365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 16 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami

Jak nosić bransoletki – nie przesadzając

Poznaj zasady noszenia bransoletek, nie wyglądając, jakbyś przesadzał.

Na przestrzeni lat męskie bransoletki przybierały wiele form. Od znalezionych na plaży muszli po opaski banned noszone w każdej szkole w latach ‘90. Nie zapominajmy o neonowej plastikowej bransoletce modnej od 2004 roku… oraz kopii, które pojawiały się na nadgarstkach na całym świecie.

Odsuń na bok trendy, a zauważysz, że jedno pozostało niezmienne – bransoletki.

Bransoletka jest jednym z najprostszych akcesoriów do noszenia. Niewielka opaska ze skóry lub koralików może dodać do naszego stroju dodatkowego wyrazu. Może pomóc nam podzielić się częścią naszej osobowości bez konieczności mówienia ani słowa. Może być naszym sposobem na opowiedzenie życia poza biurem lub podzielenie się klimatem z otaczającymi nas osobami.

Kluczem do noszenia bransoletki jest swoboda.

Zrozum to, a nie padniesz ofiarą każdego trendu bransoletkowego na świecie. Nie będziesz również wyglądał jakbyś zszedł z samolotu z miesięcznej jogi na Bali.

1 Jak nosić bransoletki – nie przesadzając1.1 Jak wybrać odpowiednią dla siebie bransoletkę1.2 Jak nosić bransoletkę1.3 Rodzaje bransoletek męskich1.4 Zapytaliście – odpowiedzieliśmy

Jak wybrać odpowiednią dla siebie bransoletkę

Możesz ją łatwo znaleźć opanowując kilka bransoletkowych podstaw:

 • Proporcje i dopasowanie
 • Ogólny styl
 • Wiedza, dokąd się wybierasz

Proporcje i dopasowanie

Twoja bransoletka musi być proporcjonalna do twojego rozmiaru i prawidłowo dopasowana.

Sprowadza się to do noszenia większych bransolet dla grubszych nadgarstków i mniejszych dla szczupłych.

Dodatkowo, bransoletka powinna być wystarczająco ciasna, aby wygodnie dopasować się do nadgarstka. Niektóre bransoletki, takie jak koralikowe na gumce, są uniwersalne i ograniczają się do tego, jak mało/dużo mogą się poruszać.

Duża, metalowa bransoletka przesuwająca się w przód i w tył na ramieniu szybko się starzeje. Wszystko, co ma znaczną wagę, powinno być dopasowane, podczas gdy lżejsze bransoletki mogą mieć trochę więcej swobody.

Jak znaleźć odpowiednie dopasowanie

Dobrze dopasowana bransoletka ma trochę dodatkowej przestrzeni między sobą a nadgarstkiem... ale nie tak bardzo, aby przesuwała się ona w górę i w dół przedramienia/ręki.

Powinieneś być w stanie przesunąć 1 lub 2 palce pod bransoletką i swoim nadgarstkiem.

Dobrą wskazówką jest traktowanie bransoletek jak zegarka – trzymanie jej pod rękawem. Pamiętaj o tym, jeśli nosisz masywną bransoletkę, ponieważ możesz skończyć z wybrzuszeniem pod mankietem lub bransoletką, która nie mieści się pod rękawem.

Ogólny styl i wygląd

Jaki wygląd chcesz uzyskać? Oto kluczowe pytanie. Bransoletki – i akcesoria w ogóle – służą do personalizacji ogólnego wyglądu. Pomyśl o wiadomościach, które chcesz przekazać swoim stylem.

Pamiętasz o swobodzie? Właśnie o to nam chodzi.

Dobra wskazówka to wybrać naturalny wygląd.

Naturalne materiały, takie jak skóra, drewno i kamień, dobrze się noszą, a wraz z wiekiem stają się lepsze. Kolor tych materiałów jest również łatwiejszy do dopasowania i pasuje do niemal każdego stroju.

Noszenie wielu błyszczących metali może być dobre do nieco hiphopowego wideo... w niewłaściwy sposób. Unikaj tego, mieszając metale z naturalnym pierwiastkiem. Przykładowo, skóra sprawia, że metal wygląda na męski i podporządkowuje całą atmosferę... w odpowiedni sposób.

Twoja bransoletka wyśle wiadomość i niektórzy zapytają, czy kryje się za nią specjalne znaczenie. Wybierz bransoletkę, która współpracuje z tobą i opowie swoją historię.

Wiedza, dokąd się wybierasz

Pamiętaj: możesz zdjąć bransoletki..

Będziesz mieć jedną lub dwie ulubione, ale nie musisz ich nosić przez cały czas. Nie każda bransoletka będzie odpowiednia na każdą okazję.

Na wiele formalnych kontekstów zalecamy zabranie cienkiej, dyskretnej bransoletki w ciemnym kolorze. Możesz również nosić srebrny lub złoty łańcuszek, który pasuje do koloru spinki do mankietów.

Ale co, jeśli chcesz się wyróżnić?

Pewne sytuacje – nocne kluby, koncerty i wydarzenia sportowe – są idealne do odważniejszego i bardziej stylowego ubioru. Odróżnij się od reszty swojej grupy własnym stylem. Nie wahaj się być odważnym.

Jak nosić bransoletkę

Instagram sprawia, że wszystko wydaje się łatwe. Problem z naśladowaniem tego, co widzimy w mediach społecznościowych, polega na tym, że szybko możemy się stać „tym facetem”. Facetem z bransoletką. Karykaturą stylowego mężczyzny, w którym, pomimo wyglądu, na którym wszyscy się skupiamy, każdy może się skupić na liczbie bransoletek na jednym ramieniu.

Im prościej, tym lepiej.

Styl i ubiór sprowadzają się do równowagi (lub raczej lekkiego odchylenia od niej). Wyobraź sobie swoje dwa nadgarstki jako dwie strony klasycznej skali. Jeden powinien być nieco cięższy od drugiego. Ta koncepcja nazywa się wizualną wagą.

Nie chcesz nosić kilku bransoletek na jednym nadgarstku, a na drugim zupełnie niczego. Nie chcesz również, aby były dokładnie takie same... chyba że wybierzesz całkowicie łańcuchowy wygląd.

Stań przed lustrem i zobacz się. Jeśli masz wątpliwości, zdejmij bransoletkę. Zawsze możesz ją założyć jutro.

SOLO: Jak nosić jedną bransoletkę

To najprostszy sposób noszenia bransoletek. Zacznij od 1 lub 2 bransoletek i załóż je na jeden nadgarstek. Jesteś gotowy.

Jeśli nosisz zegarek, noś bransoletkę na przeciwnej ręce. Możesz również zapomnieć o zegarku i wybrać samą bransoletkę. Upewnij się, że zegarek i bransoletki nie mają zbyt dużej szerokości (waga wizualna) – masywniejszy zegarek wymaga cieńszej bransoletki.

Użyj bransoletki, aby uzupełnić swój wygląd, wybierając subtelny kolor ze swojego stroju. Użyj podstawowego tonu swojej koszuli lub guzika i dopasuj bransoletkę do tego koloru lub tonu. Możesz się również trzymać naturalnych kolorów – drewna lub skóry – dla bransoletki, która pasuje do wszystkiego.

ZESTAW: Jak nosić kilka bransoletek

Jest to poszukiwany klimat influencerów, który wielu z nas potajemnie chce skopiować. Kilka bransoletek jest noszonych razem na jednym nadgarstku, aby uzyskać niezobowiązujący, swobodny i indywidualny wygląd.

Bransoletki dla nastolatków przesuwające się w górę i w dół ramienia wspaniale prezentują się na zdjęciach, ale są kłopotliwe w codziennym noszeniu. Siedzisz przy komputerze przez cały dzień? Zestaw bransoletek może być niewygodny, gdy umieszczasz nadgarstki na klawiaturze lub myszy... nie wspominając, że możesz wyglądać jak tancerz z filmu Bollywood.

Zacznij od założenia 3 do 4 męskich bransoletek, które mają wspólny motyw, ale niekoniecznie idealnie do siebie pasują. Nie noś wszystkich bransoletek w tym samym kolorze lub metalu.

Najlepszy zestaw to taki, który powstaje z połączenia kolorów i materiałów. Wypróbuj 2 bransoletki z koralikami (z kamieniami lawy lub tygrysim okiem) z 1 skórzaną opaską w naturalnym kolorze. Jeśli wygląda dobrze i czujesz się pewnie, dodaj do zestawu kolejną skórzaną bransoletkę o innej szerokości.

Twój zegarek będzie liczony jako część zestawu, więc nie potrzebujesz więcej niż 2 bransoletek, aby uzyskać pełny efekt.

Kilka stylów do eksperymentowania:

 • Mieszanie różnych koralików w stylu/wielkości
 • Noszenie brązowych skórzanych i stalowych bransoletek
 • Łączenie skórzanych i koralikowych bransoletek
 • Mieszanie różnych stylów bransoletek łańcuszkowych i z motywami dla męskiego klimatu

Porady dotyczące tworzenia zestawów bransoletek

Unikaj zbyt wielu kolorów, nosząc 1 neutralną bransoletkę z każdymi 2 kolorowymi.

Unikaj układania masywnych, metalowych bransolet.

Pamiętaj, że potrzebujesz tylko jednego zestawu. Noszenie kilku bransoletek na obu nadgarstkach wygląda na ciężkie i może nie być wygodne... chyba że jesteś piratem.

ZESTAW BRANSOLETKI I ZEGARKA: Jak nosić bransoletkę z zegarkiem

To pomysł łączenia 1-2 bransoletek z twoim zegarkiem na tym samym nadgarstku. Dobrze sprawdzają się cienkie bransoletki i powinny się one znajdować się poniżej zegarka – bliżej nadgarstka (blisko dłoni) – zamiast na zegarku (blisko łokcia).

Ten styl dobrze się sprawdza, gdy zegarek i bransoletki pasują do siebie bez zbytniego kontrastu. Miej oko na zegarek, pasek, klips do krawata i bransoletki. Dopasuj odpowiednio metale i odcienie metalu.

Nie chcesz, żeby obsada drugoplanowa mieszała, gdy to twój zegarek jest gwiazdą serialu. Bardziej wyrazisty zegarek może poradzić sobie z większymi bransoletkami, podczas gdy coś bardziej wyrafinowanego może dobrze pasować do cienkiej bransoletki. Tak czy inaczej, twoje akcesoria powinny przekazywać ten sam komunikat.

Dobra bransoletka robi to, co wszystkie dobre dodatki – uzupełnia twój wygląd.

Podczas stylizacji za pomocą bransoletek pamiętaj o wadze wizualnej i nie bój się eksperymentować.

Zawsze możesz zdjąć bransoletkę, jeśli zdecydujesz, że się nie sprawdza. Dotyczy to wszystkich akcesoriów – możesz zmienić zdanie i je zdjąć. Baw się i decyduj.

Gotowy, by dać swojemu zegarkowi najlepszą przyjaciółkę? Masz wiedzę i dwa nadgarstki. Na co czekasz?

Rodzaje bransoletek męskich

Noszenie bransoletki to najłatwiejsza część. Nieco więcej wysiłku wymaga wiedza, jak wybrać jej odpowiedni rodzaj. Zebraliśmy listę naszych ulubionych męskich bransoletek i powody, dla których warto rozważyć umożliwienie jednej (lub kilku) z nich pomocy w opowiadaniu twojej historii.

Męskie bransoletki koralikowe

Jeśli chodzi o zestawienie najlepszych bransoletek dla mężczyzn, bransoletki koralikowe muszą być na szczycie listy. W tym jednym rodzaju męskiej bransoletki znajdziesz wszystko, od kamiennych koralików po drewniane.

Jeśli szukasz wysokiej jakości bransoletki z koralików, poszukaj modelu z kamiennymi koralikami wykonanymi z naturalnego kamienia. Kamienne koraliki są dostępne w niezliczonych kolorach i rozmiarach, a większość z nich jest odporna na zarysowania i wodoodporna. Niektóre bransoletki z kamieniami są znane jako bransoletki lecznicze i podobno pomagają we wszystkim, od pewności siebie po skupienie.

Przykładem naturalnego kamienia, który świetnie współgra z męskimi bransoletkami, jest kamień lawy. Jest to skała wulkaniczna uwielbiana za swój bogaty czarny kolor i porowatą teksturę. Ma również historię, która rozpoczęła się głęboko w jądrze Ziemi, a teraz jest owinięta wokół twojego nadgarstka. Brzmi dobrze do rozpoczęcia dyskusji?

Jeśli szukasz zestawu bransoletek, spróbuj połączyć i dopasować 2 lub więcej bransoletek z kamiennymi koralikami, aby uzyskać połączenie unikalne dla ciebie i twojej historii. Nie wszystkie bransoletki w twoim zestawie muszą być ozdobione koralikami. Bransoletki ze skóry, stali i z kotwicą równie dobrze pasują do koralików. Jeśli wolisz bezpieczniejsze połączenia, poszukaj gotowych zestawów bransoletek. Są to wstępnie zaprojektowane zestawy, które już dla ciebie dopasowaliśmy.

Bransoletki z kotwicą dla mężczyzn

Bransoletka z kotwicą na nowo definiuje słowa „jeden rozmiar pasuje wszystkim”. Męskie bransoletki z kotwicą posiadają skórzany lub tekstylny sznurek, który jest podwójny i zawiązany. Długość bransoletki dopasowujesz przesuwając węzeł. Po znalezieniu idealnego rozmiaru wsuń kotwicę przez otwór i jesteś gotowy na zbieranie komplementów.

Ten rodzaj bransoletki zawdzięcza swoją nazwę metalowemu zapięciu w kształcie kotwicy i jest również nazywany bransoletką z haczykiem na ryby. Podczas gdy te żeglarskie bransoletki są zakorzenione w symbolice – kotwica jest kultowym symbolem uziemienia – są również na tyle swobodne, że można je nosić do dżinsów, szortów i ulubionego letniego garnituru.

Bransoletki mankietowe dla mężczyzn

Jeśli chcesz przenieść swoją zabawę z akcesoriami na nadgarstek na wyższy poziom za pomocą bransoletki, która ma trochę wagi, ale nadal jest super prosta, nie ma lepszej opcji niż męska bransoletka mankietowa. A jeśli wygrawerujesz swoją, otrzymasz jedyną w swoim rodzaju bransoletkę, która opowie twoją historię.

W przeciwieństwie do kajdanek (podobna nazwa, ale zupełnie nie to samo), bransoletki mankietowe są zaprojektowane tak, aby owijały się wokół nadgarstka bez zapinania i można je lekko regulować, aby zapewnić idealne dopasowanie. Zbyt duże zginanie metalu może spowodować jego osłabienie i złamanie.

W przeciwieństwie do bransoletek z koralików lub metalowych, bransoletki mankietowe nie powinny owijać się wokół nadgarstka. Wiesz, że masz odpowiednie dopasowanie, gdy bransoletka znajduje się tuż pod kością nadgarstka bez szczypania i można ją zdjąć bez pocierania ciała.

Trudność w przypadku męskiej bransoletki mankietowej polega na tym, że musi pasować do innych metali, które nosisz – zwłaszcza jeśli łączysz tę bransoletkę z zegarkiem. Jedną z zalet bransoletki mankietowej jest to, że czysty design dodaje tekstury i może z łatwością urozmaicić stos kamiennych koralików lub ładnie dopasować się do skórzanej bransoletki.

Bransoletki męskie skórzane

Bransoletki z paracordu dla mężczyzn

Stoisz sobie i myślisz, że wszystko jest w porządku. Słońce świeci. Ptaki śpiewają… a potem BAM, zostajesz zaatakowany przez hordę zombie.

Rozglądasz się za włócznią, ale kto chodzi z włócznią? Sięgasz po bransoletkę z paracordu, robisz potykacz i uciekasz bez szwanku. A myślałeś, że twoja bransoletka z paracordu jest tylko po to, abyś dobrze wyglądał.

Inne ratujące życie rzeczy, które możesz zrobić z pomocą swojej bransoletki z paracordu:

 • Wiązanie sprzętu
 • Przygotowanie schronienia
 • Użycie jej do żyłki wędkarskiej lub szwów
 • Naprawa tkanin
 • Wykonanie szyny
 • Zawieszenie gry
 • Utworzenie opaski uciskowej
 • Czy my… czy właśnie uratowaliśmy ludzkość?

Jak widzisz, bransoletki z paracordu to coś więcej niż modne dodatki. Linia spadochronowa była pierwotnie używana przez żołnierzy podczas II wojny światowej. Zrozumieli, że ta mocna, cienka lina jest dobra nie tylko do wyskakiwania z samolotów, i cieszymy się, że to zrobili… chociaż nie wiemy, czy stylowy dodatek był na szczycie ich listy.

Obecnie możesz spotkać bransoletki, które wyglądają i w dotyku przypominają paracord, ale w rzeczywistości są wykonane z poliestru. Nie daj się zwieść… prawdziwe bransoletki z paracordu są wykonane z wytrzymałego nylonu. Jeśli szukasz prawdziwej bransoletki survivalowej, sprawdź bransoletki z paracordu dla mężczyzn, które są wyposażone w dodatki outdoorowe, takie jak kompas, podpałkę i gwizdek.

Bransoletki stalowe dla mężczyzn

Jesteś aktywny. Pracujesz. Bawisz się. Pomagasz starszym paniom przejść przez ulicę. W zasadzie jesteś Iron Manem bez garnituru (i bez zakończenia Końca gry).

Może myślisz, że bransoletka cię spowolni? Przeszkodzi w ratowaniu świata lub kupowaniu mleka? W tym miejscu pojawiają się męskie bransoletki wykonane z mocnej, odpornej na rdzę stali nierdzewnej. Są eleganckie, niezwykle wytrzymałe i nie spowalniają cię… bez względu na to, co postawi przed tobą życie.

Mówiąc o stawianiu… postawienie na dobry strój to długa droga. Ale to małe szczegóły mają znaczenie. Jedną z najłatwiejszych do noszenia bransoletek jest metalowa. Możesz znaleźć tak proste i subtelne bransoletki metalowe, jak tylko chcesz, lub tak ciężkie i masywne, jakie może pomieścić i unieść twój nadgarstek. Od chirurgicznej stali nierdzewnej po różnorodne kolory i style, praktycznie otrzymujesz gwarancję, że będziesz bohaterem stylu, gdy założysz stalową bransoletkę.

Zapytaliście – Odpowiedzieliśmy

Na którym nadgarstku powinien nosić męską bransoletkę?

Jeśli chcesz nosić bransoletkę z zegarkiem... noś ją na tym samym nadgarstku co zegarek. W przeciwnym razie noś ją na przeciwległym ramieniu.

Nie ma reguł – tylko preferencje. Uważaj na bransoletkę, która przeszkadza ci w pracy. Może to oznaczać, że nosisz ją na swojej niedominującej ręce.

Czy mężczyźni mogą nosić bransoletki na lewym lub prawym nadgarstku? Nadgarstek, na którym nosisz bransoletki, nie ma nic wspólnego z twoją seksualnością. Nie ma homoseksualnego ani heteroseksualnego nadgarstka.

Jaką bransoletkę mogę nosić na siłownię?

Proponujemy koralikowaną bransoletkę, która mocno przylega do skóry. Dlaczego? Elastyczne opaski nie pochłaniają potu, a ty nie ryzykujesz jej zsunięcia się podczas treningu.

Wybierz męską czarną łańcuszkową jeśli chcesz mieć coś, co dobrze pasuje do twojego narzędzia śledzenia fitness. Dodatkowo, stal nierdzewna może z tobą iść pod prysznic.

Czy mogę nosić zegarek i bransoletkę w tym samym czasie?

Tak, możesz! Jak najbardziej można połączyć bransoletkę lub dwie z twoim zegarkiem. Bądź świadomy rodzaju bransoletki i tego, czy może ona porysować twój zegarek.

Czy mogę nosić bransoletki na obu nadgarstkach?

Z jakiego innego powodu masz dwa nadgarstki?

Noszenie bransoletek na obu nadgarstkach dotyczy wagi wzrokowej. Upewnij się, że jedna strona jest wizualnie cięższa od drugiej i gotowe!

Czy tygrysie oko jest niebezpieczne?

Kupiłeś bransoletkę z tygrysim okiem i martwisz się o azbest? A może nie wiedziałeś, że powinieneś martwić się azbestem?

Nie musisz się martwić. Tygrysie oko jest bezpieczne. A dla przypomnienia... azbest jest zły.

Czy mogę nosić bransoletkę pod prysznicem? Czy jest wodoodporna?

Wszystko zależy od materiału, z jego jest wykonana twoja bransoletka. Bransoletki wykonane z woskowanej bawełny (i niektóre modele ze stali nierdzewnej) są bezpieczne i wodoodporne. Znajdź więcej informacji tutaj.

Większość męskich bransoletek jest dość łatwa do zdjęcia. Poświęć dodatkowe 15 sekund, aby je zdjąć zanim skoczysz do oceanu. Będziesz z tego zadowolony.

Czy bransoletki z miedzi się sprawdzają?

Zapytaj kogoś z lat ‘20, a powie ci tak! Bransoletki miedziane miały łagodzić artretyzm, ale okazało się to nieprawdą. No cóż.

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar?

Użyj centymetra lub kawałka sznurka do zmierzenia rozmiaru swojego nadgarstka. Zmierz tuż nad kością nadgarstka, aby uzyskać prawidłowy rozmiar bransoletki.

Jak wyczyścić moją bransoletkę?

Mamy nadzieję, że lody nie spadają po twojej ręce... a może jednak. Tak czy inaczej, bransoletki będą się z czasem brudzić.

Metalowe bransoletki: Pierwszym krokiem jest ustalenie, jaki to rodzaj metalu. Jeśli jest nierdzewny i wodoodporny, umyj go w ciepłej wodzie z kropelką płynu do naczyń. Pamiętaj, aby go całkowicie wysuszyć. Sprawdź u jubilera, czy to prawdziwe złoto lub srebro.

Bransoletki skórzane lub koralikowe: Przetrzyj bransoletkę wilgotną ściereczką. Unikaj używania mokrej ściereczki lub zanurzania bransoletki w wodzie. Delikatnie wytrzyj bransoletkę, a następnie osusz ją suchą szmatką.

Jaką bransoletkę mogę założyć na formalne spotkanie?

Podczas formalnego spotkania sprawdzi się srebrna lub złota bransoletka łańcuszkowa. Będzie ona dobrze wyglądała z garniturem lub smokingiem. Pamiętaj, aby dopasować swoje metale – bransoletkę w srebrnym tonie z ze spinkami do mankietów w srebrnym tonie.

Co to jest bransoletka mankietowa?

Bransoletki mankietowe są zwykle wykonane z metalu i łatwo ślizgają się na nadgarstku. Są jak bransoletki, ale nie zamykają się wokół nadgarstka. Dodają uroku swobodnym i szytym na miarę strojom oraz zwykle w miarę upływu czasu, wraz z dobrze zużytą patyną, wyglądają coraz lepiej.

Nie myl ich z kajdankami. Są zupełnie inne i nie wyglądają dobrze z żadnym strojem.

Jak długo mogę nosić moją bransoletkę festiwalową?

Zdejmij ją na parkingu po drodze do domu. Festiwal się skończył... podobnie jak tkanina opaski.

Czy heteroseksualni mężczyźni noszą bransoletki?

Tak, heterycy noszą bransoletki. Jeśli szukasz inspiracji, spójrz na celebrytów lub sportowców, o których wiesz, że są heteroseksualni. Jest szansa, że zobaczysz, jak noszą bransoletkę lub dwie… i prawdopodobnie też naszyjnik lub kolczyk.

Prawda jest taka, że biżuteria i dodatki, które wybierasz, nie mają nic wspólnego z twoją seksualnością – to samo dotyczy męskich bransoletek.

Oznacza to również, że jeśli chodzi o bransoletki, nie ma nadgarstka gejowskiego ani hetero. Dla wygody załóż bransoletkę na lewą rękę, jeśli prawa jest twoją dominującą, lub na prawy nadgarstek, jeśli jesteś leworęczny.

Czy mężczyźni mogą nosić bransoletki?

Noszenie bransoletek jest bardziej niż w porządku.

Najważniejszą „zasadą” przy podejmowaniu decyzji o założeniu bransoletki po raz pierwszy jest wybór takiej, która nie będzie przeszkadzała w codziennych zadaniach. Podczas gdy Johnny Depp może być w stanie nosić cały zestaw koralików i skóry, jeśli siedzisz przy komputerze i piszesz cały dzień, może się to wydawać kłopotliwe.

Wybierz coś prostego na początek i zapoznaj się z krótkimi wskazówkami powyżej jak wybrać odpowiednią dla siebie.

Jakie są najlepsze męskie bransoletki?

Jakie są najpopularniejsze bransoletki?

Jeśli chodzi o bransoletki, mężczyźni mają szeroki wybór. Oto 6 najpopularniejszych modeli bransoletek, które uzupełnią każdy styl.

 1. Bransoletki z kotwicą
 2. Bransoletki koralikowe
 3. Bransoletki mankietowe
 4. Bransoletki skórzane
 5. Bransoletki paracordowe
 6. Bransoletki stalowe

Skorzystaj z linków do sklepów z różnymi stylami, od klasycznie atrakcyjnych po obecnie modne. Od koralikowych po mankietowe – mamy popularny styl, którego szukasz.