Otrzymaj przed Świętami – zamów do godz. 16:00 we wtorek 20. grudnia

365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 18 zł - Bezpłatna ponad 149 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 17:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Wisiorki męskie

16 produkty/-ów
16 produkty/-ów

Nie ma żadnych zasad w przypadku biżuterii męskiej. Tylko wskazówki, które możesz przyjąć lub łamać do woli. Zawieszki do naszyjników męskich dodają wyrazu prostemu łańcuszkowi i zamieniają kształt „U” utworzony przez naszyjnik w kształt „V”. Tutaj znajdziesz nasz asortyment wisiorków do męskich naszyjników w kolorze złocistym, srebrzystym, czarnym i szczotkowanej stali. Stwórz swoje oświadczenie za pomocą grotu strzały, zęba rekina, starożytnej monety lub symbolu swojej wiary. To twoja historia.

Najczęściej kupowane

16 produkty/-ów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Dołącz do Trendhim Tribe, aby otrzymywać informacje o nadchodzących produktach, porady i wskazówki dotyczące stylu, ekskluzywne zniżki i wiele więcej!

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

Wisiorki do naszyjników męskich

316L to termin techniczny dla chirurgicznej stali nierdzewnej używanej w większości naszych wisiorków i łańcuszków dla mężczyzn. Jest wytrzymała, bezpieczna i odporna na matowienie. Zadrapanie stali nierdzewnej 316L wymaga również znacznie więcej siły niż w przypadku złota, srebra, a nawet platyny (jest również dostępna za ułamek ceny).

Dzięki powłoce PVD, mikroskopijna warstwa koloru wiąże się z powierzchnią stali na poziomie molekularnym. Ta warstwa jest wykonana z azotku tytanu, który jest substancją ceramiczną równie odporną na zarysowania i rdzę jak stal pod nią. Ponieważ jest przyczepiona do powierzchni na poziomie molekularnym, nie blaknie ani nie łuszczy się. 

Dzięki temu procesowi można uzyskać różne kolory, w tym odcienie złota i srebra, które mają identyczny połysk jak prawdziwe – tylko są o wiele trwalsze.

Właściwy wybór

Otwór w górnej części wisiorka, przez który przewleczony jest łańcuszek lub rzemyk nazywany jest „oczkiem". Średnica oczka określa, jak gruby można przez nie przewlec łańcuszek. Wybierając projekt wisiorka, warto wziąć pod uwagę swoją garderobę, a także inne akcesoria. 

Jeśli jesteś mężczyzną o chłodnym tonie skóry, który nosi głównie srebrną biżuterię i niebieskie stroje, srebrne lub czarne kolory są najbezpieczniejszym wyborem. Będą pasowały do większości twoich innych dodatków i idealnie wkomponują się w twoje istniejące naszyjniki. Złoto i czerń uzupełniają ciepłe kolory, takie jak czerwień. Czerń pasuje do wszystkiego i oferuje największą różnorodność, ale nie ma przyciągającego wzrok połysku metalu.

Dopasuj swoje metale (lub nie)

Zasadą jest dopasowanie twoich metali. Jeśli twoja klamra do paska jest srebrna, wszystko inne również powinno być srebrne. Jeśli twój zegarek jest złoty, każdy inny metal również powinien być złocisty. 

Ale jest argument za dobrze wyważoną rewoltą przeciwko tej regule. Jeśli dopasujesz srebro i złoto w zrównoważony sposób, w którym żadne z nich nie dominuje, drugie nie będzie wyglądać nie na miejscu. Gdy zostanie to dobrze wykonane, przeniesie styl na wyższy poziom.

Grawerowane wisiorki

Dodaj osobisty akcent do swojego wisiorka za pomocą graweru. Inicjały ukochanej osoby, twoje własne lub słowo, które cię motywuje… wybór należy do ciebie. To twoja historia. Cokolwiek to jest, grawery są początkiem rozmowy, zwłaszcza gdy są umieszczone na widocznej powierzchni, jak para nieśmiertelników.

Poznaj opcje grawerowania dla każdego wisiorka na jego stronie produktowej.