365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

SZALE MĘSKIE NA LATO

Kluczem do kupienia odpowiedniego szalika na lato jest znalezienie takiego, który jest lekki i oddychający. Nasz asortyment jest tworzony z oddychającej bawełny i modalu, które są odpowiednie na lato i mają na celu uzupełnienie twojego letniego stroju bez względu na to, jak gorąco robi się na zewnątrz.

24 produkty/-ów

CZY MĘŻCZYŹNI MOGĄ LATEM NOSIĆ SZALIKI?

Możesz pomyśleć, że zakładanie szalika w środku gorącego lata jest jak noszenie szortów kąpielowych na zebraniu zarządu. Ale kluczem do letnich szali jest znalezienie takiego, który będzie lekki w noszeniu. Podczas gdy większość szalików męskich chroni przed zimnem, lekkie szale letnie są zaprojektowane z materiałów odpowiednich na lato, takich jak bawełna, modal i jedwab.

Latem szaliki mogą z pewnością dodać odrobiny koloru i zainteresowania do twojego stroju. Wspaniale sprawdzą się również podczas letnich nocy, kiedy siedzisz na dworze z przyjaciółmi, popijając jeszcze jedną butelkę szampana. Za dnia owinięte wokół szyi i zapewniające idealne ciepło w nocy, letnie szale męskie są najlepszym letnim dodatkiem.

Przejrzyj nasz asortyment lekkich szalików męskich. Wszystkie szale zostały wykonane z oddychających tkanin oraz zaprojektowane z wykorzystaniem wzorów i kolorów pasujących do twojego letniego stroju. Sprawią, że twoja historia stanie się o wiele ciekawsza.

JAKA JEST NAJLEPSZA TKANINA NA LETNI SZAL?

Męskie letnie szale są zupełnie inne niż zimowe. Nie znajdziesz w nich grubej wełny ani niczego, co zatrzyma ciepło i sprawi, że będziesz się pocił bardziej niż od letniego słońca. Najlepszy materiał na letni szalik to taki, który oddycha – jak bawełna lub modal.

W Trendhim sprzedajemy lekkie szaliki męskie wykonane z bawełny i modalu. Lekkie bawełniane szaliki są mocniejsze niż ich lniane odpowiedniki. Są również naturalnie oddychające, miękkie i mogą odprowadzać wilgoć z twojego kołnierza. Modal to kolejna miękka tkanina na letnie szaliki. Wykonany z miazgi bukowej modal jest odnawialnym i przyjaznym dla środowiska materiałem, który jest trwały i ma lepszą absorpcję wody niż bawełna. Szaliki z modalu świetnie sprawdzają się dla każdego, kto troszczy się o wygodę i planetę. Aby uzyskać najlepszy męski szal na lato, sugerujemy wybór mieszanki bawełny i modalu.

JAK NOSIĆ MĘSKI SZALIK LATEM

Letni szalik jest niesamowicie wszechstronny. Mężczyźni, którzy szukają codziennego klimatu, mogą go po prostu zarzuć na ramiona i t-shirt. Szalik można zawiązać prostym supełkiem… ale powinien pozostać luźny. Nie chcesz, aby letni szalik był zbyt ciasny. Jeśli masz na sobie marynarkę, umieść modny szalik pod nim na ramionach, aby podkreślić wzór i kolor. Dla dodatkowego stylu, zawiąż szalik bliżej szyi i wsuń go pod koszulę na guziki.

Wszystkie nasze szaliki męskie możesz zobaczyć tutaj