Zniżki i inspiracje

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Outfit tygodnia
Tydzień 38
Tydzień 38

Męskie paski

205 produkty dostępne w magazynie - darmowa wysyłka

Nie ma nic lepszego niż skórzany pasek z prawdziwej skóry bydlęcej. Wspaniały zapach i najlepsza jakość dopełnią Twój męski wizerunek i podkreślą wygląd spodni. Skóra, niczym wino, z wiekiem jest tylko lepsza. Wysyłka naszych produktów jest zawsze darmowa.
Twój wybór:
Zresetuj wszystkie filtry:
+
Kolor

Fioletowy

Kremowy

Szary

Czarny

Brązowy

Biały

Stalowy

Złoty

Czerwony

Pomarańczowy

Zielony

Niebieski

Zamknij
Materiał

Płótno

Skóra

Inny materiał

Zamknij
Marka

Bosswik

Hautton

Lucleon

Montres Carlo

Salt & Hide

Trendhim

Zamknij
Wybierz obwód talii

75 cm

80 cm

85 cm

90 cm

95 cm

100 cm

105 cm

110 cm

115 cm

120 cm

Zamknij
Cena
-
Zastosuj
Sortuj wg:
205 Znalezione produkty
Chwilka...

Otrzymuj cotygodniowe zniżki oraz modne inspiracje

  • - Rabaty nawet do -40% na produktach z nowej kolekcji
  • - Najlepsze w Europie "outifity tygodnia"
  • - Newsletter i ekskluzywne kody rabatowego na wybrane produkty nawet do -50%

...i wiele więcej kuszących ofert 1-2 razy na tydzień

Zawsze możesz zrezygnować z newslettera

highfive

Ooooh yeah! Witaj w rodzinie!

Pierwszy email powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni.

email-bg

Dopasowanie akcesoriów

Pasek to znacznie więcej niż prosty przyrząd służący do podtrzymywania spodni na swoim miejscu. Poniżej znajdziesz kilka porad jak dobrać odpowiedni pasek.

Klamra paska

Dobierając akcesoria, musimy pamiętać o pewnym kodzie kolorystycznym. Jeżeli zatem Twoja spinka do krawata oraz spinki do mankietów są złote, klamra Twojego paska obowiązkowo musi być tego samego koloru.

Przewodnik po skórzanych paskach

Dobierz skórzane dodatki.
Gdy masz na sobie czarne, skórzane, polerowane buty, Twój pasek powinien prezentować się podobnie. Analogicznie, matowe brązowe buty muszą iść w parze z matowym brązowym paskiem. Jeżeli masz na sobie buty z materiału, ciekawym przełamaniem schematu będzie odważny kolor materiałowego paska.

Rodzaje skórzanych pasków

Wszystkie produkty ze skóry można podzielić wg dwóch kategorii bazujących na ocenie jakości.

Dwoina jest słabszą wersją, często używaną do wyrobu delikatnych akcesoriów. Dwoina jest skórą podzieloną na kilka warstw oraz oddzielono od niej rzeczywistą, wierzchnią skórę zwierzęcia, na której niegdyś rosło włosie. Z racji nie tak gładkiej tekstury dwoiny, wierzchnią stronę zazwyczaj pokrywa się ją przyklejoną warstwą skóry syntetycznej.

Skóra licowana stanowi przeciwieństwo dwoiny. Mowa tu właśnie o tej najbardziej zewnętrznej warstwie skóry. Paski zrobione w pełni z licowanej skóry cechuje najwyższa jakość oraz gwarancja na całe życie. Duńska marka Bosswik jest renomowanym producentem skórzanych pasków z licowanej skóry. Większość pasków Trendhim reprezentuje ten rodzaj produkcji. Więcej informacji znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Męskie paski ze skóry - jak o nie zadbać

Paski ze skóry licowanej są niezwykle łatwe jeżeli chodzi o zachowanie ich w perfekcyjnym stanie. Jedyne co musisz zrobić, to kilka razy do roku je natłuścić. Dzięki temu skóra będzie miękka oraz pozbędziesz się załamań, które sprawiają, że skóra może nie być w pełni odporna na plamy i wodę. W ten duński produkt do natłuszczania skóry możesz się zaopatrzyć również w Trendhim. Środek sprzedawany jest w 50 ml opakowaniach, które wystarczą na 4-5 natłuszczeń,

Odpowiedni rozmiar paska

Na stronie produktu z zasady przedstawiamy długość paska od góry klamry do ostatniej dziury zapięcia. Jeżeli jakikolwiek produkt ma inny system mierzenia, wszystkie informacje znajdziesz w opisie. Poniżej przedstawiamy klasyczny zapis. rozmiary męskich pasków
Oczywiście możesz zmierzyć swój stary pasek, żeby porównać go z zamawianym paskiem. W przypadku pasków elastycznych, długość może, rzecz jasna, ulegać niewielkiej zmianie. Inną alternatywą jest możliwość przycięcia zbyt długiego paska. Aby to zrobić, wystarczy Ci jedynie ostry nóż, który będzie w stanie przeciąć skórę oraz mocny dziurkacz.

Jak skrócić pasek

Jak skrócić mój pasek