Ten naszyjnik łączy czarne drewniane koraliki z żelaznymi ogniwami w stalowym wykończeniu oraz matowym, czarnym wisiorkiem w kształcie krzyża. Ma tradycyjny układ różańcowy z niewielkim medalikiem dewocyjnym i precyzyjnie wykonanym krucyfiksem, połączonymi schludnymi, dokładnie wykonanymi ogniwami. Efekt to dobrze wyważony naszyjnik o czystym, przemyślanym wyglądzie.
- Jakość materiału: Żelazne ogniwa bez niklu i naturalne drewniane koraliki tworzą stabilny sznur i zmniejszają ryzyko podrażnień skóry.
- Komfort noszenia: Gładkie, zaokrąglone koraliki i równomierne rozmieszczenie sprawiają, że naszyjnik wygodnie układa się na klatce piersiowej.
- Codzienna funkcjonalność: Układ różańcowy ogranicza nieprzewidywalne ruchy koralików i utrzymuje wisiorek w linii, co sprawdza się przy codziennym noszeniu.
Po założeniu kontrast między czarnymi koralikami a ogniwami w stalowym wykończeniu tworzy subtelny, wyraźny wygląd, który pasuje do casualowych koszul i warstwowych stylizacji. Krucyfiks leży płasko i pełni dyskretną rolę punktu centralnego, nie przytłaczając pozostałej biżuterii. Projekt jest prosty i nieozdobny, co kieruje uwagę na motyw religijny oraz połączenie materiałów.
Ponadczasowy dodatek do męskiej kolekcji.