365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Biżuteria do piercingu języka

Przejrzyj nasz asortyment biżuterii do piercingu języka dla mężczyzn –prostych i zakrzywionych sztang wykonanych ze stali chirurgicznej lub czystego tytanu, dostępnych w różnych kolorach i stylach. Upewnij się, że twój piercing w języku ma bezpieczną, trwałą biżuterię, która cię reprezentuje. Znajdź tutaj idealną biżuterię męską do swojego piercingu w języku.

9 produkty/-ów

Biżuteria do piercingu języka dla mężczyzn

Nie bez powodu piercing języka jest popularny wśród mężczyzn. Nie tylko kobiety go uwielbiają, ale dodają do twojego wyglądu element zaskoczenia, który nie jest ujawniany, dopóki nie zdecydujesz się go pokazać. W zależności od rodzaju piercingu w języku, który masz, możesz szukać standardowej sztangi lub zakrzywionej, ale możesz też mieć kolczyk bliżej krawędzi języka – idealny dla pierścienia z kulką lub okrągłej sztangi (pierścienia podkowiastego). Nasze produkty są wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej i czystego tytanu. Są dostępne w różnych kolorach i wzorach powierzchni. Wybierz rozmiar i styl, który pasuje do ciebie oraz uzupełnia twój gust i preferencje. Bez względu na to, czy wolisz subtelny wygląd, czy coś bardziej wyrazistego, znajdziesz odpowiednią biżuterię do swojego piercingu w języku.