365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

RĘKAWY NA LAPTOPA

Jeśli kochasz swojego laptopa, spraw sobie rękaw na laptopa. Jeśli jesteś podobny do nas, spędzasz niezliczone godziny wpatrując się w komputer, dotykając go… a może nawet rozmawiając z nim. Rękawy na laptopa chronią go przed zarysowaniami, kurzem i uszkodzeniami. Od skóry po wytrzymałe płótno – znajdź swoje ulubione w naszej stale powiększającej się kolekcji.

15 produkty/-ów

RĘKAWY NA LAPTOPA, W KTÓRYCH STYL SPOTYKA SIĘ Z OCHRONĄ

Rękaw na laptopa to pokrowiec, często wykonany ze skóry, płótna lub neoprenu, który dobrze trzyma twojego laptopa w środku. Te ochronne rękawy zostały zaprojektowane tak, aby ściśle przylegały do laptopa i mieściły się w większej torbie.

Obecnie używamy naszych laptopów do wszystkiego, od przesyłania strumieniowego naszych ulubionych programów telewizyjnych po zamawianie jedzenia w kawiarni na rogu. Rękaw na laptopa zapewnia dodatkową warstwę ochrony komputera oraz zapobiega gromadzeniu się kurzu i kłaczków z dna plecaka lub torby listonoszki. Dodatkowo, przylegający rękaw chroni go przed drobnymi uderzeniami – to kolejny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa twojego laptopa w podróży.

Przechowywanie laptopa w rękawie oznacza, że nie będziesz musiał go tak często czyścić. Kiedy go nie używasz, trzymaj go z dala od kurzu, przechowując go w rękawie. Po prostu zaoszczędziliśmy ci godzin na sprzątaniu. Nie dziękuj.

A jeśli obawiasz się, że funkcjonalny rękaw na laptopa zrujnuje twój strój – pomyśl jeszcze raz. Od skórzanych pokrowców na laptopa, które pięknie się starzeją, po wytrzymałe płócienne dla poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu - mamy pokrowiec na laptopa, na który jest godny twojego stylu (i komputera).

JAK ZMIERZYĆ LAPTOPA DO RĘKAWA

Łatwo jest rozproszyć się wyglądem i całkowicie zapomnieć o rozmiarze. Nie chcemy, abyś zamówił niewłaściwy rozmiar i nosił swojego laptopa w zbyt dużym rękawie… lub spędzał cały dzień próbując wcisnąć 15” laptopa do rękawa na 11,6” laptopa.

1. Zmierz szerokość twojego laptopa

Aby zmierzyć szerokość, zamknij laptopa i użyj centymetra do pomiaru szerokości laptopa od lewej do prawej.

2. Zmierz wysokość twojego laptopa

Aby poznać wysokość swojego laptopa, zamknij go i zmierz od dołu do góry.

3. Zmierz głębokość twojego laptopa

Aby dokonać pomiaru głębokości, przy wciąż zamkniętym laptopie, zmierz go od podstawy (część leżącą płasko na stole) do góry. Pomyśl o zmierzeniu wysokości laptopa nad stołem).

W opisie wszystkich naszych rękawów na laptopa podajemy, jakiego rozmiaru laptopa może pomieścić każdy z nich. To kolejny sposób, w jaki oszczędzamy twój czas.

WAŻNE PYTANIE: ETUI NA LAPTOPA CZY RĘKAW NA LAPTOPA?

Największą różnicą między etui na laptopa a rękawem na laptopa jest to, że etui lub torba na laptopa ma zwykle uchwyty. Etui na laptopa mają również dodatkowe przegrody i kieszenie do przechowywania. Większość rękawów na laptopa jest dość elegancka i minimalistyczna oraz zaprojektowano je do noszenia samodzielnie, pod pachą lub jako dodatkowe zabezpieczenie w torbie.

Jeśli kochasz swojego laptopa, spraw sobie rękaw na laptopa. Jeśli jesteś podobny do nas, spędzasz niezliczone godziny wpatrując się w niego. Rękaw na laptopa chroni go przed zarysowaniami, kurzem i uszkodzeniami podczas codziennych dojazdów do pracy. A jeśli naprawdę kochasz swojego laptopa… kup mu skórzany rękaw na laptopa. Będzie jak ciągły uścisk owinięty miękką skórą. Kto by tego nie chciał?

Torby skórzane w naszej ofercie możesz zobaczyć na tej stronie