Welurowe woreczki prezentowe ładnie eksponują drobne przedmioty i są przyjemne w dotyku. Miękki welur i staranne obszycie brzegów dają gładkie wykończenie, a głęboka czerń tworzy minimalistyczny, uniwersalny wygląd. Woreczki są puszyste w dotyku, a jednocześnie zachowują formę, dzięki czemu prezentacja wygląda schludnie.
- Jakość materiału: Welurowa konstrukcja daje miękką, puszystą powierzchnię, która z czasem zachowuje kształt i fakturę.
- Komfort: Puszysty welur jest miły w dotyku, więc rozpakowywanie jest przyjemne.
- Praktyczne zastosowanie: Dołączona zawieszka z metalowym oczkiem i prosta forma woreczka ułatwiają etykietowanie i prezentację małych przedmiotów - można je szybko oznaczyć i używać wielokrotnie.
Na stole z prezentami lub w pudełku woreczki subtelnie podkreślają biżuterię, zegarki i inne małe akcesoria, nie konkurując z nimi o uwagę. Czarny welur tworzy neutralne tło, które pasuje do różnych przedmiotów i aranżacji ekspozycji.
Łatwy wybór dla siebie lub na prezent.