365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Męskie naszyjniki różańcowe

Różańce są tradycyjnie używane przez katolików do modlitwy. Niezależnie od tego, czy kupujesz naszyjnik różańcowy z powodu wiary, czy mody, naszyjniki z różańcem w naszym asortymencie są idealne do tego zadania. Wybieraj między religijnymi wisiorkami inspirowanymi Cudownym Medalikiem i Matką Boską z Guadalupe lub krzyżykami.

10 produkty/-ów

Co symbolizują różańce?

Różańce są używane w medytacji i modlitwie. Niektóre różańce mają koraliki wykonane z drewna, kamieni szlachetnych, a nawet plastiku. Są dostępne we wszystkich kształtach, kolorach i rozmiarach.

Koraliki różańca liczą modlitwy, gdy osoba nosząca je odmawia je na głos lub po cichu. Ta metoda śledzenia modlitw pozwala oczyścić umysł i skupić się na znaczeniu kryjącym się za każdą z nich.

Czy możesz nosić różaniec jeśli nie jesteś katolikiem?

Jeśli jesteś katolikiem, różaniec może być noszony jako wyraz twojej wiary.

Jeśli nie jesteś katolikiem, zastanów się, jakie znaczenie mają dla ciebie koraliki i czy przywiązujesz do nich jakąkolwiek wagę. Pamiętaj, że w niektórych miejscach noszenie różańca poza kościołem może być uznane za niestosowne.

Różańce dla mężczyzn

Wszystkie nasze różańce są zaprojektowane z odstępami między koralikami, dzięki czemu można je wygodnie trzymać podczas modlitwy. Wszystkie są łatwe do noszenia w kieszeni, owinięcia wokół nadgarstka lub noszenia jako naszyjnik.

Jeśli kupujesz specjalny prezent na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc lub Bierzmowanie, różaniec jest tym, który będzie mile widziany.