Spinka do krawata wykonana jest ze stopu cynku z złotym wykończeniem. Ma czyste, geometryczne sześcienne zakończenia połączone smukłym prętem. Tworzy to nowoczesny, minimalistyczny wygląd, który pasuje do koszul i garniturów. Łatwo dopasujesz ją zarówno do stylizacji formalnych, jak i smart-casual.
- Solidny stop: Konstrukcja z trwałego stopu cynku, odporna na codzienne użytkowanie. Elementy mające kontakt ze skórą nie zawierają niklu.
- Pewne mocowanie: Wsuwana konstrukcja trzyma krawat równo i pewnie przez cały dzień.
- Trwałe wykończenie: Złote wykończenie i sztywny pręt pomagają zachować kształt i wygląd przy regularnym noszeniu.
Wąski profil spinki umieszczony nisko na krawacie nie zdominuje klapy marynarki. Sześcienne zakończenia to subtelny, nowoczesny detal bez zbędnych ozdób. Dzięki niskiej wysokości i prostej linii dobrze współgra z przypinką do klapy czy poszetką i nie konkuruje o uwagę.
Ponadczasowy dodatek do kolekcji każdego mężczyzny.