365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE LOCS

Locs to prawdziwy klasyk jeżeli chodzi o amerykańską scenę producentów okularów. Cechuje ich luzaki styl i okulary, które stylem przypominają szkła dla motocyklistów. Idealnym przykładem będzie Arnold Schwarzenegger z pierwszej części Terminatora. Właśnie takie okulary mamy Ci do zaoferowania. Mimo że ich look jest bardzo męski, wciąż uważamy, że jest to model unisex.

3 produkty/-ów

MĘSKIE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE LOCS

Od klasycznego motocyklowego stylu po hardkorowego gangsta, okulary przeciwsłoneczne Locs stały się wiecznie modnym elementem męskiego stylu. Pamiętasz te pikselowe okulary przeciwsłoneczne, które opadają na twarze ludzi w memie „thug life”. To są Locs!

Cóż, niezupełnie… to tylko pikselowe reprezentacje ogólnych czarnych okularów przeciwsłonecznych, ale mogą nimi być!

POZOSTAŃ SKUPIONY

To, co sprawia, że okulary LOCS są wyjątkowe, to charakterystyczne grube zauszniki. Nie tylko zapewniają dużo miejsca dla klasycznego logo LOCS, ale także chronią twoje oczy przed światłem wpadającym z boków. Skoncentruj się na tym, co jest tuż przed Tobą. To, co jest peryferyjne, jest… cóż… peryferyjne.

Te kultowe, wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne dodadzą twojemu stylowi nieco ulicznego charakteru. Każdy może je nosić, od rybaków przez motocyklistów po pilotów, ale kiedy je założysz, jesteś mężczyzną LOCS. Możesz wyjść z ulic, ale ulice są tuż przed twoimi oczami.

Wszystkie nasze czarne okulary przeciwsłoneczne możesz zobaczyć tutaj