365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

APASZKI MĘSKIE

Męskie apaszki nie są już przeznaczone wyłącznie dla marynarki wojennej. Dzięki miękkiemu, luksusowemu jedwabiowi i szerokiej gamie wzorów, bandany są gotowe do noszenia na łodzi i twojej szyi. Jeśli chodzi o zdefiniowanie swojego stylu lub wyznaczenie trendu, męskie apaszki zapewniają jego ostateczne wykończenie. Sprawdź nasz asortyment, aby znaleźć swoją ulubioną.

16 produkty/-ów

ZAAKCENTUJ SWÓJ WYGLĄD JEDWABNĄ MĘSKĄ APASZKĄ

Zanim porozmawiamy o tym, jak dodać stylu do twojego stroju za pomocą jedwabnej męskiej apaszki, ustalmy, co nią jest. Apaszki – zwane również chustkami i bandanami – to kwadratowe kawałki materiału noszone na szyi lub głowie jako akcesoria. Widzieliście bandany wszędzie, od jachtów w Saint-Tropez po grupy harcerzy udających się na kemping na weekend.

Nasz asortyment apaszek męskich jest daleki od tych noszonych przez chłopców w lesie. Nasze są wykonane z delikatnego jedwabiu i tak samo przyjemne na szyi, jak dobrze wyglądają. Połącz apaszkę we wzór paisley z klasycznym białym t-shirtem lub zapinaną na guziki dżinsową koszulą, aby uzyskać prosty i schludny wygląd. Jeśli chcesz uzyskać bardziej formalny efekt, każda z naszych jedwabnych apaszek dla mężczyzn ma odpowiednią ilość gładkiej tekstury i świetnie pasuje do twojego garnituru.

JAK NOSIĆ MĘSKĄ APASZKĘ

Bandana jest przeznaczona do noszenia na szyi, nadgarstku, a nawet jako poszetka. Najpopularniejszym sposobem noszenia męskiej apaszki jest jej luźne owinięcie wokół szyi.

JAK ZAWIĄZAĆ APASZKĘ

1. Połóż apaszkę płasko, a następnie złóż wzdłuż przekątnej.

2. Teraz, gdy masz już kształt trójkąta, lekko zwiń apaszkę od najdłuższego boku, aby uzyskać kształt rurki.

3. Załóż zwiniętą bandanę na szyję i zawiąż jej końce w łatwy węzeł. Upewnij się, że węzeł nie jest zbyt ciasny.

4. Umieść węzeł nieco z boku (nie bezpośrednio pod brodą).

Wszystkie nasze szaliki męskie możesz zobaczyć tutaj