Bezpłatna dostawa wszystkiego | Wygasa za:

00:00:00

Bezpłatna dostawa wszystkiego

Wygasa za:

00:00:00
365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Bezpłatna wysyłka standardowa wszystkich zamówień-
Kontakt z nami
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

KRAWATY BOLO

Zaprojektowane wyłącznie dla mężczyzn, nasze krawaty bolo mają indiańskie wzory i kamienie, długie rogi, wilki, a nawet węzły celtyckie. Jeśli chcesz porzucić swój codzienny krawat i zacząć przygodę, przejrzyj naszą kolekcję krawatów bolo, które są odpowiednie zarówno dla kowbojów, jak i amatorów miasta.

14 produkty/-ów

KRAWATY BOLO NIE SĄ JUŻ WYŁĄCZNIE DLA GWIAZD WESTERNÓW

Krawat bolo – krawat bola lub krawat kowbojski – to kultowy symbol kowbojów i dzikiego Zachodu. Ale ta podstawa amerykańskiej mody na Środkowym Zachodzie nie jest już zarezerwowana dla jeźdźców z lasso. Jest teraz mile widzianym dodatkiem na szyi każdego mężczyzny.

Nazwa krawat bolo pochodzi z adaptacji słowa „boleadoras”, czyli narzędzi używanych przez argentyńskich gauchów do chwytania zwierząt. Niektóre z najwcześniejszych krawatów bolo były kawałkami sznurka używanymi przez rdzennych Amerykanów do trzymania bandan na szyi. Udekorowane muszelkami i innymi wykończeniami, te kowbojskie krawaty zapoczątkowały zupełnie nowy sposób noszenia dodatków.

Obecnie krawaty bolo są zwykle wykonane z plecionej skóry lub rzemyka, wykończone ozdobnymi metalowymi końcówkami i zabezpieczone zapięciem. Zapięcie jest często zdobione turkusowymi kamieniami, emblematami lub metalowymi wzorami. Jeśli chcesz porzucić swój zwykły dekolt i spróbować czegoś nieoczekiwanego, przejrzyj naszą kolekcję krawatów bolo przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn.

JAK NOSIĆ KRAWAT BOLO?

KRAWATY BOLO Z FORMALNYMI KOSZULAMI

To tradycyjny sposób noszenia krawata bolo. Zapnij koszulę do samego końca i noś krawat bolo dokładnie tak, jak zwykły. Dopasuj zapięcie tak, aby znajdowało się bezpośrednio pod twoją brodą.

KRAWATY BOLO Z CODZIENNYMI KOSZULAMI

Aby uzyskać bardziej zrelaksowany klimat, załóż luźny krawat bolo na szyję i nie zapinaj górnego guzika koszuli. Możesz również założyć krawat bolo z t-shirtem. Po prostu załóż go i pozostaw luźno, nie zaciskając zapięcia na szyi. Traktuj krawat bolo jak naszyjnik.

Krawaty męskie we wszystkich modelach możesz zobaczyć na tej stronie