Otrzymaj na Dzień Ojca - zamów przed godziną 16:00 w piątek, 16 czerwca

365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 199 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

DREWNIANE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Każda para naszych drewnianych okularów przeciwsłonecznych i okularów z przezroczystymi soczewkami jest wykonana ręcznie z prawdziwego drewna. Oferujemy okulary przeciwsłoneczne z drewna hebanowego, bambusa, drewna różanego, zebrawood, a nawet ze starych deskorolek. Wykorzystanie naturalnego drewna oznacza, że każdy produkt ma wyjątkowy wzór ziarna i koloru. Dzięki 100% ochronie przed promieniowaniem UV i spolaryzowanym soczewkom możesz nosić coś innego i być zabezpieczony przed słońcem.

15 produkty/-ów
15 produkty/-ów
Pokazywanie 15 z 15 produktów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Dołącz do Trendhim Tribe, aby otrzymywać informacje o nadchodzących produktach, porady i wskazówki dotyczące stylu, ekskluzywne zniżki i wiele więcej!

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE I Z PRZEZROCZYSTYMI SOCZEWKAMI

Nasze wyjątkowe drewniane okulary przeciwsłoneczne i drewniane okulary z przezroczystymi soczewkami są idealnym wyborem dla tych, którzy ośmielą się wyróżnić z tłumu plastikowych i metalowych oprawek. Nie wspominając już, że drewniane okulary przeciwsłoneczne są lżejsze i wygodniejsze niż grube, generyczne plastikowe. Poszukujesz jedynej w swoim rodzaju pary drewnianych okularów przeciwsłonecznych? Sprawdź nasze ręcznie robione okulary przeciwsłoneczne ze 100% drewna z recyklingu. Oto dobry temat na rozpoczęcie rozmowy!

SOCZEWKI

Szukasz pary drewnianych okularów przeciwsłonecznych? Upewnij się, że oferuje ona 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB i jest spolaryzowana. Spolaryzowane soczewki znacznie zmniejszają napięcie, które odczuwają twoje oczy oraz redukują odblaski od wody, śniegu i tych chwil, kiedy słońce uderza w samochód przed tobą i oślepia cię! Ochrona UV zapewnia twoim oczom niezbędną ochronę przed słońcem.

DLACZEGO WYBRAĆ DREWNIANE OPRAWKI?

Właściwa temperatura – W przeciwieństwie do plastikowych lub metalowych oprawek, które zimą są lodowato zimne, a latem niesamowicie gorące, drewniane oprawki pozostają wygodne przez cały rok.

Lekkie – Noś okulary z przezroczystymi soczewkami i męskie okulary przeciwsłoneczne męskie bez uczucia ciężkości.

Dobre dla planety – Drewno jest surowcem odnawialnym i może być poddane recyklingowi (podobnie jak nasze okulary przeciwsłoneczne wykonane z drewna deskorolkowego).

Coś wyjątkowego – Każda para drewnianych oprawek jest wykonana ręcznie. Metalowe i plastikowe oprawki są zwykle produkowane masowo. Naturalne ziarno drewna zapewnia, że twoja para będzie czymś wyjątkowym.

Noś kunszt – Jest pewna duma z noszenia czegoś, czego wykonanie zajęło pewien czas. Każda para naszych drewnianych okularów przeciwsłonecznych i okularów z przezroczystymi oprawkami została wykonana ręcznie, a kunszt i czas są odzwierciedlone w produkcie końcowym.

Wszystkie nasze czarne okulary przeciwsłoneczne możesz zobaczyć na tej stronie