365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

SZCZOTKI DO BRODY

Szczotki do brody nie są jeszcze zbyt często widzianym akcesorium w męskich łazienkach. Chłopaki, jeżeli myślicie, że podkradanie szczotki swojej kobiety to rozwiązanie problemy, to chcemy powiedzieć, że jesteście troszkę w błędzie. Włosy na głowie kobiety są zdecydowanie innej tekstury niż wasz zarost. Wasza broda potrzebuje specjalnego traktowania, a co za tym idzie specjalnej szczotki.

7 produkty/-ów

DLACZEGO POTRZEBUJESZ SZCZOTKI DO BRODY

Jeżeli dopiero co rozpoczynasz przygodę z posiadaniem brody, możesz być z początku przytłoczony ilością produktów, które potrzebne są do wypracowania brody Twoich marzeń.

Każda broda jest inna, jednak każda potrzebuje podobnej troski. W związku z tym należy dobierać produkty indywidualnie. Dla każdego inne akcesoria będą tymi najlepszymi. Generalnie warto dać szansę zarówno grzebieniom jak i szczotkom. Nastepnie sprawdzimy co najlepiej sprawdza się na Twojej brodzie.

SZCZOTKI Z WŁOSIA DZIKA ZACHOWUJĄ NATURALNE OLEJKI.

Szczotki z włosia dzika zdecydowanie reprezentują najwyższą jakość dostępną na rynku. Włosie dzika stymuluje produkcję naturalnych olejków, które następnie są rozprowadzane po całej brodzie.

SZCZOTKA SPRAWI, ŻE BRODA BĘDZIE WYGLĄDAŁA PEŁNIEJ.

Zasada generalna: grzebień służy stylizacji, a szczotka zadba o organizację włosia, tak aby stanowiło spójną całość, która zmierza w jednym kierunku. Przy okazji zapewnia równomierne rozprowadzanie naturalnych olejków.

WŁOSIE DZIKA RÓŻNI SIĘ DŁUGOŚCIĄ.

Standardowe szczotki o plastikowym włosiu mają dokłanie taką samą długość. Naturalne włosie szczotki posiada włosy o różnej długości, które pomagają regularne rozprowadzanie olejków po całej brodzie, bez pomijania ciężej dostępnych miejsc.

SZCZOTKI DO BRODY DLA WEGAN

W świecie brodaczy szczotki z włosia dzika są tak naprawdę uznawane za jedyny prawdziwie słuszy wybór. Takie rozwiązanie jednak nie będzie dla Ciebie idealne, jeżeli osobiście jesteś weganem. Syntetyczne włosie ma ciężki orzech do zgryzienia, jednak zapewniany, że dostępne są również szczotki o takim włosiu, które wciąż mogą cieszyć się mianem produktów najwyższej jakości. Jedyny szkopuł to fakt, że trudno je dzisiaj znaleźć.

PORADY JAK CZESAĆ BRODĘ

Nie można brody czesać bezmyślnie. Odrobina rozwagi i zapewniamy, że Twoja broda będzie miękka, gruba oraz wpaniale wyglądająca. Zapamiętaj jednak kilka zasad.

Nie czesz mokrej brody. Jeżeli zaczniesz czesać brodę zaraz po prysznicu, możesz spodziewać się wypadających włosów. Brodę należy czesać po wcześniejszej aplikacji olejków lub/i balsamów, wtedy też tendecja wypadających włosów będzie mniejsza, a włosy będą równocześnie zdrowo matowieć.

Czesz brodę po wklepaniu olejków. Największą zaletą czesania brody naturalnym włosiem dzika jest maksymalne rozprowadzenie olejków na powierzchni brody. Czesanie po wmasowaniu olejków zmaksymalizuje efekty, które przyczynią się do posiadania zdrowej i miękkiej brody.

Zawsze sprawdzaj czy broda jest w pełni czysta. Naturalne włosie dzika zapewni Ci gładki zarost przez całe lata, jednak aby osiągnąć najlepsze wyniki, brodę należy również regularnie myć. Bonusem będzie zadowolenie dziewczyny, której szczotka w końcu nie będzie pełna Twoich włosów.

Eksperymentuj z włosiem końskim. Szczotki o włosiu końskim wracają na salony. Idealnie sprawują się przy rozprowadzaniu olejków po zaroście, jednak wciąż przed nimi przejęcie pałeczki lidera szczotek z włosiem dzika.

GDZIE ZAKUPIĆ NAJLEPSZE SZCZOTKI DO BRODY?

Jesteś przekonany, że szczotka do brody będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego zarostu? Wszystkie szczotki do brody w naszym sklepie wykonane są z najwyższych jakości materiałów, dzięki czemu akcesoria posłużą Ci przez długi długi czas.

Broda wikinga i wszystkie nasze produkty czekają na Ciebie tutaj