365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

Zegarki cyfrowe

Kiedyś człowiek polegał na słońcu, aby określić czas. Potem człowiek wynalazł zegar. Następnie zdecydował się przypiąć ten zegar do swojego nadgarstka. Ale potem pojawił się zegarek cyfrowy – wspaniały cud inżynierii i pomysłowości, który zrewolucjonizował pomiar czasu dzięki swojej doskonałej dokładności i długowieczności.W latach 80. pojawiły się niesamowite projekty, które teraz wracają do mody i oferują mnóstwo uroku retro.Zapoznaj się z naszą ofertą wysokiej jakości zegarków cyfrowych dla mężczyzn.

19 produkty/-ów

Zegarki cyfrowe: czasomierze w stylu retro

Najlepsze akcesorium w stylu retro

Te montowane na nadgarstku cudeńka wskazują czas od zarania ery cyfrowej. Nie są reliktami przeszłości. W wielkim stylu powracają i są gotowe pokazać gdzie pierz rośnie i gdzie raki zimują – albo może faktycznie po prostu która jest godzina.

Funkcjonalność łączy się z modą

Zegarki cyfrowe to coś więcej niż tylko styl retro.Stanowią idealne połączenie formy i funkcjonalności, a ich funkcje wzbudzą zazdrość nawet w najbardziej zaawansowanych smartfonach.Potrzebujesz stopera?Obecny!Budzik? Jest i on!Kalkulator? Niektóre modele maja nawet to.I nie zapominajmy o wisience na torcie: to satysfakcjonujące pikanie o każdej pełnej godzinie.

Niezaprzeczalny czynnik "cool"

Nie da się ukryć, że zegarki cyfrowe mają w sobie pewien urok retro. Niezależnie od tego, czy nosisz klasyczny zegarek Casio, czy bardziej nowoczesny design, ludzie na pewno to zauważą. Wtedy na twojej twarzy pojawi się chytry uśmiech, ponieważ jesteś członkiem ekskluzywnego klubu zegarków cyfrowych.

Nie przegap już nic więcej

Z cyfrowym zegarkiem na nadgarstku już nigdy nic nie przegapisz – ani spotkania, ani treningu, ani niczego innego, na co teraz się spóźniasz.Zegarki te są znane ze swojej dokładności, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić, że zegarek będzie się spieszył lub późnił.Ponadto możesz ustawić wiele alarmów, dzięki którym nie zaśpisz (albo może nie wyśpisz się) już nigdy więcej.

Trwałość nie do pokonania

Pamiętasz, jak przypadkowo upuściłeś swój smartfon i rozbiłeś jego ekran?Nie stanie się tak w przypadku zegarka cyfrowego.Te maleństwa są zbudowane z myślą o trwałości, z wytrzymałymi konstrukcjami i wodoodpornością, które mogą wytrzymać próbę czasu – i okazjonalne upadki.

Idealny tematem do rozpoczęcia rozmowy

Noszenie zegarka cyfrowego jest jak noszenie kawałka historii na nadgarstku. To pretekst do rozpoczęcia rozmowy, sposób na nawiązanie więzi z innymi fanami i subtelny ukłon w stronę czasów, gdy technologia była prostsza – czasów, zanim media społecznościowe wypełniły nas wątpliwościami.Ponadto już nie będziesz musiał się martwić, że ktoś przesunie zegarek, aby sprawdzić Instagrama.

Spraw sobie zegarek cyfrowy

Poczuj urok retro zegarka cyfrowego i ciesz się tym satysfakcjonującym pikaniem dobrze wykonanej pracy.Zawsze będziesz na czas – a przynajmniej będziesz wiedzieć, ile dokładnie jesteś spóźniony.