Sezonowe bestsellery | 20% zniżki

Zaoszczędź 20% na sezonowych bestsellerach

365-dniowa polityka zwrotów - bez zadawania pytań!
Dostawa 12 zł - Bezpłatna ponad 179 zł-
Kontakt z nami

Najmodniejsze męskie okulary przeciwsłoneczne w tym roku

Najpopularniejsze trendy w oparciu o badania i dane sprzedaży

1 Najmodniejsze męskie okulary przeciwsłoneczne w tym roku1.1 10 głównych trendów w męskich okularach przeciwsłonecznych w 20221.2 Kolor1.3 Styl uliczny1.4 Grube obwódki1.5 Linia brwi1.6 Kanciaste1.7 Okrągłe1.8 Składane okulary przeciwsłoneczne1.9 Lekkie oprawki1.10 Polaryzacja1.11 Drewniane zauszniki1.12 Nie wiesz, co ci pasuje?1.13 Dołącz do tribe

10 głównych trendów w męskich okularach przeciwsłonecznych w 2022

Znów wychodzimy na zewnątrz. Większość lokali jest otwarta. Możemy je odwiedzać po zamknięciu trwającym dwa lata. Ponownie swobodnie przemieszczamy się i spotykamy, celebrując życie w dobrym stylu.

Styl nie jest elementem, który jednostka może zmienić według własnego uznania. To zjawisko kulturowe, które odzwierciedla ducha naszej epoki. Od tak dawna pragnęliśmy być wolni i wyrażać siebie.

Teraz możemy.

Kolor

Kiedyś każdy mężczyzna nosił czarne okulary przeciwsłoneczne. Są bezproblemowe. Czarny pasuje do wszystkiego. Jeśli nie czarne, klasykiem były również zabarwione na niebiesko okulary aviator ze stalowymi oprawkami.

Ale tak już nie jest. Chcemy wyrazić samych siebie. Pokazać się. Chcemy, żeby nas zauważono. Spędziliśmy wystarczająco dużo czasu w cieniu.

Kolorowe oprawki i soczewki są w tym roku dosłownie wszędzie, dlatego jedynym sposobem na uatrakcyjnienie stylizacji jest postawienie na jeszcze odważniejsze rozwiązania.

Styl uliczny

Niektóre klasyczne style zatrzymały się w miejscu. Kształt przybrał ostateczną wersję. Zmiany nie są już potrzebne.

Nowsze style wciąż podlegają zmianom. To miejsce na kreatywność. Pojawiają się intrygujące nowe kształty, połączenia kolorów i fasony.

To styl dla odważnych, którzy nie boją się wyróżniać. Trendsetterzy i pionierzy. To nie są okulary twojego dziadka. To twoje oprawki.

Grube obwódki

Wracają popularne w latach 70. okulary w rogowej oprawie. To nie tylko okulary przeciwsłoneczne. To wyróżnienie twojego stylu. Oczy są zwierciadłem duszy, a ozdobne oprawki przyciągają uwagę ku wnętrzu.

Odważne, krzykliwe i niepowtarzalne.

Linia brwi

Na liście pojawia się nieodłączny element stylu lat 50. Być może chodzi o skojarzenie z międzynarodowymi agentami lub podkreślenie intelektu noszącej je osoby… Trudno powiedzieć.

Okulary z linią brwi po raz pierwszy pojawiły się na rynku podczas niedoboru metalu w latach 50. Wtedy świat dopiero zaczynał zastanawiać się, co można zrobić z nowym cudownym materiałem – plastikiem.

Oczywiście współczesne okulary z linią brwi są unowocześnione, zmodernizowane i lepsze pod każdym względem w porównaniu z pierwowzorem.

Kanciaste

Ten artykuł zaczął się od stwierdzenia, że sprawdzone style nie są innowacyjne. To nie do końca prawda. Wprowadzają innowacje stopniowo.

Klasyczne style stają się coraz odważniejsze. Kwadratowe modele aviator, sześciokątne soczewki, krawędzie w każdym możliwym miejscu (oczywiście z wyjątkiem obszarów dotykających twarzy).

Okrągłe

Okrągłe okulary przeciwsłoneczne nie przechodzą subtelnej transformacji, jak powyższe style klasyczne. Cieszą się jednak zauważalnym wzrostem popularności.

Kiedyś były uważane za ekscentryczne. Dzisiaj coraz więcej mężczyzn zauważa, że całkiem dobrze pasują do kształtu twarzy. Być może w czasie pandemii policzki stały się nieco pełniejsze...?

Składane okulary przeciwsłoneczne

Większość tradycyjnych okularów przeciwsłonecznych dość łatwo pęka lub odkształca się.

*Oczywiście z wyjątkiem naszych. Nasze są solidne.

Składane okulary przeciwsłoneczne są zaprojektowane tak, aby mieściły się w kieszeni i wytrzymały duży nacisk zewnętrzny bez uszkodzeń. Zawiasy umieszczone są nad nosem i mniej więcej w połowie skroni. Krótsze punkty dźwigni zmniejszają prawdopodobieństwo ich złamania lub odkształcenia i sprawiają, że okulary zajmują tylko tyle miejsca, co jedna soczewka i otaczająca ją oprawka.

Koniec z wieszaniem okularów na szyi lub przypadkowym siadaniem na nich. Złóż je, włóż do przedniej kieszeni i zajmij się swoimi sprawami. To proste. Uważaj tylko na klucze…

Lekkie oprawki

To irytujące. Spędziłeś cały dzień na zewnątrz, a gdy po powrocie do domu zdejmujesz okulary przeciwsłoneczne, na obolałym nosie widoczne są czerwone plamy.

Waga ma znaczenie.

Wytrzymałe i lekkie materiały, takie jak aluminium i tytan, umożliwiają opracowanie eleganckich i wygodnych okularów przeciwsłonecznych. Są tak lekkie, że możesz nosić je przez cały dzień. Są tego warte.

Polaryzacja

Kiedyś polaryzacja kosztowała fortunę. Dzięki postępom w technologiach produkcji i nakładania powłok możesz korzystać z zalet okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją bez dużych wydatków.

Polaryzacja zmniejsza odblaski od takich obiektów, jak woda, śnieg i polerowany metal. Poczujesz różnicę, jeśli przebywasz na zewnątrz. Zdecydowanie mniejsze zmęczenie oczu, znacznie mniej przypadków suchego oka i o wiele większy komfort.

*Uwaga: mogą również blokować światło emitowane przez ekran smartfona... ale i tak spędzasz z nim zbyt dużo czasu. Jesteś na zewnątrz. Podziwiaj widok.

Drewniane zauszniki

Okulary przeciwsłoneczne z drewnianymi zausznikami są z natury wyjątkowe. Każdy zausznik z naturalnego drewna ma wyraźny wzór włókien, dzięki czemu twoje okulary są jedyne w swoim rodzaju.

Drewno cechuje się wyższym napięciem powierzchniowym niż plastik czy metal. Dzięki temu drewniane okulary przeciwsłoneczne trzymają się na miejscu lepiej niż większość innych.

Przyjazne dla środowiska, niedrogie, wygodne, wyjątkowe… Jak ich nie polubić?

Nie wiesz, co ci pasuje?

Aby dowiedzieć się wszystkiego o okularach przeciwsłonecznych, przeczytaj nasz kompletny przewodnik po okularach przeciwsłonecznych tutaj.

DOŁĄCZ DO TRIBE

Regularnie publikujemy takie listy jak ta: porady, wskazówki, poradniki, artykuły zakulisowe i nowe kolekcje produktów. Członkowie Trendhim Tribe dowiadują się o nich jako pierwsi.

Zarejestruj się poniżej i dowiedz o nowościach przed innymi.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.

DOŁĄCZ, ABY WYGRAĆ 1 500 ZŁ

Zapisz się, aby otrzymywać stały strumień porad dotyczących stylu, oferty specjalne i informacje o nowych produktach. Zostaniesz automatycznie zapisany do comiesięcznego losowania, aby wygrać kartę podarunkową o wartości 1 500 zł.

Jestem zaznajomiony z Polityką prywatności Trendhim. Wypisz się w dowolnym momencie.