365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Zestawy szelek

Niezależnie od tego, czy chcesz nadać swojemu wyglądowi stylu vintage, czy też szukasz wygodnej alternatywy dla pasków, nasze zestawy szelek są w zasięgu ręki. W połączeniu z pasującymi muszkami tworzą ponadczasowy i wyrafinowany wygląd. Noś swój garnitur w dobrym stylu.

17 produkty/-ów
17 produkty/-ów

DOŁĄCZ, ABY WYGRAĆ 1 500 ZŁ

Zapisz się, aby otrzymywać stały strumień porad dotyczących stylu, oferty specjalne i informacje o nowych produktach. Zostaniesz automatycznie zapisany do comiesięcznego losowania, aby wygrać kartę podarunkową o wartości 1 500 zł.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

ZESTAWY SZELEK: TROCHĘ VINTAGE I BARDZO ATRAKCYJNE

Do naszych zestawów szelek dołączona jest pasująca do nich muszka, dzięki czemu możesz bez problemu dopasować swój wygląd. Przejrzyj naszą kolekcję zestawów retro, które są ponadczasowe i wyróżnij się na każdej imprezie. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów w klasycznych odcieniach, motywach boho lub świątecznych.