365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

KAPELUSZE BUCKET HAT DLA MĘŻCZYZN

Zaprojektowane, aby chronić przed słońcem i deszczem, kapelusze typu bucket hat to najlepszy letni dodatek. Niezależnie od tego, czy kupujesz wodoodporny, aby nigdy nie przegapić żadnego rytmu na festiwalu, czy też wykonany ręcznie we Włoszech, ochroń się przed słońcem jednym z naszej rozszerzającej się oferty.

Jak zmierzyć
18 produkty/-ów

DLACZEGO NAZYWAJĄ SIĘ BUCKET HAT?

Męskie kapelusze bucket hat to najlepsze czapki na lato. Z szerokim, okrągłym rondem skierowanym w dół, zapewniają cień dla oczu, twarzy i szyi. Męskie bucket hat są zwykle wykonane z bawełny i można je zwinąć, złożyć lub zgnieść w celu łatwego pakowania.

Ten kapelusz przeciwsłoneczny powstał na początku XX wieku w Irlandii jako sposób dla rybaków i rolników, aby chronić się przed słońcem i deszczem. Nazwa czapki typu bucket hat bierze się stąd, że jej kształt przypomina wiadro. Z irlandzkiej wsi, angielska klasa wyższa szybko zaadoptowała kapelusz na weekendowe spacery i przejażdżki… i tak narodził się obowiązkowy letni kapelusz przeciwsłoneczny.

Zabawny fakt! W Australii kapelusze typu bucket hat są często mylone z kapeluszami chichotami lub kapeluszami Boonie noszonymi przez wojsko i ogrodników walczących z chwastami i ślimakami. W Danii są znane jako „bøllehat” lub hałaśliwe kapelusze.

CO SPRAWIA, ŻE KAPELUSZE BUCKET HAT SĄ TAK POPULARNE?

Męskie kapelusze bucket hat są popularne od czasów irlandzkich jako kapelusze rybackie. Miały swój duży rozkwit w latach ‘80 i ‘90, kiedy gwiazdy pop zdecydowały, że są fajne. Kapelusze bucket hat są popularne, ponieważ zapewniają niesamowitą ochronę przed żywiołami… i dobrze przy tym wyglądają.

Męskie kapelusze typu bucket hat są z natury codzienne i modne, więc postaw na prostą stylizację dzięki szortom (lub dżinsom) i t-shirtowi. Dodaj parę klasycznych trampek – i wszystkie męskie akcesoria, jakie chcesz! – aby uzupełnić swój wygląd.

JAKI JEST NAJLEPSZY BUCKET HAT?

Najlepszy kapelusz typu bucket hat to taki, który jest lekki i wodoodporny. Wszystkie męskie nakrycia głowy chronią twarz i szyję przed słońcem. Ale nie wszystkie są wodoodporne. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas na letnim festiwalu muzycznym, czy nosisz czapkę rybaka do łowienia ryb, najlepszy kapelusz to taki, który nie tylko chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV… ale również przed deszczem.

JAK I GDZIE MOŻNA KUPIĆ BUCKET HAT DLA MĘŻCZYZN

CO OZNACZA ZGNIATANY BUCKET HAT?

Kiedy czytasz, że czapkę bucket można spakować, złożyć lub zgnieść, oznacza to, że może ona wytrzymać działanie polegające na składaniu, zwijaniu lub zwijaniu i upychaniu jej do plecaka. Kapelusze bucket hat są zaprojektowane tak, aby radzić sobie z nadużyciami i łatwo wracać do ich normalnego kształtu.

Kapelusze w naszym asortymencie możesz zobaczyć tutaj