365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

OKULARY ZERÓWKI

Niektórzy lubią nosić okulary, nawet jeżeli nie posiadają wady wzroku. W tej sekcji znajdziesz właśnie takie modele zerówki.

22 produkty/-ów
22 produkty/-ów

DOŁĄCZ, ABY WYGRAĆ 1 500 ZŁ

Zapisz się, aby otrzymywać stały strumień porad dotyczących stylu, oferty specjalne i informacje o nowych produktach. Zostaniesz automatycznie zapisany do comiesięcznego losowania, aby wygrać kartę podarunkową o wartości 1 500 zł.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

OKULARY BEZ RECEPTY

Zdecydowanie zbyt często nie jest tak słonecznie, aby nosić okulary przeciwsłoneczne (szczególnie nie w pomieszczeniach), a okulary na receptę są po prostu niepotrzebne dla osób bez wady wzroku.

Dobrze wiadomo, że okulary te są jednymi z najbardziej skutecznych narzędzi w celu dodania dodania lub usunięcia struktury (oczywiście w zależności od kształtu twojej twarzy) z twojej twarzy w czasie, gdy ani okulary przeciwsłoneczne, ani na receptę, nie są usprawiedliwione. Okulary bez recepty obejmują wszystkie typy szkieł, które nie są wymagane dla poprawy wzroku, a jedynie dla celów mody.

OKULARY ZERÓWKI JAKO WSZECHSTRONNE AKCESORIUM KSZTAŁTOWANIA MĘSKIEJ TWARZY

Członek rodziny okularów bez recepty, zerówki osiągają ten sam efekt kształtowania twarzy, ale różnią się tym, że posiadają soczewki zerówki zamiast zwykłych szkieł. Okulary zerówki są nie tylko stylowym i dobrym narzędziem kształtowania twojej twarzy – mogą one również być funkcjonalne, zasłaniać twoją twarz od wiatru, piasku i innych rzeczy, które mogłyby źle wpływać na twoje oczy.

Z pewnością soczewki zerówki posiadają również dodaną ochronę przed UV. Dzieje się tak, ponieważ fale UV nadal docierają do osób nawet wtedy, gdy nie widzą one słońca.

Okulary zerówki pasują do każdego stroju.

TYPU OPRAWEK OKULARÓW ZERÓWEK

Oprawki soczewek zerówek oraz okularów bez recepty są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach.

Wahają się od nieformalnych do profesjonalnych – od snobistycznych do ekscytujących.

Niezależnie od okazji, okulary bez recepty mogą być dopasowane do twojego ulubionego ubioru oraz osiągnąć idealne dopasowanie.

Typy oprawek różnią się zarówno w materiale, jak i designie.

Za najbardziej wszechstronny kolor oprawki uważany jest czarny, w najbardziej tradycyjnym modelu (takim jak aviator, okulary z pół poprawkami itp.)

OKULARY Z PRZEZROCZYSTYMI OPRAWKAMI

Okulary z przezroczystymi oprawkami to okulary z przejrzystymi oprawkami, jak sama nazwa wskazuje.

Oferują dotyk nowości do klasycznych stylów. Wraz nową falą muzyki progresywnej, takiej jak cloud rap i vaporwave - uzupełniają imprezy i wydarzenia związane z tymi stylami.

Ważne jest również, aby mieć dobrą, czystą i właściwie uporządkowaną szafę. Niezwykłe akcesoria, takie jak te, które wyróżniają się spośród skądinąd eleganckich strojów, przynoszą kontrast, który zamienia codzienny strój na śmiały kostium bez krzyczenia „spójrz na mnie, potrzebuję uwagi”.

OKULARY GEEK

Rodzaj okularów noszonych przez Billa Gates’a, gdy był nastolatkiem.

Okulary te, które kiedyś były symbolem człowieka wpatrującego się w ekran komputera, przekształciły się w symbol kogoś, kto interesuje się takimi rzeczami, jak komiksy, gry, książki i inne introwertyczne rzeczy.

Okulary typu „geek” są dla introwertyka, który zaakceptował siebie i kocha siebie. Doskonała deklaracja samoakceptacji.

OKULARY KUJONKI

Specyficzny termin dla okularów bez recepty – jest typ oprawek okularów, które były pierwotnie noszone, cóż, przez kujonów. Bycie nerdem nie jest już na szczęście odbierane negatywnie, a okulary te reprezentują akceptację i otwartość nowoczesnego społeczeństwa.

Poprzez noszenie oprawek, które kiedyś były związane z negatywnymi uczuciami, mówisz światu, że jesteś bardzo troskliwy i akceptujesz innych bez względu na to, kim są.

Bardzo modne i wszechstronne.

MODNE OKULARY ZERÓWKI – ZGODNE ZE ZMIENIAJĄCĄ SIĘ MODĄ

Modne okulary zerówki świadczą o twoim poczuciu stylu. Bez względu na styl, przezroczyste okulary będą z nim współpracować. Obecnie moda się zmienia – moda nie chce już rezygnować z funkcji nad formą, a jednocześnie soczewki zerówki nie oferują wielu funkcji. Nie robią również nic dla funkcjonalności, ale oferują prosty i tani sposób na podkreślenie rysów twarzy. Modne okulary zerówki to nowy sposób patrzenia na rzeczy.

OKULARY ZERÓWKI

Okulary z zerówkami nie powinny być mylone z regularnymi okularami. Mogą być one noszone przez każdego i nie będą miały szkodliwego wpływu na wzrok. Jednak nie będą również oferowały jego poprawy.

Zerówki nie oznaczają soczewek, które są przejrzyste, ale soczewki, które są zarówno przejrzyste, jak i kompletnie neutralne – rozważ je jako wysokiej jakości okno dla twoich oczu.

PUSTE OPRAWKI

W opozycji do okularów z przezroczystymi oprawkami, puste oprawki nie są razem z soczewkami. Zamiast tego są po prostu oprawkami z niczym, co by zakrywało twoje oczy.

Ten rodzaj oprawek jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby ich okolice oczu oddychały praktycznie bez przeszkód. Nazwa może również oznaczać (w zależności od kontekstu) oprawki, które są wykonane z przejrzystego akrylu lub tworzywa sztucznego.

Są one również nazywane jasnymi oprawkami okularów.

PRZEZROCZYSTE PILOTKI

Kształt pilotek jest zawsze modny i klasyczny. Ten rodzaj okularów jest dostępny nie tylko w postaci samych oprawek, ale mają one również bardzo cienkie oprawki, w których najważniejsze są soczewki.

Pilotki są ogólnie lepsze do noszenia w formie okularów przeciwsłonecznych z powodu ich niewidocznych oprawek (okulary zerówki korzystają z mocnych oprawek). Jeśli interesuje cię para pilotek, znajdziesz ją również w Trendhim.

MODNE OKULARY BEZ RECEPTY

Okulary to zarówno modne akcesoria i mogą być zakupione bez recepty – pamiętaj jednak, że nie polepszają one wzroku.

Jeśli potrzebujesz okularów, które poprawiają wzrok, powinieneś skonsultować się z profesjonalnym optykiem. W celu upewnienia się, że nie cierpisz na zmęczenie oczu podczas ich noszenia ważne jest, aby upewnić się, że soczewki (jeśli zamówiłeś okulary z zerówkami, a nie wyłącznie oprawki) są czyste i stosunkowo wolne od zarysowań - takie zanieczyszczenia na soczewkach mogą stwarzać problemy skupiania dla zdrowych oczu. Najprostszym sposobem na uniknięcie tego jest wycieranie ich miękką szmatką, gdy zauważysz zanieczyszczenia.

PRZEZROCZYSTE OKULARY

Okulary te są innym światem wśród okularów i są często noszone przez starsze osoby. Oznaczają to samo, co okulary z zerówkami, chyba że powiedziane jest inaczej.

Przezroczyste okulary mogą również oznaczać styl vintage. Są one modne od wielu dziesięcioleci, a w ich najnowszej formie stają się mniej koniecznością, a bardziej akcesorium – jak kapelusze, pierścienie i bransoletki.

Okulary te posiadają doskonałe umiejętności uzupełniające i mogą zmienić kształt twarzy.

MĘSKIE OKULARY ZERÓWKI

Jeśli obawiasz się, że okulary zerówki mogą być noszone wyłącznie przez kobiety, nie jest to prawdą. Mężczyźni noszą je tak samo i z równą przyjemnością.

W rzeczywistości, okulary zerówki są tak samo, jeśli nie bardziej popularne wśród mężczyzn niż wśród kobiet. Mężczyźni od kilku lat wykorzystują okulary zerówki do swojej stylizacji i stały się one niezbędne dla najmodniejszych osób.

OKULARY ZERÓWKI RETRO

Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych pilotek, zaokrąglone retro lub pół oprawkowe okulary mają niepowtarzalny i ponadczasowy styl. Są one bez wątpienia najpopularniejszymi z okularów bez recepty, a także regularnych.

Okulary retro są dostępne w wielu rozmiarach. Klasyczne bywają większe i bardziej śmiałe. Nowoczesne wersje są mniejsze i bardziej eleganckie zgodnie z popularnością w dzisiejszych czasach. Są one naprawdę najbardziej uniwersalnym stylem okularów, a okulary zerówki nie są wyjątkiem.

Noś je dosłownie ze wszystkim i wybierz parę w klasycznych kolorach.

TANIE OKULARY ZERÓWKI

Okulary zerówki są bardziej przystępne niż ich odpowiedniki na receptę i okulary przeciwsłoneczne. Jest tak dlatego, ponieważ nie wymagają one specjalnego procesu produkcji, aby były spolaryzowane, zakrzywione, błyszczące itd.

Powiedzenie mówi, że jeśli chodzi o styl „kluczem jest prostota”. Dlatego również okulary zerówki sprawdzają się idealnie. Nie daj się jednak zwieść. Niska cena nie oznacza, że coś jest niskiej jakości. Okulary oferowane w naszym sklepie internetowym są wysokiej jakości.

OKULARY RETRO – KLASYCZNE AKCESORIUM

Retro powraca ze zdwojoną siłą. Nie ogranicza się ono jedynie do okularów słonecznych, ale również do okularów zerówek. Jeśli jesteś typem, który lubi przyciągać trochę uwagi, wówczas okulary zerówki są dla ciebie niezbędne! Są one często nazywane “kujonkami”, ale masz do wyboru wiele modeli w różnych kolorach. Jeśli jednak szukasz innego stylu, spójrz na nasze okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn. Wszystkie okulary i okulary przeciwsłoneczne zakupione u nas są dostarczane wraz ze ściereczkami z mikrofibry oraz w ochronnym opakowaniu. Zachęcamy cię do przejrzenia innych linii produktowych, dzięki czemu będziesz mógł również znaleźć inne akcesoria pasujące do twojego wyjątkowego stylu!