Ten pasek wykonano ze skóry garbowanej roślinnie, z równymi przeszyciami i prostym, minimalistycznym profilem. Ciepły brąz i klasyczna metalowa klamra tworzą stonowany, biurowy pasek. Wykończenie i konstrukcja są proste i przystosowane do codziennego noszenia.
- Wytrzymała skóra: Skóra garbowana roślinnie zachowuje kształt i nie rozciąga się łatwo, dzięki czemu pasek posłuży długo.
- Wygodne dopasowanie: Regulacja pozwala znaleźć wygodne, stabilne dopasowanie. Gładkie krawędzie przylegają delikatnie do ciała.
- Pewne zapięcie: Tradycyjna metalowa klamra daje solidne trzymanie i łatwe zapinanie.
Smukły, prosty design przechodzi przez szlufki i pasuje do garniturów, eleganckich spodni oraz biurowych chinosów. Umiarkowany połysk i jednolity kolor sprawdzają się w formalnych sytuacjach, pozostając dyskretne. Regulowany pasek umożliwia drobne korekty rozmiaru i ułatwia noszenie na lekkich warstwach.
Klasyczny pasek do męskiej kolekcji. Prosty, solidny i gotowy do codziennego noszenia.