Otrzymaj na Dzień Ojca - zamów przed godziną 16:00 w piątek, 16 czerwca

365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 199 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

CZAPKI Z DASZKIEM

Odpowiednia czapka z daszkiem nadaje wykończenie każdej stylizacji mody ulicznej. Od regulowanych czapek z zatrzaskami, ramiączkami lub zapięciami na rzepy do ręcznie robionych we Włoszech dla Fawler, wzbogacenie stylu miejskiego zaczyna się od nowej czapki z daszkiem z naszego asortymentu. Wszystkie czapki są dostępne w magazynie, gotowe do dostawy i warte zdjęcia kapelusza z twojej głowy.

4 produkty/-ów
4 produkty/-ów
Pokazywanie 4 z 4 produktów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Dołącz do Trendhim Tribe, aby otrzymywać informacje o nadchodzących produktach, porady i wskazówki dotyczące stylu, ekskluzywne zniżki i wiele więcej!

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

MĘSKIE CZAPKI Z DASZKIEM I STRAPBACK

Różne typy czapek męskich mają różne style zamykania. Niektóre posiadają plastikowe zatrzaski zwane snapbackami, a inne regulowany pasek. Inne style wyglądają jak czapka strapback dla mężczyzn, ale pasek jest w rzeczywistości wykonany z rzepów. Czapki męskie są noszone do różnych celów. Jednym z nich jest styl, a drugim blokowanie światła słonecznego oraz zapobieganie poparzeniom twarzy. W zależności od materiału, czapki z daszkiem mogą zapewnić ciepło, gdy na zewnątrz jest zimno lub pozwolić twojej głowie oddychać, gdy jest ciepło. Gdy kupujesz czapkę z daszkiem lub strapback, rozmiar nie ma większego znaczenia, ponieważ są one regulowane. Typowe style czapek obejmują czapki dla mężczyzn, czapki z daszkiem, czapki do krykieta i czapki golfowe.

HISTORIA CZAPKI Z DASZKIEM

Patrząc na początki czapki z daszkiem dla mężczyzn musimy spojrzeć na dopasowane czapki baseballowe noszone w ulubionej amerykańskiej rozrywce, czyli w baseballu. Popularny sport wpłynął na kulturę czapek, a producenci zaczęli produkować tańsze wersje dopasowanej czapki z zatrzaskami z tyłu.

Czapka z daszkiem była funkcjonalnym dodatkiem do późnych lat ‘80. i ‘90., kiedy kultura hip-hopowa zdecydowała się przenieść czapkę z poziomu funkcjonalnego na poziom mody. Takie mega gwiazdy, jak Ice Cube i Dr Dre wpłynęły na przejście z baseballu do popkultury. Styl kontynuowano na początku XXI wieku w postaci czapek w stylu męskim, przenoszących się do głównego nurtu. Czas czapek z daszkiem jeszcze się nie skończył. Są one nadal popularne, ponieważ zwracają na nie uwagę takie ikony, jak Kanye West i Mac Miller.

CZAPKI STRAPBACK VS. CZAPKI Z DASZKIEM

W najnowszym stylu czapki z daszkiem dla mężczyzn stały się bardziej swoją elitarną wersją. Ten styl ma regulowany pasek, a nie serię zatrzasków. Czapki z daszkiem są oczywistym wyborem, jeśli się spieszysz, ponieważ uzyskanie idealnego dopasowania jest natychmiastowe. Strapback ma nieco więcej finezji, ale zapewnia takie samo dopasowanie jak zatrzaski.

NIE ZAPOMNIJ O DOPASOWANYCH CZAPKACH

Różnica między dopasowanymi czapkami dla mężczyzn, a czapkami na zatrzaski lub strapback polega na tym, że czapka jest stworzona, aby pasowała do dokładnych pomiarów. Nasze dopasowane czapki są ręcznie robione we Włoszech i zapewniają taki sam styl mody ulicznej, ale z wyrafinowaniem wynikającym z noszenia czegoś dobrze zaprojektowanego i ręcznie wykonanego we Włoszech.

Kapelusze we wszystkich modelach możesz zobaczyć na tej stronie