Bezpłatna dostawa wszystkiego | Wygasa za:

00:00:00

Bezpłatna dostawa wszystkiego

Wygasa za:

00:00:00
365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Bezpłatna wysyłka standardowa wszystkich zamówień-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

OSŁONY NA GUZIKI

Chcesz wyglądać jak najlepiej na oficjalnym przyjęciu, ale nie chcesz nosić koszuli z francuskimi mankietami? Osłony na guziki zamieniają każdy plastikowy guzik w błyszczący dodatek. Od wykonanych z kamieni szlachetnych po osłony na guziki z włókna węglowego – przejrzyj naszą powiększającą się kolekcję i znajdź dla siebie odpowiednią parę.

15 produkty/-ów

OSŁONY NA GUZIKI ZMIENIAJĄ COŚ ZWYKŁEGO W COŚ NIEZWYKŁEGO

Osłony na guziki to męskie akcesoria, które nasuwają się na zwykłe, nudne guziki i zamieniają je w przyciągające uwagę dodatki. W przypadku męskich osłon na guziki, nie musisz nosić specjalnej francuskiej koszuli mankietowej, tak jak w przypadku spinek do mankietów. Pasują one do większości standardowych guzików i można je nosić z każdą koszulą w twojej szafie. Świetnie prezentują się ze smokingami i podczas formalnych wydarzeń lub gdy chcesz wyglądać wyjątkowo elegancko w biurze.

ŁATWE W NOSZENIU OSŁONY NA GUZIKI

Najprawdopodobniej spotkasz osłony na guziki noszone zamiast spinek do mankietów. Zamiast kupować fantazyjną koszulę z podwójnym mankietem, osłony na guziki nasuwają się na mankiety każdej męskiej koszuli. Można je również nosić na górnym guziku koszuli smokingowej na specjalne okazje, kiedy trzeba jak najlepiej wyglądać.

Każda para osłon na guziki w naszym asortymencie pasuje do większości standardowych guzików do koszuli. Aby użyć osłony, po prostu otwórz jej podstawę oraz wsuń osłonę pod i wokół guzika. Zamknij ją, a otrzymasz parę imitacji spinek do mankietów, które zmienią twoją zwykłą codzienną koszulę w robiącą niesamowite wrażenie.

Jedyną trudną częścią jest podjęcie decyzji, którą parę osłon na guziki wybrać? Wśród osłon z twardą, kolorową emalią oraz inkrustowanych masą perłową lub kamieniami szlachetnymi – znajdziesz parę, która pomoże ci opowiedzieć twoją historię.

JAK DOPASOWAĆ TWOJE OSŁONY NA GUZIKI

Podobnie jak w przypadku wszystkich metalowych akcesoriów, dopasuj metal osłon na guziki do metalu, z którego wykonana jest inna twoja biżuteria i akcesoria. Przykładowo, jeśli nosisz srebrzysty zegarek, najlepiej będzie wyglądała z nim srebrzysta para osłon na guziki.

PREZENTY DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY MA WSZYSTKO

Wszyscy znamy tego mężczyznę… tego, który ma wszystko. Kupienie dla niego prezentu może się wydawać niemożliwe. Jeśli tak jest, daj mu coś, co będzie nosił. Wypróbuj parę osłon na guziki inkrustowaną włóknem węglowym – tym samym materiałem, z którego produkowane są super szybkie i lekkie Ferrari, Aston Martin i Lamborghini. A może ten mężczyzna ma klasyczny styl i doceniłby parę czarnych osłon na guziki? Niezależnie od jego gustu, przejrzyj naszą ofertę, aby znaleźć najlepszą parę męskich osłon na guziki.

Wszystkie spinki do mankietów możesz zobaczyć tutaj