365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

KAPELUSZE TRILBY

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na noc do miasta, czy chcesz zrobić wrażenie w stylu hipsterskim, uzupełnij swój wygląd o kapelusz trilby z naszej stale poszerzanej oferty. Zobacz wełniane trilby wykonane ręcznie we Włoszech – idealne, aby zachować ciepło zimą i chłód latem.

Jak zmierzyć
4 produkty/-ów

UZUPEŁNIJ SWÓJ WYGLĄD MĘSKIM KAPELUSZEM TRILBY

Nazwa ‘trilby’ pochodzi ze sztuki inspirowanej powieścią „Trilby” George'a du Mauriera. Kapelusz, który zadebiutował na pokazie, szybko stał się znany jako „kapelusz trilby”. Historycznie rzecz biorąc, kapelusze trilby były robione z filcu z króliczej sierści, ale przekonasz się, że większość naszych zaprojektowanych przez Duńczyków produktów jest wykonana z wełny.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do teatru, czy do ulubionej kawiarni na rogu, uzupełnij swój wygląd o trilby z naszej stale poszerzanej oferty. Przejrzyj wełniane trilby wykonane ręcznie we Włoszech – idealne, aby zachować ciepło zimą i chłód latem. Zaprojektowane zarówno na co dzień, jak i na oficjalne okazje.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY TRILBY I FEDORĄ?

Trilby jest często określany jako fedora, a główną różnicą jest rozmiar ronda i sposób noszenia kapelusza – z tyłu głowy i z przodu. To sprawia, że styl trilby jest ważniejszy niż funkcjonalność, ponieważ nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej fedory.

Cechą charakterystyczną trilby jest krótkie rondo. Pomyśl o nim bardziej jako o akcesorium niż funkcjonalnym elemencie ochrony przeciwsłonecznej – jak fedora lub kaszkiet. Korona trilby jest również krótka. Podobnie jak fedora, ma wgłębienie pośrodku z uszczypnięciami z każdej strony.

JAK WYBRAĆ TRILBY

1. Kupując trilby, szukaj naturalnych materiałów, które zapewniają lepszą izolację i przewiewność. Trzymaj się wełny, bawełny lub lnu.

2. Rozważ jednolite kolory zamiast krzykliwych, żywych wzorów i projektów.

3. Noś swój trilby we właściwy sposób – lekko odchylony do tyłu na głowie. Wybierz inny sposób, a będziesz wyglądał, jakbyś kupił za małą fedorę.

4. Pamiętaj, że kapelusze trilby to bardziej styl niż funkcjonalność. Jeśli szukasz ochrony przed słońcem lub ciepła, istnieją inne kapelusze.

5. Upewnij się, że kupowany trilby ma opaskę. Pomoże ona wchłonąć pot i będzie łatwiejsze do czyszczenia niż cały kapelusz.

JAK ZNALEŹĆ WŁAŚCIWY ROZMIAR KAPELUSZA TRILBY

1. Najpierw zdecyduj, jak daleko chcesz, aby twój trilby leżał na głowie.

2. Następnie za pomocą centymetra lub sznurka zmierz wokół głowy miejsce, na którym będzie leżał kapelusz.

3. Zwróć uwagę na pomiar i przejrzyj nasz asortyment kapeluszy oraz rozmiar, który chcesz.

Wszystkie nasze kapelusze możesz zobaczyć tutaj