365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

MASZYNKI DO GOLENIA

Jeśli chodzi o czyste golenie, używany przez ciebie sprzęt jest równie ważny jak technika, której używasz. Przenieś swoje golenie na zupełnie nowy poziom dzięki naszym eleganckim, ergonomicznym męskim uchwytom do maszynek do golenia. Są one zaprojektowane do użytku z ostrzami do maszynki do golenia.

3 produkty/-ów

UCHWYTY NA GŁOWICE DO GOLENIA

Otwórz dowolny męski magazyn, a zobaczysz reklamę maszynki do golenia i wymiennych ostrzy. Ten typ maszynki do golenia dla mężczyzn został stworzony, aby ułatwić golenie dzięki łatwym w użyciu i wymienianiu głowicom do golenia.

Główną zaletą maszynek na głowice do golenia jest to, że są szybkie i względnie bezpieczne. Trudno jest wyrządzić ekstremalne obrażenia jedną z nich (w przeciwieństwie do zwykłej brzytwy). Każdy z naszych uchwytów pasuje do naszych własnych głowic i tych, które można znaleźć w lokalnej aptece i supermarkecie.

DLACZEGO NIE KUPIĆ PO PROSTU MASZYNKI NA JEDNORAZOWE OSTRZA?

Jednorazowa maszynka do golenia to taka, w której ostrze i uchwyt są wykonane z jednego kawałka i wyrzucane, gdy ostrza przestają być ostre. Zazwyczaj są one w torbie i stosunkowo tanio dostępne w lokalnym supermarkecie. Ostrza takie nie będą służyć ci tak długo, jak wysokiej jakości głowica do golenia i mogą pokazać się na twojej twarzy oraz bliskości twojego golenia.

BLIŻSZE GOLENIE

Masz kontrolę nad goleniem. Zależy ona od tego, jak chwycisz uchwyt swojej maszynki. Jeśli uchwyt jest zbyt duży, nie będziesz w stanie go wygodnie chwycić. Jeśli jest zbyt cienki lub źle zaprojektowany, twoja ręka może się poślizgnąć i tym samym twoja głowa. Idealny uchwyt maszynki na żyletki to taki, która pozwala ci czuć się pewnie i umieścić kontrolę w twojej dłoni... dosłownie.

Nasz asortyment uchwytów głowic do golenia posiada uchwyty, które:

Pozwalają twoim palcom czuć się bezpiecznie podczas korzystania z uchwytu maszynki.

Nie zatrzymują wody i zapobiegają poślizgowi.

Dopasowują się wygodnie w twojej dłoni i łatwo obracają.

Być może nigdy nie myślałeś o uchwycie maszynki? Ale ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest uchwyt, który wyślizguje się z twojej ręki, podczas gdy biegniesz ostrym kawałkiem stali po swojej szyjnej żyle.

CZY MOGĘ PRZEWOZIĆ SWOJĄ MASZYNKĘ W BAGAŻU PODRĘCZNYM?

Zgodnie z TSA (Administracją Bezpieczeństwa Transportu w Stanach Zjednoczonych), możesz przewozić w swoim bagażu podręcznym zarówno jednorazowe maszynki do golenia, jak i maszynki do golenia. Obejmuje to uchwyt do golenia i wymienne wkłady. Przed zapakowaniem sprawdź zasady obowiązujące w innych krajach i liniach lotniczych, ponieważ zasady mogą się różnić.

Tradycyjne golenie w naszej ofercie możesz zobaczyć na tej stronie