365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

TORBY SPORTOWE MĘSKIE

18 produkty/-ów
18 produkty/-ów

Najczęściej kupowane

18 produkty/-ów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

TORBY NA SIŁOWNIĘ, SPORTOWE I WEEKENDOWE

Torba gimnastyczna ma wiele nazw i obejmuje szereg weekendowych i sportowych toreb przeznaczonych do konkretnego celu. Szukasz torby gimnastycznej na tyle dużej, aby pomieścić sprzęt sportowy, która będzie pasowała do szafki w studiu fitness bądź torby weekendowej, która pomieści wszystko na jednodniową wycieczkę, a mimo to zmieści się w schowku nad głową podczas lotu? Znalezienie odpowiedniej torby sprowadza się do określenia jej przeznaczenia.

WYBIERANIE WŁAŚCIWEJ TORBY

JAK WYBRAĆ TORBĘ NA SIŁOWNIĘ

Nie potrzebujesz, aby twoja torba była dodatkowym ciężarem, gdy wracasz do domu po zabójczym treningu. Wybierz lekką z odpinanym i wyściełanym paskiem na ramię.

Znajdź torbę, która może być używana jako torba na siłownię, a nawet jako hybrydowa do pracy i na siłownię. Jeśli używasz jednej torby sportowej do biura i sportu, wybierz taką, która przechowa wszystko bez mieszania twojego obuwia i laptopa.

JAK WYBRAĆ TORBĘ WEEKENDOWĄ

Dla wielu facetów zamiana codziennego plecaka na wyznaczoną torbę weekendową stanowi duży krok. Jej prostokątny kształt jest idealny do przyborów toaletowych i kilku strojów oraz wspaniały, gdy rzeczywisty bagaż jest zbyt duży. Pamiętaj, aby wybrać torbę podróżną, która spełnia wymogi bagażu podręcznego linii lotniczych. Chcesz używać jej również jako torby na siłownię? Upewnij się, że jest wystarczająco kompaktowa, aby zmieścić się w szafce do przechowywania.

JAKI MATERIAŁ JEST NAJLEPSZY

Masz różne materiały do wyboru. Skóra wygląda tak, jakbyś wybierał się lub wracał ze wspaniałego miejsca i nie odejmuje ci stylu, gdy zabierasz ją ze sobą do biura. Torba na siłownię lub weekendowa ze skóry naturalnej to inwestycja. Oszczędzaj zatem i spraw sobie wysokiej jakości torbę z elastycznej skóry. Jeśli to zrobisz, otrzymasz torbę, z której będziesz nadal korzystać 10 lat później.

To samo dotyczy wybranej przez ciebie torby na siłownię lub sportowej. Wybranie się na siłownię z torbą, z której jesteś dumny, będzie mniejszą wymówką, żeby nie ćwiczyć.

UTRZYMANIE TWOJEJ TORBY W CZYSTOŚCI

DBANIE O SKÓRZANE TORBY

Skórzana torba z większą obróbką jest łatwiejsza do czyszczenia, ale nie ma takiego samego wyglądu i lepszej jakości, jak mniej przetworzona skóra. Tak czy inaczej, oto kilka wskazówek, które pomogą ci zachować twoją skórzaną torbę w najlepszym stanie:

Nigdy nie czyść jej detergentami lub chemikaliami.

Utrzymuj swoją torbę suchą i unikaj przechowywania jej w bezpośrednim świetle słonecznym.

Jeśli skóra stanie się sucha lub matowa, użyj środka do konserwacji skóry z woskiem pszczelim lub innymi naturalnymi składnikami.

Zawsze wywietrz je po wycieczce na siłownię lub na długi weekendowy urlop.

DBANIE O TORBY PŁÓCIENNE

Płótno to tkany materiał tekstylny wykonany głównie z bawełny. Powinien być traktowany tak samo jak inne materiały tekstylne.

Unikaj używania chemikaliów lub detergentów. Jeśli to możliwe, trzymaj się ciepłej wody.

W przypadku trudnych plam użyj łagodnego detergentu zmieszanego z ciepłą wodą, aby delikatnie zetrzeć plamę.

Podobnie jak w przypadku skórzanych toreb, pozwól im się wywietrzyć po noszeniu w środku spoconego sprzętu do ćwiczeń.

Torby skórzane w naszym asortymencie możesz zobaczyć na tej stronie