365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Męskie mankiety do uszu

Chcesz wyglądać jakbyś miał kolczyk orbitalny, ale nie jesteś jeszcze gotowy na wykonanie piercingu? Przejrzyj nasz asortyment męskich mankietów do uszu, od srebrzystych i złocistych po czarne, wykonanych z trwałego mosiądzu. Szybki i bezbolesny sposób na opowiedzenie swojej historii.

22 produkty/-ów

MĘSKIE MANKIETY DO USZU: CZYM ONE SĄ?

Mankiety do uszu to biżuteria, która owija się wokół spirali i antyhelisy ucha. Są zakrzywione, co zapewnia wygodę i pewny chwyt, a także łatwe do zakładania i zdejmowania.

Ponieważ mankiety nie wymagają przekłucia, są uniwersalne - możesz je dowolnie łączyć i dopasowywać. Załóż jeden na górze spirali i jeden na dole - każdego dnia będziesz miał nowy wygląd.

TYPY MĘSKICH MANKIETÓW DO USZU

Zastanawiasz się, jaki rodzaj mankietów do uszu wybrać? Ułatwimy ci to, dzieląc je na trzy kategorie: materiały, kolory i wzory.

Do produkcji mankietów używamy mosiądzu, ponieważ jest on miększy niż stal. Dzięki temu można go łatwo uformować w kształt, który wygodnie otacza twoją spiralę. Dodatkowo jest odporny na rdzę i korozję - mosiężny mankiet do ucha będzie ci służył przez całe życie.

Nasze mankiety do uszu są dostępne w złocistym, srebrzystym i czarnym kolorze. Złocisty odcień najlepiej komponuje się z cieplejszymi odcieniami skóry i dodaje odrobinę luksusu. Natomiast ponadczasowy odcień srebrzysty wygląda najlepiej z chłodniejszymi odcieniami. Czarny, oczywiście, wygląda dobrze z każdym odcieniem i pasuje do wszystkiego.

Wszystkie nasze kolorowe wzory metalowe są powlekane metodą PVD - azotek tytanu (złocisty odcień) i karbonitryd tytanu (czarny) są wtapiane w powierzchnię na poziomie molekularnym. Rezultatem jest oszałamiające wykończenie, które jest odporne na zarysowania i matowienie. Nie blaknie ani nie łuszczy się z upływem czasu.

NAJPOPULARNIEJSZE MĘSKIE MANKIETY DO USZU

Masz już kolor i materiał - czas na wybór wzoru. Jeśli chodzi o akcesoria, większość mężczyzn wybiera prosty i klasyczny styl. W tym przypadku idealnie sprawdzi się elegancki 3 mm mankiet. Czujesz się na tyle odważny, by eksperymentować? Wybierz szerszy, 10 mm mankiet w skomplikowanym geometrycznym wzorze lub wyrazistą czaszkę - odważną i nie do przeoczenia.