365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

ŁAŃCUSZKI DO PORTFELA

Łańcuszki do portfela nie są dla każdego mężczyzny. Ale kto w ogóle chce być takim mężczyzną? Niezależnie od tego, czy szukasz łańcuszków do portfeli motocyklowych inspirowanych otwartą drogą, czy też subtelnych wersji zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie portfela, przejrzyj nasz wybór łańcuszków do portfeli w poszukiwaniu tego, który łączy się z twoją historią.

13 produkty/-ów

ŁAŃCUSZKI DO PORTFELA – OD FUNKCJONALNOŚCI DO STYLU

Łańcuszek do portfela to łańcuszek z zapięciem na obu końcach, który mocuje portfel do twojego paska. Podstawowym celem łańcuszka do portfela jest zapewnienie bezpieczeństwa twojemu portfelowi. Dzięki niemu nie tylko potencjalni złodzieje zostawią twój portfel w spokoju… dzięki łańcuszkowi do spodni, twój portfel pozostanie bezpiecznie w kieszeni nawet podczas jazdy na motocyklu. I bądźmy szczerzy, ty też będziesz wyglądać fajnie.


Łańcuszki do portfela zyskały sławę i słusznie zapisały się w historii w latach pięćdziesiątych XX wieku. Wtedy to zaczęli je nosić motocykliści, aby chronić swoje portfele. Nie jest tajemnicą, że motocykliści, rockowcy i punkowie (fajni ludzie) skłaniają się ku akcesoriom, które ich wyróżniają. Łańcuszki do spodni były widoczne wszędzie, od wybiegów mody po kulturę hipsterów, ale przez cały czas łańcuch do portfela pozostał podstawą sceny motocyklowej. Niezależnie od tego, czy szukasz łańcuszka do portfela z kajdankami, czy grubego łańcuszka, przejrzyj naszą powiększającą się kolekcję, aby uzyskać styl i ochronę portfela, której szukasz.

JAK NOSIĆ ŁAŃCUSZEK DO PORTFELA

1. Najpierw przymocuj jeden koniec łańcuszka do portfela do metalowego pierścienia w twoim portfelu – przelotki. Większość portfeli łańcuszkowych ma ten specjalny pierścień. Jeśli chcesz stylowo nosić łańcuszek kieszonkowy (lub jeśli twój portfel nie ma przelotek), przypnij jeden koniec do jednej ze szlufek z tyłu twoich dżinsów.

2. Teraz, gdy twój portfel i łańcuszek są połączone, wsuń portfel do tylnej kieszeni.

3. Ostatnim krokiem jest przymocowanie drugiego końca łańcuszka portfela do szlufki z przodu dżinsów. Pamiętaj, aby przymocować go po tej samej stronie, co portfel. Nie chcesz, aby łańcuch był całkowicie owinięty wokół twojego ciała.

CZY JEST ODPOWIEDNIA STRONA DO NOSZENIA ŁAŃCUSZKA DO PORTFELA?

Nie ma dobrej lub złej strony, na której można nosić łańcuszek do portfela. Przypnij łańcuszek z boku, z którego trzymasz portfel. Zwykle jest to twoja dominująca ręka. Jeśli jesteś osobą praworęczną, połącz łańcuszek do dżinsów po prawej stronie. Jesteś leworęczny? Przypnij łańcuszek po lewej stronie.