365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

BRZYTWY

Ostrzeżenie – brzytwa jest przeznaczona wyłącznie dla prawdziwych mężczyzn. Brzytwy wymagają pewnej ręki i cierpliwej praktyki, ale nagrodą jest najbliższe golenie, jakie kiedykolwiek uzyskasz, i satysfakcja ze świadomości, że opanowałeś ostrze. Oferujemy brzytwy do golenia na wszystkich poziomach umiejętności, z jednorazowymi ostrzami i indywidualnym grawerem.

13 produkty/-ów

UŻYWAJ BRZYTWY DLA MOŻLIWIE NAJBLIŻSZEGO GOLENIA

Gdy mężczyźni po raz pierwszy zaczęli poważnie myśleć o bliskim goleniu, ich ulubionym narzędziem była brzytwa. Ostre ostrze przesuwa się lekko i elegancko nawet po najtwardszej brodzie. Te ręcznie wykonane narzędzia do golenia stanowią większą inwestycję początkową w porównaniu z innymi maszynkami do golenia, ale przy odpowiedniej pielęgnacji będą ci służyć przez całe życie.

Masz już dość wyciągania gotówki po jednorazowe maszynki do golenia? Zrób sobie przysługę i zainwestuj w brzytwę. Będą to twoje najlepiej wydane pieniądze.

BUDOWA BRZYTWY

1. Uchwyt

2. Szyjka

3. Zagłębienie

4. Czoło

5. Grzbiet

6. Krawędź tnąca

7. Ostrze

8. Stabilizator

9. Szyjka

10. Chwyt brzytwy

11. Ogon

BRZYTWY NA WYMIENNE OSTRZA

Brzytwy na jednorazowe ostrza są używane głównie do celów higienicznych. Wymagają złamania ostrza na dwie części i jednoczesnego użycia tylko jednej krawędzi tnącej. Brzytwy do golenia na jednorazowe ostrza do celów kosmetycznych – pomyśl, dokąd zmierza twoje ostrze. Chcesz to również na swojej twarzy?

DŁUGOŚĆ MĘSKIEJ BRZYTWY

Dzięki szerokiej brzytwie, kąt, pod którym jest trzymana w stosunku do powierzchni skóry, ułatwia i przyspiesza golenie. Z drugiej strony nieco trudne może być omijanie nosa i uszu. Ostatecznie szerokość ostrza jest kwestią osobistych preferencji.

STAL NIERDZEWNA CZY STAL WĘGLOWA – KTÓRA JEST LEPSZA?

Męskie brzytwy są wykonane głównie z 2 rodzajów stali: stali nierdzewnej i stali węglowej.

STAL WĘGLOWA

Brzytwy ze stali węglowej można zaostrzyć do ostrzejszych krawędzi niż w przypadku stali nierdzewnej. Jednak w przeciwieństwie do stali nierdzewnej, ostrze ze stali węglowej wymaga nieco więcej konserwacji i musi być oliwione, aby zapobiec rdzewieniu.

STAL NIERDZEWNA

Chociaż nie można go naostrzyć tak samo jak ostrza węglowego, możesz być pewien, że ostrza ze stali nierdzewnej można ostrzyć, aby zapewnić wiele dokładnych goleń bez konieczności ciągłego korzystania z pasa do ostrzenia. Ponadto stal nierdzewna jest wyjątkowo odporna na wilgotne środowisko, w którym maszynki do golenia są używane i przechowywane… w twojej łazience.

SPERSONALIZOWANE BRZYTWY

W Trendhim lubimy myśleć o sobie jako o ekspertach od wręczania prezentów i najbardziej cenimy niestandardowe prezenty. Wykorzystanie dodatkowego czasu na wygrawerowanie prezentu wysyła wiadomość, która często mówi więcej niż sam prezent. Szukając spersonalizowanych prezentów dla mężczyzn, zastanów się nad grawerowaną brzytwą.

Oferujemy grawerowanie laserowe, dzięki któremu twój kolejny prezent okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie zapominaj, że możesz również wygrawerować również swoją osobistą brzytwę. Po kupieniu jednej dla taty dla Dzień Ojca i najlepszego partnera na jego urodziny, zdobądź jedną dla siebie. Wygraweruj swoje imię… lub delikatne przypomnienie, aby golić się powoli i nie skaleczyć. W razie potrzeby przypomnienia.

Wszystkie nasze akcesoria na tradycyjne golenie możesz zobaczyć na tej stronie