Zniżki i inspiracje

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy

Ooooh yeah!

Witaj w rodzinie!

Pierwszy email powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni.

Outfit tygodnia
Tydzień 8
Tydzień 8
Co tydzień prezentujemy nowy outfit na bazie najlepszych produktów i marek.

Zestawy do pielęgnacji brody

4 produkty dostępne w magazynie - darmowa wysyłka

Zadbany brodaty mężczyzna to nie tylko facet seksowny, ale również niezwykle stylowy. Utrzymanie pięknej brody to nielada wysiłek, który wymaga czasu i poświęcena. Aby Twoja broda była zawsze w dobrej formie, należy codziennie zapewnić jej odpowiednią troskę. Aby wysiłki nie poszły na marne, trzeba zaopatrzyć się w spacjalne produkty. Twoją brodę można okiełznać, a my chcemy Ci w tym pomóc oferując bogaty wybór zestawów do pielęgancji brody. Wszystkie dostępne produkty są najwyższej jakości.

Filtry (4)
Twój wybór:
Zresetuj wszystkie filtry:
Kolor
Zamknij
Materiał
Zamknij
Marka
Zamknij
Cena
-
Zastosuj
Sortuj wg:
produkty
GuardenzaZestaw startowy do brody
299 zł
GuardenzaZestaw do brody
349 zł
ProrasoZestaw do pielęgnacji brody Vintage Proraso Wood & Spice
199 zł
Audacious Beard Co.Pudełko prezentowe Audacious
699 zł
Audacious Beard Co.Zestaw prezentowy do pielęgnacji brody Audacious
279 zł

Znaleziono 0 produktów

Dostosuj swoje wybrane filtry

Zresetuj wszystkie filtry:
Otrzymaj cotygodniowe zniżki i inspirację

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy * Zawsze możesz zrezygnować z newslettera

Ooooh yeah!

Witaj w rodzinie!

Pierwszy email powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni.

Potrzeby Twojej brody

Dbanie o zarost wymaga mycia, przycinania oraz nawilżania. Jeżeli zaniedbasz, którykolwiek z tych etapów, Twoja broda stanie się sucha, niechlujna, a końcówki włosów będą rozdwojone. Jeżeli jesteś posiadaczem długiej brody, grożą Ci również kołtuny oraz łupież.

Aby Twój zarost był czysty i trzymany w ryzach, należy pamiętać o regularnym myciu, czesaniu oraz przycinaniu. Twoja skóra i włosy powinny być odpowiednio nawilżone. Dobrze skomponowany zestaw do pielęgancji brody zapewni Ci idealną brodę. Ilość wymaganego wysiłku może z początku przygniatać, jednak uwierz nam, wszystko jest wykonalne.

Taki zestaw będzie wspaniałym prezentem od Ciebie dla Ciebie, dla znajomego brodacza czy członka rodziny.Fryzjer w Twoim zestawie do pielęgancji brody

Idealnie wyregulowana broda jest wynikiem dobrej maszynki do golenia, która jest pierwszym, podstawowym krokiem. Dzięki niej bezpiecznie zadbasz o długość zarostu. Odrobina czasu i Twoja broda będzie niczym ta z Twoich marzeń. Przed rozpoczęciem nałóż piankę do golenia oraz przetrzyj twarz ciepłym ręcznikiem, który otworzy pory skóry oraz zapobiegnie powstawaniu wrośniętych włosków. Ostatnie poprawki nanieś nożyczkami do brody, które idealnie nadają się do prac wykończeniowych.

Dbaj o czystość

Kilka minut dziennie przeznaczone na pielęgnacje brody zdecydowanie Ci się odpłaci. Przycinanie nie będzie codziennym obowiązkiem, zazwyczaj jest to bowiem cotygodniowe zajęcie. Pozostałe etapy pielęgnacji brody powinny mieć miejsce po każdym codziennym prysznicu.

Do mycia brody rekomendujemy mydła oraz szampony do brody. Zwykłe mydło tutaj nie wystarczy. Mydła stworzone do mycia brody sprawią, że włosy nie będą suche i łamiące się.

Nawilżanie

Najlepszym środkiem do nawilżania brody jest olejek, który zapewni Ci gładką skórę twarzy, bez nieprzyjemnego swędzenia po goleniu.

Jest to niezwykle ważne szczególnie na wczesnych etapach wzrostu brodu. Aby pozbyć się wrastających włosów, nie używaj rąk, a pęsete oraz alkohol, który zapewni czystość skórze. Dla dłuższych bród polecamy balsamy do brody. Dzięki nim zachowają idealny kształt.

Czesanie grzebieniem i szczotką

Jeżeli sprostałeś pierwszym dniom hodowania brody i w końcu możesz poszczycić się kilkucentymetrowym zarostem, potrzebne będą Ci grzebień i szczotka. Czesanie stanie się Twoim codziennym rytuałem.

Czesząc brodę, pozbędziesz się wszelkich meszków oraz gromadzonego w niej brudu. Szczotka, będąca interesujacą alternatywą do grzebienia, zapewni brodzie dodatkową miękkość.
Idź do góry