365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

KLIPSY DO BANKNOTÓW

Niektórzy mężczyźni nie chcą być obciążeni nieporęcznym portfelem lub niecierpią na nim siedzieć przez cały dzień. Jeśli jesteś tym mężczyzną, zapoznaj się z naszą ofertą klipsów pieniężnych. Są one najprostszym sposobem noszenia przy sobie gotówki i kart. Jeśli jesteś już zmęczony obszernym portfelem, który codziennie wybrzusza twoją tylną kieszeń, odpowiedzią jest klips na pieniądze.

12 produkty/-ów

Wysmuklij swoje życie

Decyzja o przejściu na klips do pieniędzy to idealna okazja do wyrzucenia starych rachunków, wykorzystanych kart podarunkowych i kurzu, który zebrał się tam, gdzie wszyscy chcielibyśmy mieć pieniądze. Po przejrzeniu rzeczy, które musisz mieć, zdasz sobie sprawę, że wystarczy ci trochę gotówki i ważnych kart.

Boisz się, że będziesz wyglądać jak gangster, gdy wyciągniesz klips z pieniędzmi w supermarkecie? Nie noś przy sobie tyle gotówki. Problem rozwiązany.

Typy klipsów na pieniądze

Są 2 podstawowe typy klipsów na pieniądze: klasyczne klipsy na pieniądze, portfele z klipsami i etui na karty.

Klasyczne klipsy na pieniądze

Klipsy na pieniądze są najlepszym podstawowym portfelem. Zazwyczaj są wykonane z metalu i doskonale nadają się do przenoszenia kilku banknotów oraz kart bankowych. Są nie tylko praktyczne, ale także służą jako elegancko wyglądające akcesoria. Są również idealne, jeśli chcesz trzymać portfel w swojej przedniej kieszeni.

Portfele z klipsem i etui na karty

Oto portfele etui na karty, które posiadają klips na pieniądze zamiast klasycznej przegródki. Niektóre z nich mają klips na zewnątrz, podczas gdy inne mają go w portfelu.

Klipsy na pieniądze ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest idealnym materiałem na klips ze względu na swoją trwałość i elegancki wygląd. Klipy na pieniądze są często smuklejsze niż większość portfeli oraz działają jak wyjątkowe i stylowe akcesoria męskie. Klips na pieniądze ze stali nierdzewnej może ci służyć przez całe życie. Po prostu nie rozciągaj go za bardzo dziesiątkami banknotów i kart.

Gotowy na klips na pieniądze?

Te akcesoria są smukłe i eleganckie, ale nadal zapewniają ci komfort i wiedzę, że twoje karty i gotówka są bezpieczne. Wybrane style mogą zostać wygrawerowane i sprawią, że będą naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Chociaż twój klips do pieniędzy nie jest wyciągany zbyt często – chyba że lubisz pokazywać swoje banknoty – nadal ważne jest, aby wiedzieć, że odzwierciedla on twój gust, styl i wyczucie mody.

Wygrawerowane klipsy na pieniądze

Spersonalizowanie klipsa na pieniądze za pomocą graweru pozwala na posiadanie własnej historii. Wykracza poza wybór mody i zanurza się głębiej w coś osobistego. To coś osobistego.

Wygrawerowane na zamówienie klipsy na pieniądze stanowią również doskonałe pomysły na prezenty dla wyjątkowego mężczyzny w twoim życiu. Czy twój tata potrzebuje czegoś na Dzień Ojca? A co ze ślubem twojego najlepszego przyjaciela? Wygrawerowane klipsy na pieniądze są idealnymi prezentami dla drużbów. Możemy na nich wygrawerować laserowo wszystko od inicjałów, po specjalną datę, aż po wiadomość przypominającą o tym, jak świetny jesteś. Coś w stylu… „jesteś super”. Ok, to nie jest nasz najlepszy tekst, ale wiesz o czym mówimy.

Cokolwiek wybierzesz, znajdź swój ulubiony klips do pieniędzy, przeszukując nasz stale powiększający się asortyment akcesoriów męskich.

Wszystkie nasze etui na karty możesz zobaczyć tutaj