365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Skarpety męskie

Niezależnie od tego, czy szykujesz się na oficjalną okazję, czy biegasz po mieście w swoich ulubionych trampkach, w naszym asortymencie znajdziesz właściwe dla siebie skarpety męskie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, skarpety te są zaprojektowane tak, aby zapewnić stopom wygodę i komfort przez cały dzień.

24 produkty/-ów
24 produkty/-ów

DOŁĄCZ, ABY WYGRAĆ 1 500 ZŁ

Zapisz się, aby otrzymywać stały strumień porad dotyczących stylu, oferty specjalne i informacje o nowych produktach. Zostaniesz automatycznie zapisany do comiesięcznego losowania, aby wygrać kartę podarunkową o wartości 1 500 zł.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

SKARPETY KLASYCZNE

Skarpety klasyczne to najpopularniejszy styl męskich skarpet. Zwykle sięgają do połowy łydki i zapewniają pełne zakrycie dolnej części nogi. Klasyczne skarpety są uniwersalne i można je nosić do każdego rodzaju obuwia, w tym do butów do garnituru, wysokich trampek, a nawet do botków.

SKARPETY DO KOSTEK DLA MĘŻCZYZN

Skarpety do kostek, jak sama nazwa wskazuje, sięgają do kości kostki. Są popularne wśród mężczyzn, którzy chcą mieć mniej widoczne skarpety, które oddychają lepiej niż klasyczne. Skarpety do kostek są idealne do noszenia z niskimi butami, takimi jak trampki czy mokasyny.

Klasyczne skarpety zapewniają większe pokrycie i wsparcie dla dolnej części nogi. Pomagają zapobiegać powstawaniu pęcherzy i zapewniają stopie amortyzację. Klasyczne skarpety to również świetna opcja dla mężczyzn, którzy chcą ogrzać nogi w chłodniejsze dni. Z drugiej strony skarpety do kostek są bardziej przewiewne i mogą pomóc w zapobieganiu poceniu się stóp i towarzyszącemu mu zapachowi. Są też świetną propozycją dla mężczyzn, którzy szukają bardziej dyskretnych skarpetek.