzymać naszej rakiety w listopadzie '18... chociaż poważnie się starała. Na szczęście udało nam się wycisnąć te cytryny i nadal przygotować produkty na czas. Znaleźliśmy się również w krajowych wiadomościach. Sebastian był gwiazdą tego dnia!

Na przełomie 2017/2018 roku otworzyliśmy się na 12 nowych krajów, w tym na Australię, Singapur, RPA, Kanadę, Nową Zelandię i USA, zabierając nas na 28 aktywnych rynków. To wiele nowych historii do opowiedzenia.

Patrząc wstecz, przez te lata dużo poświęciliśmy na usprawnienie DNA naszej marki i tożsamości. Staliśmy się dziesiątą najszybciej rozwijającą się firmą w Danii w 2017 roku – „firmą gazelą”.

Nie wiemy, jak to robią prawdziwe gazele... ale dla nas to połączenie wspaniałego zespołu i wiara w wysokiej jakości produkty, dzięki którym się rozwijamy. Cieszymy się również, że w Horsens nie ma żadnych gepardów.

2019

Więcej historii do opowiedzenia

Pamiętasz, że jedną markę własną stworzyliśmy w 2012 roku? Obecnie mamy 13 wyjątkowych marek z ponad 1 600 produktami w naszym portfolio. Skupiamy się na tworzeniu produktów zaprojektowanych w Danii przez nasz własny zespół projektantów i dostępnych tylko przez Trendhim.

Niewiele się zmieniło, z wyjątkiem tego, że nasi klienci mają teraz więcej do wyboru i jeszcze więcej sposobów na opowiedzenie swojej historii. Martin wciąż pije napoje energetyczne i nikt z nas nie żałuje, że nie dostarczał chleba w weekendy... zgadnij, że mimo wszystko to przycisk drzemki wygrał.

Mając to wszystko powiedziane, najbardziej satysfakcjonującą częścią dzisiejszego dnia są ludzie. Czujemy się szczęśliwi, że jesteśmy otoczeni jeszcze większą liczbą bardziej pracowitych, troskliwych i odpowiedzialnych ludźmi niż kiedykolwiek wcześniej. W rzeczywistości zespół Trendhim składa się obecnie z ponad 50 niesamowitych osób. Niektóre z nich pracują w niepełnym wymiarze godzin, niektóre w pełnym... a wszystkie są równie fantastyczne.

Próbowaliśmy zebrać wszystkich w biurze, żeby zrobić dobre zdjęcie, ale było to niemożliwe. Na razie musisz zadowolić się 26 z nas.

Cóż, to wszystko jak na razie. Jak wszystkie dobre historie... nadchodzi jeszcze więcej i jesteśmy podekscytowani tym, czym to będzie.

Dzięki, że jesteś częścią Trendhim. Teraz nadszedł czas, aby wrócić do twojej historii. Zrób to świetnie!

Nowe kolekcje

Odsuń kurtynę

Zegarki z widocznym mechanizmem odsłaniają mechanizm napędzający wskazówki, sprawiając, że pytamy: „dlaczego ten piękny...

Kolekcja Amager

Naszyjnik może wiele o Tobie powiedzieć. Ale zwykle niesie ze sobą jedną wiadomość. Te wieloaspektowe bransoletki i nasz...

Osłoń swoje oczy – Pomaluj swój świat

Ochroń swoje oczy tego lata wysokiej jakości okularami przeciwsłonecznymi. Kolekcja Waykins Thea – 39 nowych stylów męsk...

Wodoodporne zegarki ze szkłem szafirowym

Twoja historia nigdy się nie zatrzymuje, więc dlaczego miałby to robić Twój zegarek? Dzięki wodoszczelności do 100 metró...

Chronografy ze stali chirurgicznej z szafirowym szkiełkiem

Dzięki precyzyjnemu odmierzaniu czasu i najlepszym w swojej klasie materiałom, kolekcja Ray pozwoli ci stylowo zapanować...

Składane okulary przeciwsłoneczne Waykins + 31 nowych stylów

Od składanych okularów przeciwsłonecznych po soczewki odporne na zarysowania, nasze najnowsze okulary przeciwsłoneczne s...

Miękkie, nieswędzące szaliki i czapki beanie

Każdy z przewiewnych oraz zatrzymujących ciepło szalików i czapek z kolekcji Montagna jest starannie zaprojektowany na n...

Zegarki z widocznym biciem serca

Zegarki Dante są napędzane twoim ruchem. Tak długo, jak się poruszasz, zegarek również będzie. Nie przestawaj się ruszać...

Składane torby podróżne dla miejskiego podróżnika

Zaprojektowana w Danii, każda wodoodporna, lekka torba w składanej kolekcji Lazy Bear jest łatwa do spakowania w podróż...

Zobacz wszystkie kolekcje

Nowe artykuły

Jak zaprojektowaliśmy kolekcję Traveller

Wszyscy cierpimy z powodu chęci poznawania świata. Ten ból zainspirował nas do stworzenia linii akcesoriów stworzonych z...

Męskie obrączki i obrączki ślubne – Twój niezbędny przewodnik

Od wyboru odpowiedniego rozmiaru pierścionka po zakup nietradycyjnych obrączek i pierścionków, odkryj, jak wybrać obrącz...

Uzdrawiające bransoletki dla mężczyzn – Co oznaczają kamienie szlachetne

Dowiedz się, co sprawia, że bransoletki lecznicze z kamieniami szlachetnymi dla mężczyzn są tak wyjątkowe i jak wybrać o...

Prezenty walentynkowe dla niego

Od zegarków zaprojektowanych w Danii po pierścionki, naszyjniki i bransoletki – znajdź dla niego prezent, który będzie c...

Co to jest 24-godzinny zegarek jednowskazówkowy i dlaczego warto go nosić

Dowiedz się, jak odczytać godzinę i ustawić 24-godzinny zegarek jednowskazówkowy oraz zobacz, dlaczego warto go założyć,...

Co to jest zegarek z fazami Księżyca i jak go ustawić

Dowiedz się, jak czytać i ustawiać najstarszą komplikację zegarka na świecie – fazę Księżyca.

Jak czyścić i dbać o męskie bransoletki

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji i czyszczenia męskich bransoletek. Od pływania z koralikami po sp...

4 pytania, które należy zadać przed zakupem zegarka z widocznym mechanizmem

Zadanie sobie tych 4 pytań pomoże ci wybrać odpowiedni męski zegarek z widocznym mechanizmem i upewnić się, że wiesz, ja...

Jak stylowo nosić zegarek kieszonkowy

Od wyboru łańcuszka do zegarka kieszonkowego po nauczenie się, której dziurki na guzik użyć. Dowiedz się, jak prawidłowo...

Zobacz wszystkie artykuły
Cofnij
Resetuj moje hasło

Hurrra! Wysłaliśmy do Ciebie e-mail. Wkrótce będziesz się w stanie zalogować!

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy