365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Dołącz do Trendhim Tribe

Dołącz do Tribe, aby uzyskać ekskluzywne zniżki, inspiracje stylowe i więcej!

Podając swój e-mail, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailem naszych ofert i nowości produktowych. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić Tribe.

PLECAKI MĘSKIE

26 produkty/-ów
26 produkty/-ów

Najczęściej kupowane

26 produkty/-ów

DOŁĄCZ DO TRIBE

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

SKÓRZANE PLECAKI DLA MĘŻCZYZN

Trendhim ma w swojej ofercie zarówno plecaki płócienne, jak i skórzane. Plecaki płócienne są mniejsze, lżejsze i niezwykle praktyczne, a skórzane modele przypadną do gustu stylowym mężczyznom, którzy chcą mieć coś wyjątkowego.

Wszystkie nasze skórzane plecaki wykonane są w 100% z naturalnej skóry bydlęcej. Wykorzystujemy głównie dobrze wyprawioną skórę ze względu na jej gładką i jednolitą powierzchnie, jak również wysoką odporność na warunki atmosferyczne.


POŁĄCZENIE PLECAKA Z TORBĄ NA RAMIĘ

Sprzedajemy wyjątkowe skórzane modele, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe torby na ramię, jednak dzięki dodatkowemu zestawowi pasków można je w prosty sposób zamienić w wygodny plecak. Takie torby są niezwykle wszechstronne i dostosują się do każdej sytuacji.

JAK DBAĆ O SWÓJ PLECAK

Skórę oraz płótno nie należy pielęgnować w ten sam sposób. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami na temat czyszczenia i konserwacji swojego plecaka.

PŁÓCIENNE PLECAKI

Płotno to materiał tkany przeważnie z włókien lnianych, a więc powinno być pielęgnowane w ten sam sposób co inne materiały włókiennicze.

Płotno nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci sprayu ochronnego.

Unikaj wszelkich detergentów i chemikaliów. Do odplamiania zawsze staraj się wykorzystywać ciepłą wodę.

W przypadku bardziej uporczywych plam użyj odrobiny detergentu połączonego z wodą i delikatni wyszczotkuj zabrudzenie starą szczoteczką do zębów.

SKÓRZANE PLECAKI

Im bardziej przetworzona skóra, tym mniej pielęgnacji wymaga. Plecak wykonany z garbowanej skóry charakteryzuje się gładką i jednolitą powierzchnią.

Tuż po otrzymaniu swojego plecaka zakonserwuj go za pomocy przenikającego sprayu w dobrej jakości.

Unikaj wszelkich detergentów i chemikaliów.

Nie narażaj plecaka na zbyt długie działanie promieni słonecznych i wysoką temperaturę.

Przy niedostatecznej pielęgnacji skóra robi się sucha i matowieje, szorstka powierzchnia będzie prezentować się o wiele lepiej po natłuszczeniu. Wykorzystuj wyłącznie produkty specjalnie przeznaczone do pielęgnacji skóry.

Wysuszona skóra plecaka może być odświeżona specjalnym tłuszczem.

ROZMIAR PLECAKA

Dokładny rozmiar plecaka opisany jest na stronie produktu pod nagłówkiem "wymiary". Jest tam podana wysokość (x), głębokość (y), szerokość (z), tak jak na poniższej ilustracji.

NA JAKIEJ WYSOKOŚCI POWINIEN ZNAJDOWAĆ SIĘ MÓJ PLECAK?

Wiele osób przy kupnie nowego plecaka zastanawia się jak wysoko bądź jak nisko będzie mógł wisieć na plecach. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, to jedynie kwestia gustu i wygody. Niektórzy twierdzą, że skórzane plecaki powinny być noszone wyżej niż modele z płótna, jednak nie jest sztywna reguła. Wszystkie plecaki oferowane przez Trendhim wyposażone są w regulowane paski, a więc sam wybierz wysokość, która odpowiada Ci najbardziej.

Torby skórzane w naszej ofercie znajdziesz tutaj