Zniżki i inspiracje

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Outfit tygodnia
Tydzień 38
Tydzień 38

Grzebień do brody

15 produkty dostępne w magazynie - darmowa wysyłka

Jako nastolatek zapewne z uciechą patrzyłeś jak dziewczyna przetrząsa wszystko, żeby znaleźć grzebień, zastanawiajac się po co ten cały zachód. Jednak teraz, kiedy jesteś już dorosłym mężczyzną o imponującej brodzie, levelując w życiu w górę, sam zacząłeś potrzebować odpowiedniego grzebienia do brody. Teraz rozumiesz już dziewczęce zmartwienia. Czesanie brody stanie się dla Ciebie codziennym rytuałem, w związku z czym warto zaopatrzeć się w dobry grzebień. Wychodzenie z domu bez niego stanie się czymś dziwnym. Czegoś Ci już zawsze będzie brakować.
Twój wybór:
Zresetuj wszystkie filtry:
+
Kolor

Czarny

Brązowy

Stalowy

Zamknij
Materiał

Stal chirurgiczna

Wolfram

Drewno

Zamknij
Marka

Audacious Beard Co.

Kent Brushes

Mountaineer brand

River Grooming

Trendhim

Zamknij
Cena
-
Zastosuj
Sortuj wg:
15 Znalezione produkty
Chwilka...

Otrzymuj cotygodniowe zniżki oraz modne inspiracje

  • - Rabaty nawet do -40% na produktach z nowej kolekcji
  • - Najlepsze w Europie "outifity tygodnia"
  • - Newsletter i ekskluzywne kody rabatowego na wybrane produkty nawet do -50%

...i wiele więcej kuszących ofert 1-2 razy na tydzień

Zawsze możesz zrezygnować z newslettera

highfive

Ooooh yeah! Witaj w rodzinie!

Pierwszy email powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni.

email-bg

Dlaczego potrzebujemy grzebieni do brody


Nie ma w tej kwestii żadnej mecyi. Jeżeli chcesz posiadać zadbany, męski zarost, trzeba o niego odpowiednio zadbać. Dobry grzebień do brody sprawi, że najlepsi przyjaciele nie będą w stanie przejść obok Twojego zarostu bez lawiny komplementów, na które, rzecz jasna, w pełni zasłuży!

Brody były obiektem zainteresowania od wieków. Na przestrzeni wszystkich epok znajdziemy osobowości, które zbudowały wyjątkowość swojego wizerunku na zaroście. Spójrz na przykład na Abrahama Lincolna, T. Gandalfa, Leonardo da Vinci, Świętego Mikołaja czy Hulka Hogana; ich persony bez brody nie byłyby tym samym. Czy chcesz żeby Twoja broda stała się integralną częścią Twojej tożsamości?

Rozdwojone końcówki to problem nie tylko włosów na głowie.

Po raz kolejny możesz spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie jak dziewczyna nerwowo obcinała końcówki. Jeżeli chodzi o brodę, rozdwojone końcówki to częsty problem, więc włosy należy często przycinać. Słabej jakości grzebień może uszkodzić mieszek włosowy, następstwem czego będzie słabsza kondycja włosów. Rozdwojone końcówki to też więcej strzyżenia i w konsekwencji mniejsza broda. Szkoda czasu, co nie?

Grzebień wytrenuje włosie brody.

Owszem, Twoja broda może nauczyć się od Ciebie jednej czy dwóch rzeczy. Regularne szczotkując brodę, będziesz w stanie skrócić zbyt długie włoski, z czasem Twojej brodzie wejdzie w nawyk odpowiedni kierunek wzrostu.

Wrastające włosy to nie powód do śmiechu.

Nie jest to dobry omen, niezależnie czy mówimy o włosach na głowie czy na twarzy. Gdy Twoja broda będzie rosnąć w odpowiedni sposób, ryzyko bolesnych wrastających włosów zdecydowanie maleje.

Jakość grzebieni zdecydowanie jest priorytetem

Ludzie od lat kupują grzebienie najlepszej jakości, takie jak grzebienie od Kent. Rynek bez przerwy się rozwija, a produkty są stale ulepszane. Tanie grzebienie kupione w sklepach typu Wszystko za 4 złote, zdecydowanie mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli pomiędzy zębami grzebienia pojawi się pleśń, jakość Twojego zarostu będzie w prawdziwym niebezpieczeństwie. Postaw na zakup dobrej jakości grzebienia z drewna. Cieszą się one bowiem najwyższą trwałością.

Porady jak czesać brodę

Czesanie brody nie należy do czynności skomplikowanych, jednak są złe i dobre sposoby szczotkowania. Zapoznaj się z poradami poniżej, aby mieć pewność, że nie zrobisz brodzie żadnej krzywdy.

  • Nie czesz mokrej brody. Czesząc brodę od razu po kąpieli narażasz się na wypadanie włosów. Brody o mniejszej gęstości , przerzedzą się jeszcze bardziej.

  • Czesz brodę po etapie nawilżania jej.Gdy nawilżysz już brodę olejkiem lub/i balsamem, czasie będzie iść najłatwiej. Broda będzie więcej ważyć dzięki czemu grzebień będzie gładko przechodził przez włosie oraz skutecznie rozplątywał wszelkie kołtunki.

  • Wybierz odpowiedni grzebień.Włosie brody różni się od siebie grubością. Im grubsza broda, tym większe powinny być przerwy między zębami grzebienia. Zawsze zaczynaj golenie od najszerszych grzebieni, z czasem można przejść na drobniejsze ząbki.

  • Czesz brodę delikatnie.Agresywne szczotkowanie może zakończyć się połamanymi włosami, które wcześniej były splątane. Delikatne czesanie rozsupła wszystkie kołtuny.

Gdzie zakupić najlepsze grzebienie do brody?

Tutaj, rzecz jasna. Posiadamy w asortymencie najlepszej jakości grzebienie, które zdecydowanie warto dodać do swojego prywatnego arsenału. Czesanie wąsów i brody zdecydowanie zagwarantuje Ci całą masę komplementów.