Bezpłatna dostawa wszystkiego | Wygasa za:

00:00:00

Bezpłatna dostawa wszystkiego

Wygasa za:

00:00:00
365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Bezpłatna wysyłka standardowa wszystkich zamówień-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

MĘSKIE OKULARY BLOKUJĄCE NIEBIESKIE ŚWIATŁO

Wpatrujesz się w szkodliwe niebieskie światło, które może męczyć twoje oczy i utrudniać zasypianie. Zamiast rezygnować ze swojego ekranu, kup okulary blokujące niebieskie światło, które filtrują szkodliwe niebieskie światło i mogą pomóc zmniejszyć cyfrowe zmęczenie oczu. Przejrzyj naszą edycję okularów komputerowych zaprojektowanych wyłącznie dla mężczyzn.

8 produkty/-ów

DAJ SWOIM OCZOM PRZERWĘ DZIĘKI MĘSKIM OKULAROM BLOKUJĄCYM NIEBIESKIE ŚWIATŁO

Patrzysz na nie! W tej chwili wpatrujesz się w niebieskie światło pochodzące z twojego ekranu. Za dużo tego i twoje oczy zaczną być zmęczone. Połącz to z faktem, że wielu z nas nie mruga wystarczająco dużo podczas korzystania z ekranu i masz poważny problem. Mrugnij teraz.

Nie możesz uniknąć niebieskiego światła, ale możesz chronić przed nim swoje oczy – za pomocą okularów blokujących niebieskie światło. Okulary blokujące niebieskie światło – rodzaj okularów komputerowych – pomagają zmniejszyć cyfrowe zmęczenie oczu i chronią je przed niezliczonymi godzinami spędzonymi przed komputerem lub dopasowywaniem kolorowych cukierków w telefonie. Nasz asortyment męskich okularów blokujących niebieskie światło może zmniejszyć odblaski i filtrować niebieskie światło.

Najlepsze okulary chroniące przed niebieskim światłem zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Wiesz, nie wszystkie okulary przeciwsłoneczne są ciemne – ważniejsze jest, aby posiadały ochronę przed promieniowaniem UV. Waykins oferuje zaprojektowane przez Duńczyków okulary komputerowe z ochroną przed niebieskim światłem i całkowitą ochroną przeciwsłoneczną.

Chociaż lepszy wzrok to jedno… oferujemy różne style, które również dobrze wyglądają. Nasze okulary z filtrem światła niebieskiego mają styl, na który zasługujesz, i zapewniają ochronę, której potrzebujesz.

CO SPRAWIA, ŻE OKULARY BLOKUJĄCE NIEBIESKIE ŚWIATŁO DZIAŁAJĄ?

Okulary blokujące niebieskie światło mają soczewki, które są przeznaczone do pochłaniania niebieskiego/fioletowego światła z urządzenia i otoczenia. Okulary komputerowe z soczewkami blokującymi niebieskie światło są zwykle przezroczyste i dostępne w różnych męskich stylach. Ta technologia blokowania niebieskiego światła pomaga potencjalnie zmniejszyć zmęczenie oczu, bóle głowy oraz pomaga regulować systematykę ciała i snu. Istnieje wiele innych czynników związanych z cyfrowym zmęczeniem oczu, które również należy wziąć pod uwagę. Okulary blokujące niebieskie światło nie są lekarstwem na wszystko, ale jednym małym krokiem w układance prowadzącej do lepszego zdrowia oczu.

Wszystkie nasze okulary zerówki męskie możesz zobaczyć na tej stronie