Trendhim EU shipping Wysyłamy wszystkie zamówienia z Danii w UE. Uwzględnione są wszystkie cła i podatki do X_VALUE.Zobacz opcje wysyłki.
365-dniowa polityka zwrotów z dowolnej przyczyny
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
i
12 251 82 71 - (dni robocze w godz. 09:00 - 17:00)
Wszystkie akcesoria
Dopasuj akcesoria
Biżuteria
Torby i portfele
Trendhim EU shipping Wysyłamy wszystkie zamówienia z Danii w UE. Uwzględnione są wszystkie cła i podatki do X_VALUE.Zobacz opcje wysyłki.
Trendhim EU shipping Wysyłamy wszystkie zamówienia z Danii w UE. Uwzględnione są wszystkie cła i podatki do X_VALUE.Zobacz opcje wysyłki.
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
i
Trendhim
×
Trendhim
Język:
Bransoletki
Golenie
Kapelusze
Kolczyki
Krawaty
Muszki
Naszyjniki
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary zerówki
Paski
Pielęgnacja brody
Pierścionki
Portfele
Poszetki
Rękawiczki
Spinki do krawatów
Spinki do mankietów
Szaliki
Szelki
Szpilki do marynarki
Torby
Zegarki
12 251 82 71
Dni robocze w godz. 09:00 - 17:00
Zobacz wszystkie

Jak nosić bransoletki – nie przesadzając

Poznaj zasady noszenia bransoletek, nie wyglądając, jakbyś przesadzał.

Na przestrzeni lat męskie bransoletki przybierały wiele form. Od znalezionych na plaży muszli po opaski banned noszone w każdej szkole w latach ‘90. Nie zapominajmy o neonowej plastikowej bransoletce modnej od 2004 roku… oraz kopii, które pojawiały się na nadgarstkach na całym świecie.

Odsuń na bok trendy, a zauważysz, że jedno pozostało niezmienne – bransoletki.

Bransoletka jest jednym z najprostszych akcesoriów do noszenia. Niewielka opaska ze skóry lub koralików może dodać do naszego stroju dodatkowego wyrazu. Może pomóc nam podzielić się częścią naszej osobowości bez konieczności mówienia ani słowa. Może być naszym sposobem na opowiedzenie życia poza biurem lub podzielenie się klimatem z otaczającymi nas osobami.

Kluczem do noszenia bransoletki jest swoboda.

Zrozum to, a nie padniesz ofiarą każdego trendu bransoletkowego na świecie. Nie będziesz również wyglądał jakbyś zszedł z samolotu z miesięcznej jogi na Bali.

Jak wybrać odpowiednią dla siebie bransoletkę

Możesz ją łatwo znaleźć opanowując kilka bransoletkowych podstaw:

  • Proporcje i dopasowanie
  • Ogólny styl
  • Wiedza, dokąd się wybierasz

Proporcje i dopasowanie

Twoja bransoletka musi być proporcjonalna do twojego rozmiaru i prawidłowo dopasowana.

Sprowadza się to do noszenia większych bransolet dla grubszych nadgarstków i mniejszych dla szczupłych.

Dodatkowo, bransoletka powinna być wystarczająco ciasna, aby wygodnie dopasować się do nadgarstka. Niektóre bransoletki, takie jak koralikowe na gumce, są uniwersalne i ograniczają się do tego, jak mało/dużo mogą się poruszać.

Duża, metalowa bransoletka przesuwająca się w przód i w tył na ramieniu szybko się starzeje. Wszystko, co ma znaczną wagę, powinno być dopasowane, podczas gdy lżejsze bransoletki mogą mieć trochę więcej swobody.

Jak znaleźć odpowiednie dopasowanie

Dobrze dopasowana bransoletka ma trochę dodatkowej przestrzeni między sobą a nadgarstkiem... ale nie tak bardzo, aby przesuwała się ona w górę i w dół przedramienia/ręki.

Powinieneś być w stanie przesunąć 1 lub 2 palce pod bransoletką i swoim nadgarstkiem.

Dobrą wskazówką jest traktowanie bransoletek jak zegarka – trzymanie jej pod rękawem. Pamiętaj o tym, jeśli nosisz masywną bransoletkę, ponieważ możesz skończyć z wybrzuszeniem pod mankietem lub bransoletką, która nie mieści się pod rękawem.

Ogólny styl i wygląd

Jaki wygląd chcesz uzyskać? Oto kluczowe pytanie. Bransoletki – i akcesoria w ogóle – służą do personalizacji ogólnego wyglądu. Pomyśl o wiadomościach, które chcesz przekazać swoim stylem.

Pamiętasz o swobodzie? Właśnie o to nam chodzi.

Dobra wskazówka to wybrać naturalny wygląd.

Naturalne materiały, takie jak skóra, drewno i kamień, dobrze się noszą, a wraz z wiekiem stają się lepsze. Kolor tych materiałów jest również łatwiejszy do dopasowania i pasuje do niemal każdego stroju.

Noszenie wielu błyszczących metali może być dobre do nieco hiphopowego wideo... w niewłaściwy sposób. Unikaj tego, mieszając metale z naturalnym pierwiastkiem. Przykładowo, skóra sprawia, że metal wygląda na męski i podporządkowuje całą atmosferę... w odpowiedni sposób.

Twoja bransoletka wyśle wiadomość i niektórzy zapytają, czy kryje się za nią specjalne znaczenie. Wybierz bransoletkę, która współpracuje z tobą i opowie swoją historię. Możesz również wymyślić opowieść o podróży na Bali i byciu dodatkiem w teledysku 50 Cent.

Wiedza, dokąd się wybierasz

Pamiętaj: możesz zdjąć bransoletki..

Będziesz mieć jedną lub dwie ulubione, ale nie musisz ich nosić przez cały czas. Nie każda bransoletka będzie odpowiednia na każdą okazję.

Na wiele formalnych kontekstów zalecamy zabranie cienkiej, dyskretnej bransoletki w ciemnym kolorze. Możesz również nosić srebrny lub złoty łańcuszek, który pasuje do koloru spinki do mankietów.

Ale co, jeśli chcesz się wyróżnić?

Pewne sytuacje – nocne kluby, koncerty i wydarzenia sportowe – są idealne do odważniejszego i bardziej stylowego ubioru. Odróżnij się od reszty swojej grupy własnym stylem. Nie wahaj się być odważnym.

Jak nosić bransoletkę

Instagram sprawia, że wszystko wydaje się łatwe. Problem z naśladowaniem tego, co widzimy w mediach społecznościowych, polega na tym, że szybko możemy się stać „tym facetem”. Facetem z bransoletką. Karykaturą stylowego mężczyzny, w którym, pomimo wyglądu, na którym wszyscy się skupiamy, każdy może się skupić na liczbie bransoletek na jednym ramieniu.

Im prościej, tym lepiej.

Styl i ubiór sprowadzają się do równowagi (lub raczej lekkiego odchylenia od niej). Wyobraź sobie swoje dwa nadgarstki jako dwie strony klasycznej skali. Jeden powinien być nieco cięższy od drugiego. Ta koncepcja nazywa się wizualną wagą.

Nie chcesz nosić kilku bransoletek na jednym nadgarstku, a na drugim zupełnie niczego. Nie chcesz również, aby były dokładnie takie same... chyba że wybierzesz całkowicie łańcuchowy wygląd.

Stań przed lustrem i zobacz się. Jeśli masz wątpliwości, zdejmij bransoletkę. Zawsze możesz ją założyć jutro.

SOLO: Jak nosić jedną bransoletkę

To najprostszy sposób noszenia bransoletek. Zacznij od 1 lub 2 bransoletek i załóż je na jeden nadgarstek. Jesteś gotowy.

Jeśli nosisz zegarek, noś bransoletkę na przeciwnej ręce. Możesz również zapomnieć o zegarku i wybrać samą bransoletkę. Upewnij się, że zegarek i bransoletki nie mają zbyt dużej szerokości (waga wizualna) – masywniejszy zegarek wymaga cieńszej bransoletki.

Użyj bransoletki, aby uzupełnić swój wygląd, wybierając subtelny kolor ze swojego stroju. Użyj podstawowego tonu swojej koszuli lub guzika i dopasuj bransoletkę do tego koloru lub tonu. Możesz się również trzymać naturalnych kolorów – drewna lub skóry – dla bransoletki, która pasuje do wszystkiego.

ZESTAW: Jak nosić kilka bransoletek

Jest to poszukiwany klimat influencerów, który wielu z nas potajemnie chce skopiować. Kilka bransoletek jest noszonych razem na jednym nadgarstku, aby uzyskać niezobowiązujący, swobodny i indywidualny wygląd.

Bransoletki dla nastolatków przesuwające się w górę i w dół ramienia wspaniale prezentują się na zdjęciach, ale są kłopotliwe w codziennym noszeniu. Siedzisz przy komputerze przez cały dzień? Zestaw bransoletek może być niewygodny, gdy umieszczasz nadgarstki na klawiaturze lub myszy... nie wspominając, że możesz wyglądać jak tancerz z filmu Bollywood.

Zacznij od założenia 3 do 4 męskich bransoletek, które mają wspólny motyw, ale niekoniecznie idealnie do siebie pasują. Nie noś wszystkich bransoletek w tym samym kolorze lub metalu.

Najlepszy zestaw to taki, który powstaje z połączenia kolorów i materiałów. Wypróbuj 2 bransoletki z koralikami (z kamieniami lawy lub tygrysim okiem) z 1 skórzaną opaską w naturalnym kolorze. Jeśli wygląda dobrze i czujesz się pewnie, dodaj do zestawu kolejną skórzaną bransoletkę o innej szerokości.

Twój zegarek będzie liczony jako część zestawu, więc nie potrzebujesz więcej niż 2 bransoletek, aby uzyskać pełny efekt.

Kilka stylów do eksperymentowania:

  • Mieszanie różnych koralików w stylu/wielkości
  • Noszenie brązowych skórzanych i stalowych bransoletek
  • Łączenie skórzanych i koralikowych bransoletek
  • Mieszanie różnych stylów bransoletek łańcuszkowych i z motywami dla męskiego klimatu

Porady dotyczące tworzenia zestawów bransoletek

Unikaj zbyt wielu kolorów, nosząc 1 neutralną bransoletkę z każdymi 2 kolorowymi.

Unikaj układania masywnych, metalowych bransolet.

Pamiętaj, że potrzebujesz tylko jednego zestawu. Noszenie kilku bransoletek na obu nadgarstkach wygląda na ciężkie i może nie być wygodne... chyba że jesteś piratem.

ZESTAW BRANSOLETKI I ZEGARKA: Jak nosić bransoletkę z zegarkiem

To pomysł łączenia 1-2 bransoletek z twoim zegarkiem na tym samym nadgarstku. Dobrze sprawdzają się cienkie bransoletki i powinny się one znajdować się poniżej zegarka – bliżej nadgarstka (blisko dłoni) – zamiast na zegarku (blisko łokcia).

Ten styl dobrze się sprawdza, gdy zegarek i bransoletki pasują do siebie bez zbytniego kontrastu. Miej oko na zegarek , pasek , klips do krawata i bransoletki. Dopasuj odpowiednio metale i odcienie metalu.

Nie chcesz, żeby obsada drugoplanowa mieszała, gdy to twój zegarek jest gwiazdą serialu. Bardziej wyrazisty zegarek może poradzić sobie z większymi bransoletkami, podczas gdy coś bardziej wyrafinowanego może dobrze pasować do cienkiej bransoletki. Tak czy inaczej, twoje akcesoria powinny przekazywać ten sam komunikat.

Dobra bransoletka robi to, co wszystkie dobre dodatki – uzupełnia twój wygląd.

Podczas stylizacji za pomocą bransoletek pamiętaj o wadze wizualnej i nie bój się eksperymentować.

Zawsze możesz zdjąć bransoletkę, jeśli zdecydujesz, że się nie sprawdza. Dotyczy to wszystkich akcesoriów – możesz zmienić zdanie i je zdjąć. Baw się i decyduj.

Gotowy, by dać swojemu zegarkowi najlepszą przyjaciółkę? Masz wiedzę i dwa nadgarstki. Na co czekasz?

Zapytaliście – Odpowiedzieliśmy

Na którym nadgarstku powinien nosić męską bransoletkę?

Jeśli chcesz nosić bransoletkę z zegarkiem... noś ją na tym samym nadgarstku co zegarek. W przeciwnym razie noś ją na przeciwległym ramieniu.

Nie ma reguł – tylko preferencje. Uważaj na bransoletkę, która przeszkadza ci w pracy. Może to oznaczać, że nosisz ją na swojej niedominującej ręce.

Nadgarstek, na którym nosisz bransoletki, nie ma nic wspólnego z twoją seksualnością. Nie ma homoseksualnego ani heteroseksualnego nadgarstka.


Jaką bransoletkę mogę nosić na siłownię?

Proponujemy koralikowaną bransoletkę, która mocno przylega do skóry. Dlaczego? Elastyczne opaski nie pochłaniają potu, a ty nie ryzykujesz jej zsunięcia się podczas treningu.

Wybierz męską czarną łańcuszkową jeśli chcesz mieć coś, co dobrze pasuje do twojego narzędzia śledzenia fitness . Dodatkowo, stal nierdzewna może z tobą iść pod prysznic.


Czy mogę nosić zegarek i bransoletkę w tym samym czasie?

Tak, możesz! Jak najbardziej można połączyć bransoletkę lub dwie z twoim zegarkiem. Bądź świadomy rodzaju bransoletki i tego, czy może ona porysować twój zegarek.


Czy mogę nosić bransoletki na obu nadgarstkach?

Z jakiego innego powodu masz dwa nadgarstki?

Noszenie bransoletek na obu nadgarstkach dotyczy wagi wzrokowej. Upewnij się, że jedna strona jest wizualnie cięższa od drugiej i gotowe!


Czy tygrysie oko jest niebezpieczne?

Kupiłeś bransoletkę z tygrysim okiem i martwisz się o azbest? A może nie wiedziałeś, że powinieneś martwić się azbestem?

Nie musisz się martwić. Tygrysie oko jest bezpieczne . A dla przypomnienia... azbest jest zły.


Czy mogę nosić bransoletkę pod prysznicem? Czy jest wodoodporna?

Wszystko zależy od materiału, z jego jest wykonana twoja bransoletka. Bransoletki wykonane z woskowanej bawełny (i niektóre modele ze stali nierdzewnej) są bezpieczne i wodoodporne.

Większość męskich bransoletek jest dość łatwa do zdjęcia. Poświęć dodatkowe 15 sekund, aby je zdjąć zanim skoczysz do oceanu. Będziesz z tego zadowolony.


Czy bransoletki z miedzi się sprawdzają?

Zapytaj kogoś z lat ‘20, a powie ci tak! Bransoletki miedziane miały łagodzić artretyzm, ale okazało się to nieprawdą. No cóż.


Jak znaleźć odpowiedni rozmiar?

Użyj centymetra lub kawałka sznurka do zmierzenia rozmiaru swojego nadgarstka. Zmierz tuż nad kością nadgarstka i dodaj 2 cm do rozmiaru twojego nadgarstka, aby uzyskać prawidłowy rozmiar bransoletki.


Jak wyczyścić moją bransoletkę?

Mamy nadzieję, że lody nie spadają po twojej ręce... a może jednak. Tak czy inaczej, bransoletki będą się z czasem brudzić.

Metalowe bransoletki: Pierwszym krokiem jest ustalenie, jaki to rodzaj metalu. Jeśli jest nierdzewny i wodoodporny, umyj go w ciepłej wodzie z kropelką płynu do naczyń. Pamiętaj, aby go całkowicie wysuszyć. Sprawdź u jubilera, czy to prawdziwe złoto lub srebro.

Bransoletki skórzane lub koralikowe: Przetrzyj bransoletkę wilgotną ściereczką. Unikaj używania mokrej ściereczki lub zanurzania bransoletki w wodzie. Delikatnie wytrzyj bransoletkę, a następnie osusz ją suchą szmatką.


Jaką bransoletkę mogę założyć na formalne spotkanie?

Podczas formalnego spotkania sprawdzi się srebrna lub złota bransoletka łańcuszkowa. Będzie ona dobrze wyglądała z garniturem lub smokingiem. Pamiętaj, aby dopasować swoje metale – bransoletkę w srebrnym tonie z ze spinkami do mankietów w srebrnym tonie .


Co to jest bransoletka mankietowa?

Bransoletki mankietowe są zwykle wykonane z metalu i łatwo ślizgają się na nadgarstku. Są jak bransoletki, ale nie zamykają się wokół nadgarstka. Dodają uroku swobodnym i szytym na miarę strojom oraz zwykle w miarę upływu czasu, wraz z dobrze zużytą patyną, wyglądają coraz lepiej.

Nie myl ich z kajdankami. Są zupełnie inne i nie wyglądają dobrze z żadnym strojem.


Jak długo mogę nosić moją bransoletkę festiwalową?

Zdejmij ją na parkingu po drodze do domu. Festiwal się skończył... podobnie jak tkanina opaski.


Nowe kolekcje

Składane okulary przeciwsłoneczne Waykins + 31 nowych stylów

Od składanych okularów przeciwsłonecznych po soczewki odporne na zarysowania, nasze najnowsze okulary przeciwsłoneczne s...

Miękkie, nieswędzące szaliki i czapki beanie

Każdy z przewiewnych oraz zatrzymujących ciepło szalików i czapek z kolekcji Montagna jest starannie zaprojektowany na n...

Zegarki z widocznym biciem serca

Zegarki Dante są napędzane twoim ruchem. Tak długo, jak się poruszasz, zegarek również będzie. Nie przestawaj się ruszać...

Składane torby podróżne dla miejskiego podróżnika

Zaprojektowana w Danii, każda wodoodporna, lekka torba w składanej kolekcji Lazy Bear jest łatwa do spakowania w podróż...

Kolekcja włoskich skórzanych pasków

Każdy skórzany pasek to połączenie włoskiego kunsztu z duńskim designem oraz wytrzymałości z nowoczesnym stylem.

Kolekcja Kite

Kolekcja Kite to bogaty wybór lekkich czapek beanie. Każda z nich została wykonana w 100% z bawełny organicznej, dzięki...

Kolekcja Lincoln

Każdy portfel i torba wykonane z miękkiej skóry w różnych kolorach łączą funkcjonalny design z trwałą jakością, a wraz z...

Kolekcja Moda

Kolekcja Moda oferuje włoskie rzemiosło i duńskie wzornictwo w postaci asortymentu kapeluszy i czapek stworzonych na ter...

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Vista

Kolekcja Vista ze spolaryzowanymi soczewkami i 100% ochroną UV została stworzona, abyś mógł iść przez życie z otwartymi...

Zobacz wszystkie kolekcje
Cofnij
Resetuj moje hasło

Hurrra! Wysłaliśmy do Ciebie e-mail. Wkrótce będziesz się w stanie zalogować!

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy