365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

SPORTOWE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Sportowe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn są dobre nie tylko do uprawiania sportu. Otaczająca je lekka konstrukcja i solidny krój sprawiają, że są praktyczne na każdą okazję, gdy chcesz, aby twoje okulary pozostały na swoim miejscu. Nasza stale powiększająca się oferta obejmuje modele od okularów przeciwsłonecznych dla motocyklistów po polaryzacyjne okulary sportowe – przejrzyj je i zobacz, jak wygląda ochrona.

15 produkty/-ów

JAKIE SĄ NAJLEPSZE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE DO UPRAWIANIA SPORTU?

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do uprawiania sportu to takie, które pozostają na twojej twarzy. Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze, wędrujesz, czy grasz w tenisa, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest zsunięcie się twoich okularów przeciwsłonecznych.

Nasz specjalnie dobrany asortyment sportowych okularów przeciwsłonecznych obejmuje lekkie, ale wytrzymałe oprawki. Większość modeli zapewnia również pełne dopasowanie, które zapewnia całkowitą ochronę oczu oraz chroni przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB, wiatrem i odblaskami. Gotowy na triathlon? Mamy okulary przeciwsłoneczne… wszystko czego potrzebujesz to pragnienie!

ZAWIJANE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

To owijana oprawka, którą można znaleźć w sportowych okularach przeciwsłonecznych, definiuje je i daje przewagę nad innymi modelami. Niektóre zawijane sportowe okulary przeciwsłoneczne mają jedną stałą soczewkę, podczas gdy inne mają 2 soczewki (typowe dla standardowych okularów przeciwsłonecznych). Oprócz soczewek zauważysz również, że oprawki obejmują modele pełnooprawkowe i półoprawkowe.

Półoprawkowe okulary przeciwsłoneczne mają pasek na czole z zawieszonymi pod nim soczewkami. Ten styl zapewnia wyraźne pole widzenia bez ramki zakłócającej widok. Ponieważ widok peryferyjny jest nieprzerwany i pozwala skoncentrować się na torze przed tobą, często znajdziesz ten styl w okularach przeciwsłonecznych do biegania i przeciwsłonecznych okularach rowerowych.

Zawijane sportowe okulary przeciwsłoneczne chronią również wzrok przed światłem peryferyjnym. Przymierz parę i zauważ, że w przeciwieństwie do tradycyjnych męskich okularów przeciwsłonecznych, twoje oczy są osłonięte nawet po bokach. Zmniejszy to zmęczenie oczu i ochroni delikatną skórę wokół oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Przejrzyj również nasz asortyment odpornych na potłuczenie się soczewek z poliwęglanu. Są one odporne na uderzenia i sprawiają, że uprawianie sportu jest o wiele bezpieczniejsze.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE DLA MOTOCYKLISTÓW

Oferujemy szeroki wybór gogli motocyklowych i okularów przeciwsłonecznych dla motocyklistów, lub entuzjastów motocykli. Te okulary przeciwsłoneczne dla motocyklistów zawierają miękką piankową wyściółkę po wewnętrznej stronie, która zapobiega uszkodzeniu oczu i zamgleniu wzroku przez kurz, zanieczyszczenia i wiatr.

SPOLARYZOWANE SPORTOWE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Jeśli kiedykolwiek istniałaby potrzeba soczewek polaryzacyjnych, byłoby to w parze sportowych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn. Soczewki polaryzacyjne są zaprojektowane tak, aby eliminować odblaski z wody, śniegu, drogi lub roweru przed tobą itp. Ponieważ sportowe okulary przeciwsłoneczne i okulary motocyklowe są używane w sporcie, ograniczenie odblasków ma sens.

Połącz soczewki polaryzacyjne z ochroną UV, a uzyskasz bezpieczny sposób na cieszenie się ulubioną rozrywką.