Ta bransoletka łączy plecione nylonowe sznurki z polerowanymi metalowymi koralikami bez niklu o splocie liny. Warstwowa konstrukcja pokazuje starannie zaplecione pasma i prostą sylwetkę - swobodną, a jednocześnie dopracowaną. Regulowany supeł pozwala zmienić rozmiar bransoletki, tak by leżała schludnie i pewnie na nadgarstku.
- Jakość materiału: Plecione nylonowe sznurki nie strzępią się i zachowują kształt przy codziennym noszeniu.
- Komfort noszenia: Gładkie sznurki i zaokrąglone metalowe koraliki delikatnie przylegają do skóry i zapewniają wygodę przez cały dzień.
- Łatwa regulacja: Regulowany supeł pozwala poluzować lub zacieśnić bransoletkę, by idealnie dopasować ją do nadgarstka.
Noszona samodzielnie bransoletka tworzy stonowany, swobodny wygląd. W parze z zegarkiem lub innymi bransoletkami daje warstwowy efekt i ciekawą fakturę. Niebieskie i białe sznurki tworzą wyraźny kontrast, a polerowane koraliki bez niklu dodają subtelnych refleksów, które łapią światło, nie przytłaczając całości. Splot przypominający linę ma schludny profil i porusza się naturalnie wraz z nadgarstkiem.
Niezawodny element każdej męskiej kolekcji.