Ten zestaw trzech bokserek uszyto z miękkiej bawełny. Mają krój zapewniający codzienne wsparcie. Materiał jest przewiewny, a profilowany przód i płaskie szwy dają gładkie, stabilne dopasowanie. Czerwona gumka w pasie tworzy wyraźny akcent na tle czerni.
- Bawełna: Trwała bawełna utrzymuje kształt i jest odporna na mechacenie, dzięki czemu bielizna posłuży dłużej.
- Komfortowe dopasowanie: Profilowany przód i płaskie szwy zmniejszają tarcie i zapewniają stałe wsparcie przez cały dzień.
- Praktyczne na co dzień: Elastyczny pas trzyma bieliznę na miejscu, a zestaw trzech ułatwia rotację w garderobie.
Noszone solo lub pod ubraniem, niskie nogawki i schludne szwy układają się dyskretnie pod spodniami i szortami. Czerwona gumka w pasie daje subtelny kontrast widoczny tylko przy talii, więc całość pozostaje minimalistyczna.
Proste, solidne i gotowe do codziennego noszenia. Dobry wybór dla siebie lub na prezent.