365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Męskie zawieszki do zegarka

Zegarek, który do ciebie przemawia, mówi za ciebie. Opowiedz historię za pomocą zawieszek reprezentujących to, kim jesteś. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości zawieszki ze stali nierdzewnej w różnych wzorach – idealne, aby dodać szczegóły do twojej historii.

materials_metals_and_alloys
materials_stones
materials_surface_treatments
17 produkty/-ów

Dlaczego nosić zawieszki do zegarka?

Z natury jesteśmy gawędziarzami. Dla niektórych ekspresja przybiera formę pisma. Inni malują. A jeszcze inni opowiadają swoje historie swoim strojem.

Zegarek może wiele powiedzieć o mężczyźnie, ale ostatecznie został zaprojektowany takim, jakim jest. Noszenie zawieszek do paska do zegarka to sposób na spersonalizowanie swojego zegarka. Używaj ich, aby zakomunikować swój zawód, religię, pasję lub po prostu swój humor danego dnia. Zamieniaj je codziennie, aby reprezentować, kim jesteś, ponieważ to, kim jesteś, zmienia się z dnia na dzień.

Typy zawieszek do paska do zegarka

Czaszki

Jesteś biznesmenem i fanem heavy-metalu? Udekoruj swój zegarek wieczorową subtelną czaszką, aby utrzymać styl. Czaszki to także memento mori - przypomnienia o śmierci, które pomagają nam pamiętać, że nasz czas jest ograniczony, więc należy go jak najlepiej wykorzystać. To przypomnienia o śmierci, które przypominają ci, aby żyć.

Symbole szczęścia

Symbole szczęścia, niezależnie od tego, czy wspomagają twoją grę w pokera, identyfikują ryzykanta. Dodaj je do swojego paska do zegarka, aby pokazać, kim jesteś lub po prostu odwrócić uwagę przeciwników od asa pik, którego masz schowanego w rękawie.

Symbole religijne lub zawodowe

Zawieszka z kotwicą to idealny sposób dla każdego żeglarza na zabranie ze sobą morza na lądową przygodę. Dodaj subtelny symbol swojej religii do paska do zegarka i noś go ze sobą. Każda zawieszka, która do ciebie przemawia, jest odpowiednia do twojego zegarka. To twoja historia.

Zawieszki emoji

Proste zawieszki emoji do zegarków to doskonały sposób na dodanie stylu do twojego paska. Noś buźkę, aby pokazać, że masz pozytywne wibracje lub po prostu, aby pokazać się jako milenials (bądź zoomer), który komunikuje się głównie za pomocą emotikonów.

Kolory i materiały zawieszki do zegarka

Wszystkie nasze zawieszki do pasków do zegarka są wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej oraz odporne na zarysowania i rdzę. Co więcej, nasze kolorowe wzory, czy to czarne, złociste, tęczowe, czy w dowolnym innym kolorze, są powlekane metodą PVD. Proces polega na stopieniu azotku tytanu z powierzchnią metalu na poziomie molekularnym, co daje wspaniałą, odporną na zarysowania i matowienie powierzchnię, która nie blaknie ani nie łuszczy się.

Jak przymocować zawieszki do zegarka

Wiele zawieszek ma rozszerzoną szpilkę, która jest o ułamek milimetra grubsza na końcu niż otwór w pasku do zegarka. Po prostu włóż je, a pozostaną na swoim miejscu. Dla bardziej bezpiecznego dopasowania poszukaj takich, które mają przykręcane tylne płytki. Będą bardziej wyczuwalne i mogą zostawić ślad na twoim pasku, ale nigdzie się nie wybiorą.