Brązowy 24 mm skórzany pasek do zegarka z tłoczonym wzorem krokodylem i klamrą w różowo-złocistym kolorze – szybki w zmianie
Produkt obecnie niedostępny
Chcesz być powiadomiony, gdy produkt będzie ponownie dostępny?
Podaj nam swój adres e-mail i/lub numer telefonu, a powiadominy cię, gdy będzie z powrotem dostępny!
- Szybkozłączki z mechanizmem szybkiego zwalniania
- Podszyty do połowy dla wygody
- Skóra licowa
Opis
Ulepsz swój zegarek w kilka sekund dzięki nowemu skórzanemu paskowi. Dzięki wbudowanym drążkom szybkiego zwalniania ten można zainstalować w kilka sekund.
Wykonany ze skóry licowej z wytłoczonym wzorem skóry krokodyla. Ten niebezpiecznie stylowy pasek jest wykończony różowo-złocistą sprzączką z wytrzymałej stali nierdzewnej.
Specyfikacje
Recenzje klientów
wszystko ok, fajnie ze jest pomocnik przy teleskopie w założeniu paska do zegarka.
Nie mam uwag
Artykuł jest bardzo dobry!!!
Dobry produkt, tylko musi mieć 18mm, a nie 24mm
Tak dobra szybka obsługa i produkt dobrej jakości.
Dopóki jakość elastyczności jest zbyt sztywna, nie ma to nic wspólnego z paskami Michel Herbelin z moich poprzednich zegarków, które są bardzo elastyczne!!!!!!!!! masz jakiś przepis, żeby było mniej sztywne. DZIĘKUJĘ
Właśnie tego chciałem
....
Super dobra jakość i łatwa konfiguracja, biorąc pod uwagę cenę, nic do powiedzenia
Doskonały