365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

DREWNIANE MUSZKI

Owszem, muszki z drewna. Nie robimy sobie tutaj żartów! Dlaczego miałbyś nosić taką muszkę? Cóż, oczywiście z racji tego jak wspaniale się prezentują. Drewniana muszka doda Ci stylowy akcent do każdej stylizacji. Nowy klasyk wśród akcesoriów dla mężczyzn.

9 produkty/-ów

JAK NOSIĆ DREWNIANĄ MUSZKĘ?

Drewniana muszka pasuje do każdego outfitu. Naszym zdaniem najlepiej prezentuje się z casualowymi stylizacjami oraz strojami na formalne okazje bez żelaznego dress codu. Drewniana mucha idealnie pasuje do dżinsowej koszuli i chinosów lub bardziej klasycznego granatowego garnitura.

ZALETY DREWNIANEJ MUSZKI

Drewniane muszki posiadają w kilku punktach przewagę nad swoimi materiałowymi odpowiednikami.

1. Łatwość nakładania. Wiązanie muszki nie jest zabawą dla niecierpliwych. W przypadku drewnianych muszek nie masz się o co martwić. Jedyne co trzeba zrobić to przełożyć elastyczny pasek przez kołnierz i dociśnij. Będziesz gotowy do wyjścia w 48 sekund. Jeszcze nigdy podrasowanie stylu nie było szybsze.

2. Wyróżni Cię z tłumu. Drewniana muszka skutecznie wyróżni Cię z tłumu, oczywiście w jak najlepszym znaczeniu tego słowa. Gwarantujemy, że nie spotkasz na ulicy zbyt wielu facetów o podobnej drewnianej muszce!

3. Zachowaj styl przez całą noc. Klasyczna muszka przez noc może tracić swój zawiązany kształt, szczególnie jeżeli w trakcie wieczoru będziesz tańczył lub spędzał czas aktywnie. Utrata kształtu kokardy nie grozi Ci w przypadku muszek z drewna. Grunt to nie zbliżać szyi do świeczek i ogniska.

DOBÓR DREWNIANEJ MUSZKI

Drewniane muszki posiadają rozmaite kształty i kolory, dlatego też pamiętaj o starannym doborze kolorów. My osobiście zawsze stawiamy na kontrast muszki z koszulą, dlatego też jeżeli nosisz jasną koszulę, polecamy ciemniejszy odcień drewna i vice versa. Jasne drewno ładnie podkreśli ciemny kolor koszuli. Większość drewnianych muszek posiada materiałowy akcent w środku, który również podkreśli dobór barw.

ROZMIAR MUSZKI

Upewnij się czy muszka rozmiarem wpisze się dobrze do Twojej budowy ciała. Jeżeli jesteś dużym facetem, warto zdecydować się na większą muszkę. Analogicznie, drobni panowie powinni zaopatrzyć się w mniejsze muszki.

POSTAW NA BALANS

Drewniana muszka, niezależnie od outfitu, zawsze przyciągnie uwagę. Z pewnością jednak nie chcemy doprowadzić do zdarzenia się dwóch odmiennych stylów. Upewnij się czy pozostała część dobranej garderoby dobrze prezentuje się z muszką.

NIESAMOWITA WYTRZYMAŁOŚĆ

Precyzyjnie wykonana drewniana muszka posłuży Ci przez naprawdę długi czas. Wystarczy odpowiednio o nią zadbać. Jest to inwestycja w Twój styl, która zdecydowanie Ci się opłaci!

Szukasz innego stylu? Muszka wiązana oraz wszystkie modele są dostępne tutaj