365-dniowa polityka zwrotów
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
12 251 82 71 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)
Wszystkie akcesoria
Dopasuj akcesoria
Biżuteria
Torby i portfele
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
Trendhim
×
Trendhim
Język:
Bransoletki
Golenie
Kapelusze
Kolczyki
Krawaty
Muszki
Naszyjniki
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary zerówki
Paski
Pielęgnacja brody
Pierścionki
Portfele
Poszetki
Rękawiczki
Spinki do krawatów
Spinki do mankietów
Szaliki
Szelki
Szpilki do marynarki
Torby
Zegarki
12 251 82 71
Dni robocze w godz. 08:00 - 16:00
Zobacz wszystkie

7 niezbędnych zasad dopasowywania akcesoriów dla mężczyzn

Udostępniamy sprawdzone przez czas zasady dotyczące dopasowywania akcesoriów. Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym zastanawiasz się, która muszka wygląda dobrze z tymi szelkami.

Zatem stoisz właśnie przed szafą, całkowicie oszołomiony myślą o ubraniu się. Nie chodzi o to, że nie wiesz, jak założyć spodnie i koszulę... tylko o to, żeby stworzyć kompletny strój, akcesoria i wszystko, co otworzy szeroko twoją szczękę i oczy.

Zanim wyciągniesz do góry ręce i ponownie założysz te same dżinsy i t-shirt, pozwól nam zaoferować ci linię życia - 7 zasad o dopasowywaniu męskich akcesoriów.

Nie pozwól, aby pomysł zestawu zasad cię zniechęcił. Koncepcja jest stosunkowo łatwa do opanowania i wymaga więcej pewności niż umiejętności.

Pewność siebie pochodzi z nauczenia się, aby zaufać swojej intuicji i wyjść z domu, wiedząc, że twój wygląd jest rewelacyjny. Możemy pomóc ci w kwestii umiejętności.

Ideą tych 7 zasad jest powstrzymanie się od niedbałości przy wybieraniu dodatkowych elementów. Są to zasady, tak, ale mają być odtwarzane i dostosowane do mężczyzny, którym jesteś i opowieści, którą chcesz sobą opowiedzieć.

Douglas MacArthur powiedział to najlepiej, ‘Jesteś pamiętany za zasady, które łamiesz.’ Właśnie to... początek budowania pewności siebie.

Najpierw, ubierz się

Stworzyliśmy ten przewodnik dla mężczyzn, którzy opanowali podstawy swojego stroju. Jeśli nie jesteś jeszcze na 100% w tym punkcie, przed rozpoczęciem procesu uzyskiwania dostępu musisz zapoznać się z kilkoma wskazówkami.

Zawsze noś jeden jednolity element
Noś co najmniej jeden jednolity element odzieży. Może to oznaczać garnitur w jednolitym kolorze z pasiastą koszulą. Wyobraź to sobie w odróżnieniu od marynarki w pepitkę z kwiecistą koszulą.

Nie możesz się pomylić z kolorami odcieniami + 1 kolorem
Jeśli całkowicie nie wiesz, co zrobić, trzymaj się neutralnych odcieni i użyj 1 koloru jako akcentu. Neutralne kolory to czarny, biały, szary, granatowy i brązowy.

Dopasuj akcesoria do swoich ubrań – a nie ubrania do swoich akcesoriów
Zawsze kupuj najpierw koszulę, garnitur lub dżinsy, a dopiero potem pasujące do nich akcesoria. Po prostu znacznie łatwiej jest kupić rewelacyjną poszetkę niż męczyć się szukając pasującej koszuli.

Teraz, gdy gotowa jest podstawa, nadszedł czas na dodatkowe elementy, które pozwolą ci zdobyć kolejny poziom.

1. Skóra musi pasować

Pierwsza zasada mówi, że skóra musi pasować do skóry. Oznacza to, że nosząc brązowe buty należy nosić brązowy pasek. Utrzymanie jednego koloru sprawia, że twój ogólny wygląd jest schludny i uporządkowany.

Kiedy mówimy, że skóra musi pasować do skóry, nie chodzi nam o poświęcanie wielu godzin na szukanie dokładnego odcienia butów w sklepie z paskami. Wystarczy przebywanie w tej samej rodzinie kolorów.

Buty określają kolor twoich skórzanych akcesoriów.

Skórzana torba

Nikt nie chce spędzać poranków zmieniając torby, ponieważ tego dnia zdecydowali się na czarny skórzany pasek. Nie trać zbyt wiele energii martwiąc się o torbę i pasek. To jedyne akcesorium, które dostaje przepustkę... tak długo jak jest to naprawdę dobra torba .

Skórzany pasek do zegarka

Skórzane paski do zegarków powinny znajdować się w tej samej palecie kolorów co twój pasek. Zegarek powinien pasować do klamry paska.

Skórzane bransoletki

Baw się swoimi bransoletkami i wybieraj ciemniejsze odcienie w tej samej rodzinie kolorów. Noś na przykład ciemnobrązową skórzaną bransoletkę z paskiem w jaśniejszym kolorze. Możesz nawet nawet dołożyć jedną czarną skórzaną bransoletkę z koralikową bransoletką w ziemistych tonach.

Skórzany portfel

Jeśli wymachujesz swoim portfelem tak, aby wszyscy mogli go zobaczyć... jest jeszcze większy problem. Kup portfel w oparciu o jego funkcjonalność, a nie tego, czy pasuje do twojego paska i butów. Jeśli chcesz zachować wyrafinowanie, możesz wybrać portfel pasujący do twojej skórzanej torby.

Nie nosisz skórzanych butów lub paska?

Takie same zasady obowiązują, nawet jeśli jesteś w płóciennych trampkach lub klapkach. Skóra, na której masz skórę, powinna być zbliżona kolorem.

2. Dopasowanie metali

Wiele akcesoriów będzie należało do tej kategorii i mają one tę samą ogólną zasadę, co skóra – metale powinny pasować do metali. Utrzymanie ich koloru w tym samym tonie powoduje, że wygląd jest uporządkowany, wyrafinowany i świeży.

Zegarki

Czy twój zegarek ma metalowy lub skórzany pasek? Jeśli jest skórzany – i przeczytałeś powyższą sekcję – zegarek musi pasować do klamry twojego paska. Jeśli masz srebrzystą klamrę do paska, użyj srebrzystego zegarka.

Łatwiej jest, gdy twój zegarek jest metalowy. Złocisty zegarek sprawdza się ze złocistą klamrą do paska. Nie muszą one być dokładnie takie same – wyszczotkowana stalowa klamra pasuje do polerowanego srebrzystego zegarka.

Zegarek ustawia scenę dla innych akcesoriów.
Wszystko zaczyna się od zegarka. Bierze on wskazówkę od klamry paska. Pasek pasuje do butów. Buty rozpoczynają show!

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów są blisko twojego zegarka i wyglądają najlepiej, gdy metale są takie same. Jest również ważne wizualnie, aby spinki do mankietów pasowały do twojej spinki lub klipsa do krawata.

Spinki do mankietów z tkaniny? Martw się kolorami bardziej niż metalami.

Chcesz wiedzieć, które spinki do mankietów pasują do wszystkiego?

Wybraliśmy spinki do mankietów pasujące do białych, niebieskich, różowych, czarnych i wzorzystych koszul. Dołącz do nas, a od razu wyślemy ci nasz przewodnik dopasowywania spinki do mankietów.

Klipsy i spinki do krawata

Klipsy do krawata i spinki powinny pasować do twojej szpilki do klapy ponieważ są noszone na tej samej linii wzroku. Chociaż nie jest to obowiązkowe, aby były takie same jak zegarek, zaleca się spójność i jednolitość.

Pierścionki i naszyjniki

Pierścionki są blisko twojego zegarka, a metale powinny do siebie pasować. Można tu w pewnym stopniu mieszać metale – nie przestawaj nosić obrączki z powodu zegarka w innym kolorze.

Każdy metalowy naszyjnik powinien być w takim samym tonie jak inne twoje metale. Wyjątkiem od tej zasady jest, jeśli masz osobisty lub religijny związek z naszyjnikiem.

Bransoletki

Przede wszystkim… nie ma potrzeby zbrojenia się w metalowe bransoletki . Będziesz zaskoczony, jak wiele życiowych problemów zostanie w ten sposób rozwiązanych.

Ponieważ bransoletki są blisko zegarka lub na przeciwnej ręce na tej samej linii widzenia, ważne jest, aby metale do siebie pasowały. Nasze najbardziej popularne bransoletki mają często 1 lub 2 małe metalowe koraliki, które powinny być wykonane z tego samego metalu co twój zegarek.

Jeśli masz wiele metali... możemy zaproponować, abyś wypróbował skórzane lub koralikowe bransoletki ? To wspaniała okazja do mieszania metali. Tak, bransoletki są ułożone razem z twoim zegarkiem, ale małe zawieszki, zawieszki lub koraliki są na tyle niewielkie, że będzie ci wybaczone, jeśli się temu przeciwstawisz.

Szelki

Czy ktoś zobaczy twoje szelki ? Jeśli tak, dopasuj metal do swojego zegarka. Jeśli nikt ich nie zobaczy i jesteś pewien, że nie zdejmiesz kurtki, to kogo to obchodzi... rób co chcesz!

Kolczyki

Kolczyki mogą być małe, ale łatwo je zauważyć. Aby zachować estetykę całości i świeżość, dopasuj kolczyki do swojego klipsa do krawata i szpilki do krawata . Jeśli nie masz na sobie żadnego z nich, dopasuj je do zegarka, aby zachować spójność.

Nie trać nadziei, jeśli twój ulubiony zegarek jest złocisty, a klamra ulubionego paska jest srebrzysta. Nadal możesz nosić oba, nosząc inne metalowe akcesoria w srebrzystej/złocistej kombinacji. Para spinek do mankietów w srebrzystym i złocistym tonie to łatwy sposób na połączenie dwóch metali i utworzenie harmonii.

W razie wątpliwości... dopasuj metale. Jest to bezpieczne, łatwe i zawsze działa.

Nie masz zegarka lub paska?

Po pierwsze... dlaczego nie? Wyciągasz telefon, aby sprawdzić godzinę?

Te same wytyczne obowiązują niezależnie od tego, czy nosisz zegarek, czy pasek – dopasuj metal w tym samym tonie.

3. Ostrożnie wybieraj kolory

Zrozumienie metali i skór jest łatwe – poznanie tajników koloru jest zupełnie nowym poziomem. Przy tak wielu akcesoriach w tak wielu różnych kolorach, nie możemy stworzyć jednej ogólnej zasady. Możemy jednak zaprezentować ci podstawy, abyś zrozumiał, jak zrobić to samemu.

Pamiętasz to pudełko kredek, którymi bawiłeś się z dzieckiem? Zaraz się przyda.

Koło barw

Koło barw stanowi podstawę dla każdego koloru na świecie.

Są 4 rodzaje schematów kolorów, które musisz znać. Zrozumienie, jak ich używać, pomoże ci we wszystkim: od poszetek i krawatów po szelki i muszki.

Pamiętaj, że nie każda kombinacja musi zwracać uwagę. Rzuć okiem na poniższe zdjęcia i zobacz, jak różne odcienie kolorów są używane w każdym schemacie.

Monochromatyczne
Monochromatyczne kolory pochodzą z tej samej rodziny kolorów. Mogą mieć różny odcień (kolor + biały) lub barwę (kolor + czarny), ale w zasadzie są takie same.

Analogowe
Kolory analogowe to 3 kolory leżące obok siebie i dzielące w środku kolor dominujący. Akcesoria w tej kolorystyce wymagają odrobiny odwagi bez całkowitego szaleństwa.

Na zdjęciu Jedwabny krawat Bernie Boho & Jedwabna poszetka Bjorn Boho

Jasnoniebieski ton sprawdza się dobrze przeciw zielonemu w poszetce i krawacie.

Triadyczne
Kolory triadyczne to 3 kolory leżące w równej odległości od siebie na kole barw. Zapewniają one zrównoważone, wyraźne połączenie z wieloma kolorami.

Na zdjęciu Poszetka w kolorze czerwonym z motywem paisley & Kreatywna szpilka do marynarki - kremowy kwiat

Spokojne wersje żółtych, czerwonych i niebieskich kolorów pasują do triadycznej kolorystyki, nie wyglądając jak kreskówkowe.

Komplementarne
Kolory komplementarne znajdują się naprzeciwko siebie na kole barw. Mogą być odważne i przyciągające wzrok lub być wyciszonymi wersjami kolorów, cichymi i stonowanymi.

Interaktywne koło barw Trendhim

To małe narzędzie stanie się twoim nowym najlepszym przyjacielem. Poświęć chwilę, aby się przywitać i je poznać.

MonochromatycznyNadal na swoim własnym podwórku
AnalogowyPrzygotowany na przygodę
TriadyczneWiększa odwaga
KomplementarneJaja ze stali

Wyobraź sobie, że masz czerwony krawat, który z przyjemnością założysz, ale nie możesz się domyślić, jakie poszetki będą do niego pasować. Zamiast szukać informacji online, użyj poniższego koła barw, wybierz odpowiedni schemat kolorów, a następnie kolor krawata (czerwony). Wybierzmy schemat triadyczny.

Możesz wybrać teraz... poczekamy.

Wskaźniki będą zgodne z kolorami, które pasują do tego schematu. Następnie kliknij pod kołem ikonę akcesorium, którego szukasz. W naszym przykładzie jest to poszetka, więc kliknij ikonę poszetki.

Zobaczysz okienko „szukaj” i kolor – w naszym przykładzie pojawiają się 3 pola: czerwone, niebieskie i żółte. Wybierz jedno z pól, które nie jest czerwone, a zostaniesz przeniesiony do poszetek tego koloru. Gratulacje, znalazłeś poszetkę!

Możesz spędzić wiele godzin bawiąc się z naszym narzędziem... zaufaj nam.

Jest to łatwy sposób na dopasowanie krawatów, muszek i poszetek. Zwróć uwagę, że koło nie ma neutralnych kolorów. Jest tak dlatego, że prawie wszystko pasuje do czarnego, szarego, brązowego lub białego.

Możesz również użyć go dla kolorów innych produktów.

Załóżmy, że masz niebieskie szelki i chcesz znaleźć muszkę. Wybierz schemat kolorów i kolor niebieski. Następnie wybierz ikonę muszki oraz kolor. Zobaczysz muszki pasujące do twoich szelek. Powiedzieliśmy ci... niekończąca się zabawa!

Bransoletki

Większość męskich bransoletek ma naturalne materiały, takie jak skóra, drewno, lawa, kokos czy kamienne koraliki. Kolory są zazwyczaj brązowe, czarne, srebrzyste, brązowe lub złociste i można je nosić z większością rzeczy.

Pamiętaj, aby zachować metale i skóry w tej samej rodzinie.

Zobacz teraz nasze najbardziej popularne bransoletki

Dołącz do nas i zobacz, jak nosić i stylizować nasze najbardziej popularne bransoletki.

4. Nie obawiaj się wzorów

Pasujące wzory są dla wielu z nas tak samo inspirujące, jak kolory. Stojąca za tym umiejętność jest w zrozumieniu kolorów... Nie jesteś zadowolony, że zwróciłeś uwagę na tę sekcję kolorów?

Zanim zaczniemy, chcemy podkreślić, że jest to napisane dla akcesoriów. Noszenie wzorzystej koszuli lub garnituru to inna zabawa.

Ogólna zasada dla początkujących to: jeśli twoja koszula jest w kratę, paski lub wzorzysta, wszystko inne, w tym akcesoria, powinno być jednolite.

Zakładając, że masz koszulę w jednolitym kolorze i uzupełniający garnitur, spójrzmy na poniższą poszetkę. Wybraliśmy ją dla kwiatowego wzoru z co najmniej 5 różnymi kolorami.

Jak dopasować muszkę do tej poszetki?

Pierwszym krokiem jest zidentyfikowanie koloru we wzorze, który chcesz dopasować. Możesz grać bezpiecznie, wybierając najbardziej dominujący kolor – w tym przypadku fioletowy. Dla naszego przykładu wybierzmy jasnoniebieski używany w łodygach i liściach.

Teraz wybierzmy schemat kolorów, jaki chcemy. Wybierzmy analogowy, ponieważ jest śmiały, bez skakania na głęboką wodę.

Używając interaktywnego koła barw kliknij jasnoniebieski kawałek. Zielony i niebieski zostały wybrane jako opcje. Wybierz ikonę muszki w jednym z niebieskich odcieni – wybraliśmy ciemniejszy niebieski.

Teraz możesz zobaczyć muszki w tym kolorze. Z tych wyborów wybraliśmy jasnoniebieską muszkę w groszki.

Dlaczego ta muszka jest odpowiednia? Jest to dobry wybór, ponieważ kolor jest podobny do jasnoniebieskiego na poszetce, a wzór jest mniejszy niż kwiecisty nadruk.

Ważne jest, aby wzory zachowały względem siebie proporcje. Oznacza to, że wzór poszetki i muszki nie powinny być dokładnie tego samego rozmiaru, ale również niezbyt odmienne – łatwy sposób na zapamiętanie tego polega na tym, aby jeden wzór nie był większy lub bardziej wyrazisty niż drugi.

Ogólna paleta kolorów dla tych 2 akcesoriów jest również dość stonowana. Noszenie cichych kolorów – zamiast żywych – jest dobrym sposobem na rozpoczęcie dopasowywania wzorów i kolorów.

Zasady dopasowywania wzorów: Akcesoria

  • Jeśli masz na sobie więcej niż jeden wzór: użyj 1 małego, 1 średniego i 1 wyrazistego
  • Baw się proporcją – mała poszetka w paski z większym paskiem na krawacie
  • Zachowaj wiele wzorów w tym samym tonie - myśl monochromatycznie lub analogicznie

Co jeśli nie nosisz garnituru?

Jeśli twoim celem jest swobodny wygląd, obowiązują te same zasady dotyczące akcesoriów, które masz na sobie.

Czarne chinosy i biały t-shirt? Dodaj zainteresowania paskiem NATO do swojego zagarka lub paracordową bransoletką w żywym kolorze. Ten mały wzór, plus tekstura i kolor, może być wszystkim, czego potrzebujesz

5. Pamiętaj o teksturze

Podczas łączenia akcesoriów ważna jest tekstura. Chociaż większość męskich akcesoriów nie jest zbyt teksturowana lub skomplikowana, jest kilka takich, które spotykamy na co dzień. Mogą one służyć do zwiększenia wizualnego zainteresowania.

Pomyśl o krawacie dzianinowym leżącym obok jedwabnego krawata. Szorstka, dziana tekstura jest przeciwieństwem gładkiego jedwabiu, prawda? Celem jest osiągnięcie obliczonego kontrastu między przedmiotami. Jest to szczególnie ważne w przypadku odzieży na szyję i poszetek.

Bądź ostrożny przy mieszaniu zbyt dużej ilości tekstury. Trzymaj się 1 tekstury, która różni się od innych. Jeśli masz na sobie cienki, gładki krawat, wybierz grubszą bawełnianą lub wełnianą poszetkę. A jeśli twój krawat jest dość teksturowany, wybierz poszetkę jedwabną.

Dodatkowa rada

Utrzymuj element teksturowany jako bryłę. Wyrazista faktura w połączeniu z pogrubionym wzorem nie będzie dobrze wyglądała.

6. Zrozum porę roku

Może się to wydawać bezsensowną regułą, ale wysłuchaj nas. Wybór produktów sezonowych według koloru i wzoru nie jest tak ważny, jak przydatny jest dany produkt. Nie noś szalika i długiej czapki po prostu dlatego, że zepsują twój wygląd. Jeśli świeci słońce, ochroń swoje oczy parą okularów przeciwsłonecznych , nawet jeśli nie pasują do paska do twojego zegarka.

Jak ciepłe są te rękawiczki ? To powinno być jedyne pytanie, jakie zadajesz sobie przy ich zakładaniu. Dopasowanie ich do paska jest fantastyczne... to prawda. Ale nie jest tak niezbędne, jak posiadanie zabezpieczonych palców.

Mówiąc o szalikach...

Dołącz do nas i otrzymaj 5 naszych ulubionych sposobów na zawiązanie szalika – wraz z instrukcjami krok po kroku.

7. Wiedz, gdzie się wybierasz

To, co nosisz, zależy od tego, dokąd się wybierasz. O ile celowo nie starasz się wyglądać jak szczęśliwa para, nie wybierasz się w neonowych szelkach i kolczastej czarnej skórzanej bransoletce na wesele.

Jasne, wyraziste kolory i odważne wzory lepiej sprawdzają się podczas nieformalnych wydarzeń, podczas gdy bardziej stonowane są odpowiednie na biznesowe i formalne spotkania.

Większość naszych zasad jest dla mężczyzny, który chce wystylizować swój garnitur lub marynarkę, ale można z nich skorzystać również dla codziennego stroju.

Powiemy to jeszcze raz – zasady są po to, aby je łamać. Jeśli chcesz, możesz mieszać metale. Jeśli sobie tego życzysz, możesz nosić 8 różnych wzorów. Pomyśl o zasadach jako o trasie sugerowanej przez GPS... nie musisz jej przestrzegać, ale znacznie ułatwi ci to podróż.

Obiecaliśmy ci umiejętności i przedstawiliśmy ci wszystko. Teraz musisz tylko ćwiczyć, być cierpliwym i budować pewność siebie. Jesteśmy prawie pewni, że będziesz świetny. Powodzenia!

Zapytaliście – Odpowiedzieliśmy

Czy powinienem dopasować swój krawat do paska?

Krawat powinien pasować do twojej koszuli. Twój pasek musi pasować do twoich butów.


Czy mogę nosić krawat z podobną poszetką?

Czy możesz? Tak. Czy powinieneś? Nie.

Dla wspaniałych poszetek dostępnych jest milion opcji, więc nie ma potrzeby kupowania ich w tym samym kolorze i materiale, co twój krawat. Jedynym wyjątkiem może być ślub, w którym panna młoda upiera się, aby drużbowie nosili wszystko dopasowane. Wracają lata ‘80.


Czy mój krawat powinien pasować do moich spodni?

Trudno odpowiedzieć jednym słowem. Spodnie powinny pasować do garnituru, koszula powinna pasować do garnituru, a krawat musi pasować do koszuli.

Tak więc nasza odpowiedź brzmi: tak... ale nie w sposób, w jaki myślisz.


Czy moje szelki muszą pasować, jeśli ich nie widzać?

Jeśli obiecasz, że nie zdejmiesz swojej marynarki, to nie. Lepiej jest jednak zachować bezpieczeństwo i mieć szelki pasujące do metalu, skóry i kolorów.


Czy zasady są po to, aby je łamać?

Nikt tak naprawdę o to nie pytał, ale jest to ważne.

Tak, są.

Masz naszą zgodę.


Nowe kolekcje

Wodoodporne zegarki ze szkłem szafirowym

Twoja historia nigdy się nie zatrzymuje, więc dlaczego miałby to robić Twój zegarek? Dzięki wodoszczelności do 100 metró...

Chronografy ze stali chirurgicznej z szafirowym szkiełkiem

Dzięki precyzyjnemu odmierzaniu czasu i najlepszym w swojej klasie materiałom, kolekcja Ray pozwoli ci stylowo zapanować...

Składane okulary przeciwsłoneczne Waykins + 31 nowych stylów

Od składanych okularów przeciwsłonecznych po soczewki odporne na zarysowania, nasze najnowsze okulary przeciwsłoneczne s...

Miękkie, nieswędzące szaliki i czapki beanie

Każdy z przewiewnych oraz zatrzymujących ciepło szalików i czapek z kolekcji Montagna jest starannie zaprojektowany na n...

Zegarki z widocznym biciem serca

Zegarki Dante są napędzane twoim ruchem. Tak długo, jak się poruszasz, zegarek również będzie. Nie przestawaj się ruszać...

Składane torby podróżne dla miejskiego podróżnika

Zaprojektowana w Danii, każda wodoodporna, lekka torba w składanej kolekcji Lazy Bear jest łatwa do spakowania w podróż...

Kolekcja włoskich skórzanych pasków

Każdy skórzany pasek to połączenie włoskiego kunsztu z duńskim designem oraz wytrzymałości z nowoczesnym stylem.

Kolekcja Kite

Kolekcja Kite to bogaty wybór lekkich czapek beanie. Każda z nich została wykonana w 100% z bawełny organicznej, dzięki...

Kolekcja Lincoln

Każdy portfel i torba wykonane z miękkiej skóry w różnych kolorach łączą funkcjonalny design z trwałą jakością, a wraz z...

Zobacz wszystkie kolekcje

Nowe artykuły

Prezenty walentynkowe dla niego

Od zegarków zaprojektowanych w Danii po pierścionki, naszyjniki i bransoletki – znajdź dla niego prezent, który będzie c...

Co to jest zegarek z fazami Księżyca i jak go ustawić

Dowiedz się, jak czytać i ustawiać najstarszą komplikację zegarka na świecie – fazę Księżyca.

Jak czyścić i dbać o męskie bransoletki

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji i czyszczenia męskich bransoletek. Od pływania z koralikami po sp...

4 pytania, które należy zadać przed zakupem zegarka z widocznym mechanizmem

Zadanie sobie tych 4 pytań pomoże ci wybrać odpowiedni męski zegarek z widocznym mechanizmem i upewnić się, że wiesz, ja...

Jak stylowo nosić zegarek kieszonkowy

Od wyboru łańcuszka do zegarka kieszonkowego po nauczenie się, której dziurki na guzik użyć. Dowiedz się, jak prawidłowo...

Jak prać twoją czapkę beanie

Dowiedz się, jak prać ręcznie twoją czapkę beanie, korzystając z łatwych do wykonania instrukcji i zdjęć.

Jak nosić czapkę beanie: Twój niezbędny przewodnik dla mężczyzn

Potraktuj to jako swój przewodnik po świecie stylów czapek beanie, ich materiałów i wskazówek dotyczących zakupów, dzię...

Naszyjniki męskie – Twój niezbędny przewodnik

Od wyboru odpowiedniej długości łańcuszka po noszenie nieśmiertelników i krzyżyków – dowiedz się, jak stylowo nosić męs...

Podcast Opowiedz swoją historię

Ponieważ każdy mężczyzna ma historię wartą opowiedzenia

Zobacz wszystkie artykuły
Cofnij
Resetuj moje hasło

Hurrra! Wysłaliśmy do Ciebie e-mail. Wkrótce będziesz się w stanie zalogować!

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy