Zniżki i inspiracje

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Outfit tygodnia
Tydzień 47
Tydzień 47

Szczotki do brody

8 produkty dostępne w magazynie - darmowa wysyłka

Szczotki do brody nie są jeszcze zbyt często widzianym akcesorium w męskich łazienkach. Chłopaki, jeżeli myślicie, że podkradanie szczotki swojej kobiety to rozwiązanie problemy, to chcemy powiedzieć, że jesteście troszkę w błędzie. Włosy na głowie kobiety są zdecydowanie innej tekstury niż wasz zarost. Wasza broda potrzebuje specjalnego traktowania, a co za tym idzie specjalnej szczotki.

Filtry (4)
Twój wybór:
Zresetuj wszystkie filtry:
Kolor
Zamknij
Materiał
Zamknij
Marka
Zamknij
Cena
-
Zastosuj
Sortuj wg:
produkty
Dr. Dittmar Szczoteczka do brody z drewna bukowego
99,00 zł
Benjamin Barber Szczotka do brody z naturalnego włosia
79,00 zł
Dr. Dittmar Mała szczotka do brody z drewna brzoskwi
99,00 zł
Golden Beards Szczotka do brody / kartacz z drewna gruszy
119,00 zł
Dr. Dittmar Szczotka do brody z drewna bukowego
119,00 zł
Kent Brushes Szczotka do krótkich włosów i brody
119,00 zł
Golden Beards Szczotka do brody / kartacz z drewna oliwnego
169,00 zł
Kent Brushes Wojskowa szczotka z drewna bukowego
149,00 zł

Znaleziono 0 produktów

Dostosuj swoje wybrane filtry

Zresetuj wszystkie filtry:
Otrzymaj cotygodniowe zniżki i inspirację

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Dlaczego potrzebujesz szczotki do brody

Jeżeli dopiero co rozpoczynasz przygodę z posiadaniem brody, możesz być z początku przytłoczony ilością produktów, które potrzebne są do wypracowania brody Twoich marzeń.

Każda broda jest inna, jednak każda potrzebuje podobnej troski. W związku z tym należy dobierać produkty indywidualnie. Dla każdego inne akcesoria będą tymi najlepszymi. Generalnie warto dać szansę zarówno grzebieniom jak i szczotkom. Nastepnie sprawdzimy co najlepiej sprawdza się na Twojej brodzie.

Szczotki z włosia dzika zachowują naturalne olejki.

Szczotki z włosia dzika zdecydowanie reprezentują najwyższą jakość dostępną na rynku. Włosie dzika stymuluje produkcję naturalnych olejków, które następnie są rozprowadzane po całej brodzie.

Szczotka sprawi, że broda będzie wyglądała pełniej.

Zasada generalna: grzebień służy stylizacji, a szczotka zadba o organizację włosia, tak aby stanowiło spójną całość, która zmierza w jednym kierunku. Przy okazji zapewnia równomierne rozprowadzanie naturalnych olejków.

Włosie dzika różni się długością.

Standardowe szczotki o plastikowym włosiu mają dokłanie taką samą długość. Naturalne włosie szczotki posiada włosy o różnej długości, które pomagają regularne rozprowadzanie olejków po całej brodzie, bez pomijania ciężej dostępnych miejsc.

Szczotki do brody dla wegan

W świecie brodaczy szczotki z włosia dzika są tak naprawdę uznawane za jedyny prawdziwie słuszy wybór. Takie rozwiązanie jednak nie będzie dla Ciebie idealne, jeżeli osobiście jesteś weganem. Syntetyczne włosie ma ciężki orzech do zgryzienia, jednak zapewniany, że dostępne są również szczotki o takim włosiu, które wciąż mogą cieszyć się mianem produktów najwyższej jakości. Jedyny szkopuł to fakt, że trudno je dzisiaj znaleźć.

Porady jak czesać brodę

Nie można brody czesać bezmyślnie. Odrobina rozwagi i zapewniamy, że Twoja broda będzie miękka, gruba oraz wpaniale wyglądająca. Zapamiętaj jednak kilka zasad.

  • Nie czesz mokrej brody. Jeżeli zaczniesz czesać brodę zaraz po prysznicu, możesz spodziewać się wypadających włosów. Brodę należy czesać po wcześniejszej aplikacji olejków lub/i balsamów, wtedy też tendecja wypadających włosów będzie mniejsza, a włosy będą równocześnie zdrowo matowieć.

  • Czesz brodę po wklepaniu olejkówNajwiększą zaletą czesania brody naturalnym włosiem dzika jest maksymalne rozprowadzenie olejków na powierzchni brody. Czesanie po wmasowaniu olejków zmaksymalizuje efekty, które przyczynią się do posiadania zdrowej i miękkiej brody.

  • Zawsze sprawdzaj czy broda jest w pełni czysta.Naturalne włosie dzika zapewni Ci gładki zarost przez całe lata, jednak aby osiągnąć najlepsze wyniki, brodę należy również regularnie myć. Bonusem będzie zadowolenie dziewczyny, której szczotka w końcu nie będzie pełna Twoich włosów.

  • Eksperymentuj z włosiem końskim Szczotki o włosiu końskim wracają na salony. Idealnie sprawują się przy rozprowadzaniu olejków po zaroście, jednak wciąż przed nimi przejęcie pałeczki lidera szczotek z włosiem dzika.

Gdzie zakupić najlepsze szczotki do brody?

Jesteś przekonany, że szczotka do brody będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego zarostu? Wszystkie szczotki do brody w naszym sklepie wykonane są z najwyższych jakości materiałów, dzięki czemu akcesoria posłużą Ci przez długi długi czas.
Idź do góry