Otrzymaj przed Świętami – zamów do godz. 16:00 we wtorek 20. grudnia

365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 18 zł - Bezpłatna ponad 149 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 17:00)
Lista życzeń
Koszyk
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

ŁAŃCUSZKI DO KRAWATÓW

4 produkty/-ów
4 produkty/-ów

Łańcuszki do krawatów dodają wyrafinowanego wykończenia twojemu wyglądowi i utrzymują twój krawat na miejscu. Wystarczy zaczepić zapięcie na guziku i przeciągnąć krawat przez łańcuszek. Idealne na prezent na dzień ojca lub jako prezent dla drużbów. Każdy łańcuszek do krawata w naszym asortymencie jest dostępny i gotowy do wysyłki.

Najczęściej kupowane

4 produkty/-ów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Chcesz w pierwszej kolejności wiedzieć o wszystkich nowych kolekcjach trafiających na nasze półki? Zarejestruj się w Trendhim Tribe i zajmij miejsce w pierwszym rzędzie – dowiaduj się o wszystkich nowościach w Trendhim oraz korzystaj z ciekawych wskazówek i analiz dotyczących świata męskich akcesoriów.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

CZYM JEST ŁAŃCUSZEK DO KRAWATA?

Łańcuszek do krawata to stylowy sposób na powstrzymanie niesfornych krawatów przed łopotaniem na wietrze lub upadkiem do zlewu podczas mycia rąk. Nie śmiej się – to się zdarza. Łańcuszki do krawatów dodają profesjonalnego wykończenia, zabezpieczając krawat na przodzie koszuli. Nasze łańcuszki do krawata są popularnymi prezentami na rocznice, święta, urodziny i dzień ojca. Każda część jest zbudowana z 2 części. Górna część łańcuszka jest przymocowana i przypięta do guzika koszuli. Krawat jest przeciągany przez pętlę łańcuszka i zakrywa guzik. Efektem jest widoczny łańcuszek przed krawatem, który pozostaje na miejscu przez cały czas, nawet kiedy się myjesz.

JAK NOSIĆ ŁAŃCUSZEK DO KRAWATA

Umieść zamknięcie guzikowe na wybranym guzikiem i opuść je, aby zabezpieczyć.

Po założeniu zacznij przekładać krawat przez otwarty łańcuszek.

Dopasuj krawat, aby łańcuszek i krawat opadły płasko i były wyśrodkowane.

ŁAŃCUSZEK DO KRAWATA VS. SPINKI DO KRAWATA

Łańcuszki do krawatów są idealne dla mężczyzn, którzy myślą, że spinki i klipsy do krawatów nie są dla nich.

To prawda, że spinki wyglądają wspaniale, ale często trudno jest je całkowicie wyprostować. Wiązane łańcuszki zapewniają bezpieczeństwo dobrze umiejscowionego krawata bez zbędnych dziurek lub ciągłego sprawdzania, czy całość jest wyprostowana.

JAK WYSTYLIZOWAĆ ŁAŃCUSZEK DO KRAWATA

Zdecyduj, czy pasuje do okazji. Łańcuszki do krawata mają tendencję do chwytania przedmiotów przechodzących, ponieważ łańcuszek luźno zwisa. Mogą być najlepiej zarezerwowane na te dni, kiedy chcesz się ubrać i wyróżniać.

Wybierz łańcuszek do krawata, który pasuje do twojego stroju. Oferujemy srebrzyste i złociste łańcuszki do krawatów. Pamiętaj, aby wybrać swój na podstawie koloru twoich innych metalowych akcesoriów. Nosisz srebrzyste spinki do mankietów? Wybierz srebrzysty łańcuszek do krawata.

Łańcuszki do krawata są tradycyjnie noszone niżej na krawacie, ale można to zmienić w zależności od osobistego smaku i stylu.

Spinki do krawata w naszym asortymencie możesz zobaczyć tutaj