Zniżki i inspiracje

Otrzymuj najbardziej inspirujący w Europie "wygląd tygodnia".

Wyłączne zniżki w newsletterze do 50%.

Otrzymuj swój newsletter raz lub dwa razy w tygodniu.

Outfit tygodnia
Tydzień 38
Tydzień 38

Poszetki

299 produkty dostępne w magazynie - darmowa wysyłka

Wykorzystywanie chusteczek jako akcesorium to bardzo stara praktyka, która sięga lat 1800. Dzisiaj są one tak samo popularne, jak zawsze. Również wielu mocno religijnych mężczyzn dodaje poszetki do swoich eleganckich strojów. Posiadamy dużą kolekcję w różnych kolorach i wzorach, aby dopasować się do gustu każdego współczesnego mężczyzny.
Twój wybór:
Zresetuj wszystkie filtry:
+
Kolor

Fioletowy

Kremowy

Różowy

Szary

Żółty

Czarny

Brązowy

Biały

Złoty

Wielokolorowy

Czerwony

Pomarańczowy

Zielony

Niebieski

Zamknij
Materiał

Bawełna

Jedwab

Mikrofibra

Poliester

Tkanina lniana

Wełna

Zamknij
Marka

Bohemian Revolt

Trendhim

Zamknij
Cena
-
Zastosuj
Sortuj wg:
299 Znalezione produkty
Chwilka...

Otrzymuj cotygodniowe zniżki oraz modne inspiracje

 • - Rabaty nawet do -40% na produktach z nowej kolekcji
 • - Najlepsze w Europie "outifity tygodnia"
 • - Newsletter i ekskluzywne kody rabatowego na wybrane produkty nawet do -50%

...i wiele więcej kuszących ofert 1-2 razy na tydzień

Zawsze możesz zrezygnować z newslettera

highfive

Ooooh yeah! Witaj w rodzinie!

Pierwszy email powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni.

email-bg

Jedwabne poszetki są na najbardziej specjalne okazje

Możesz znaleźć chusteczki ze wszystkich materiałów, począwszy od wełny, do lnu. Jednak do tej pory najbardziej eleganckim materiałem jest jedwab, który przynosi ci to dodatkowe wyróżnienie. Nawet jeśli zwykle nie wybierasz jedwabiu, twoja poszetka nadal może zmienić cały twój wygląd o 360º.
Chcesz poznać trik dla wyboru idealnej poszetki dla swojego stroju? Po prostu wybierz najpierw strój, a następnie zdecyduj, jaką pasującą poszetką chcesz go uzupełnić.

Powrót poszetek

Trendy mody przychodzą i odchodzą. Rzeczy, które były w modzie kilka lat temu są teraz uważane za „przestarzałe”. Tak samo trendy mody sprzed dziesięcioleci są teraz ponownie widoczne na okładkach magazynów mody. Poszetki nie są wyjątkiem. Pod hasłem „wkładaj poszetkę do swojego garnituru" podkreślamy prawo tego dodatku do życia tam, gdzie zasługuje, czyli w kieszeni garnituru każdego mężczyzny.

Wybieranie twojej poszetki

Najlepszym sposobem na wybranie właściwej poszetki dla twojego stroju jest wybranie w pierwszej kolejności stroju, a następnie pasującej do niego poszetki.
Z pomocą właściwej poszetki możesz:

 • Dodać koloru do swojego garnituru

 • Uzupełnić swój krawat

 • Wyrazić swoją osobowość

 • Pokazać innym, że jesteś stylowy i wyrafinowany

Dobrym sposobem na wybranie właściwego koloru i stylu dla twojej poszetki jest oparcie się na twoim krawacie. Możesz wybrać poszetkę w takim samym kolorze, jak twój krawat lub zdecydować się na kontrast. Wszystko zależy od twojego gustu (upewnij się jedynie, że całość nie kłóci się ze sobą).

Teraz, gdy wybrałeś już właściwą poszetkę, ostatnim pytaniem jest, jak ją prawidłowo złożyć.

Jak złożyć twoją poszetkę

Ogólną zasadą jest, że twoja poszetka powinna znaleźć się w przedniej kieszonce twojej marynarki, wychodząc z niej na dwa do trzech milimetrów. Może ona być noszona prosta lub płaska. Po prostu próbuj składać poszetkę tak, aby otrzymać idealny rozmiar w swojej kieszonce.

Innym sposobem na złożenie twojej poszetki jest złożenie jej w kształt trójkąta, a następnie ponownie złożenie w mniejszy trójkąt. Proste!

Nie musisz składać swojej poszetki, aby wyglądać wyrafinowanie. Inną opcją jest uchwycenie środka poszetki oraz uformowanie jej w kształt kwiatu. Następnie należy ją umieścić w swojej kieszonce tak, aby zachować ten kształt.

Niektóre popularne zasady dotyczące poszetek

Tak, jak ze wszystkim, istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, aby wyglądać najlepiej:

 • Nie używaj swojej poszetki do niczego innego, oprócz dekorowania twojej marynarki. Używaj innej poszetki do czyszczenia swojego nosa i ust.

 • Połącz ją z kolorem koszuli lub krawata, ale subtelnie. Na przykład, jeśli krawat jest zielony pozwól aby zielony było drugim kolorem na poszetce.

 • Nie wkładaj swojej poszetki do swojej kieszonki w sposób, który ją zbytnio wybrzusza. Złóż ją ostrożnie, aby wyglądała elegancko

 • Ćwicz różne sposoby umieszczania poszetki w swojej kieszonce. Jest wiele różnych sposobów na zmianę twojego wyglądu.

Pierwszymi rzeczami, jakie ludzie zauważają w stroju mężczyzny, jest kolor jego kołnierzyka, węzeł krawata oraz ramiona jego marynarki. Jednak jedyną rzeczą, którą zauważają najbardziej jest poszetka – zatem zdobądź ją i dodaj trochę stylu do swojego dzisiejszego ubioru.


pocket square inspiration