365-dniowa polityka zwrotów
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł-
22 153 14 54 - (dni robocze w godz. 08:00 - 16:00)

Akcesoria dla mężczyzn

Twój przewodnik po wszystkim

Mężczyźni nosili dodatki od zarania cywilizacji – od broszek wikingów, przez egipskie sygnety, po polinezyjskie bransoletki z pereł. Ubrania były koniecznością, ale akcesoria zawsze miały na celu ekspresję.

Są także najdłużej przetrwałymi pozostałościami tego, kim byli starożytni ludzie. Co oprócz ceramiki i fundamentów odkrywają archeolodzy w ruinach miast? Skoro nic nie pozostało z osób, które tam żyły – ich ubrań i ciał pochłoniętych przez ziemię – skąd możemy wiedzieć, kim byli?

Na podstawie ich akcesoriów. Czy nosili złoto czy srebro? Jakie symbole zostały umieszczone w ich przedmiotach? Jak szczegółowe były ich projekty? Odpowiedzi mówią nam nie tylko o nich, ale także o tym, jak daleko sięgała ich strefa wpływów i z kim handlowali. Akcesoria pozwalają opowiedzieć twoją historię nawet przez tysiąclecia.

Czym są akcesoria dla mężczyzn?

Historia akcesoriów męskich jest niezwykle ciekawa. To, co obecnie uważa się za „przedmioty damskie”, w wielu przypadkach zostało wymyślone i opracowane dla mężczyzn. Wysokie obcasy były noszone przez perską kawalerię w XV wieku, aby lepiej zabezpieczyć stopy w strzemionach. Europejska arystokracja wykorzystywała je później, aby wyglądać na wyższych i bardziej majestatycznych. Makijaż, róż i ogromne białe peruki były głównie domeną Europejczyków. Moda przypływa i przepływa między tradycyjnymi cechami męskimi i kobiecymi, a gdy normy społeczne stają się coraz bardziej rozmyte, styl podąża ich śladami.

Styl jest siłą natury i jak panika, żadna jednostka nie może zmienić swojego kursu samą siłą woli. Kieruje nim zbiorowa wola i interes jednostek tworzących grupę. Niektórzy mogą próbować narzucić stylowi określony kierunek, ale to tajemnicza siła kulturowa ostatecznie decyduje, czy są rewolucyjnymi pionierami, czy… ekscentrykami.

Jakie obszary akcesoriów męskich obejmujemy?

Projektujemy i sprzedajemy wszystko, czego mężczyzna potrzebuje, aby dobrze wyglądać, z wyjątkiem ubrań i przyborów toaletowych.

Lista rodzajów akcesoriów obejmuje torby, artykuły do pielęgnacji brody, paski, muszki, bransoletki, szelki, okulary z przezroczystymi soczewkami, spinki do mankietów, kolczyki, rękawiczki, czapki, szpilki do klapy, naszyjniki, krawaty, poszetki, pierścionki, szaliki, produkty do golenia, okulary przeciwsłoneczne, klipsy do krawata, portfele i zegarki.

Z ponad 6 500 dostępnymi przedmiotami, jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Rodzaje akcesoriów

Torby

Torby zapewniają wygodny sposób noszenia kilku mniejszych przedmiotów. Niektóre, takie jak torby na laptopa lub kosmetyczki, mają jeden główny cel, podczas gdy inne, takie jak plecaki i torby sportowe, są uniwersalnymi końmi roboczymi.

Torby są wykonane z różnych materiałów, z których każdy ma swoje wady i zalety. Skóra komunikuje luksus, płótno prezentuje wytrzymałość, bawełna oznacza trwałość, a poliester oznacza przygodowość. Co mówi twój?

Zobacz nasz asortyment toreb

Golenie i pielęgnacja brody

Dobre golenie oddziela mężczyzn od chłopców. A może dobre golenie zmienia mężczyzn w chłopców? Odpowiedź zależy od tego, jak bardzo mężczyzna, którego pytasz, może poszczycić się zarostem na jego twarzy. Produkty do pielęgnacji brody i golenia są niezbędne dla współczesnych mężczyzn. Nie ma bardziej „profesjonalnego” sposobu na utrzymanie gładko ogolonej twarzy niż brzytwa zaostrzona na skórzanym pasie, zeskrobując klasyczne mydło do golenia, które ubiłeś w misce do golenia i nałożyłeś za pomocą pędzla z borsuczego włosia z hebanową rączką.

Maszynki do golenia są mniej podatne na pozostawienie zacięć na twojej twarzy i tańsze w utrzymaniu niż maszynki do golenia na wkłady. Jeśli jesteś typem faceta, który pozwala zarostowi na bujny wzrost, szczotki i grzebienie do brody, odżywki, olejki, szampony i woski sprawią, że twoja broda będzie wyglądać ostro. Bo różnica między zadbaną brodą a niechlujnym bałaganem sprowadza się do troski.

Przejrzyj nasz asortyment produktów do pielęgnacji brody i akcesoriów do golenia

Paski

Paski to paski ze skóry lub płótna przeznaczone do dżinsów lub spodni, aby utrzymać je na miejscu. Ale robią coś więcej niż tylko podciąganie spodni. Ich kolor podkreśla akcenty w zestawie i akcesoriach, a metalowa klamra może uzupełnić twój zegarek, pierścionki i naszyjniki.

Jeśli jest to skórzany pasek, zawsze powinien pasować do innych skórzanych dodatków (na przykład butów i toreb), a jeśli jest płócienny, powinien uzupełniać inne kolory twojego stroju.

Zobacz nasz asortyment pasków

Muszki

Muszki to paski materiału, które wchodzą pod kołnierz koszuli i są wiązane z przodu w kokardę, zakrywając górny guzik. Wiesz, że istnieje coś takiego jak drewniana muszka? Jest bardzo zabawna i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu na następnym oficjalnym spotkaniu.

Jeśli nie lubisz się zbytnio wyróżniać, muszki są również wykonane z bawełny, jedwabiu i poliestru (między innymi) oraz w różnych kolorach. Wystarczy zadać sobie pytanie: wstępnie zawiązana czy klasyczna? Czy znajdę pasujący do niej pas smokingowy?

Przejrzyj nasz asortyment muszek

Bransoletki

Bransoletki to biżuteria owinięta wokół nadgarstka w celach dekoracyjnych lub wyrazistych. Najczęściej są to metalowe łańcuszki, skórzane kajdanki, zestawy koralików bądź przetarte sploty lub warkocze. Aby dodać stylu, powinny one pasować i uzupełniać inne akcesoria — zwłaszcza zegarek.

Zdecydowana większość z nas używa gestów rąk podczas rozmowy, co sprawia, że nasze dłonie i nadgarstki stają się częścią procesu komunikacyjnego. Upewnij się, że twoje nadgarstki opowiadają twoją historię, kiedy to robisz.

Przejrzyj nasz asortyment bransoletek

Szelki

Szelki to płaskie, elastyczne paski, które mocują się z tyłu i z przodu spodni oraz przechodzą przez ramiona, aby utrzymać spodnie na ich miejscu. Są alternatywą dla pasków i nigdy nie powinny być noszone w tym samym czasie.

Szelki są przymocowywane do spodni za pomocą guzików po wewnętrznej stronie pasa lub przypięte bezpośrednio do niego. Upewnij się, że twoje spodnie mają guziki do mocowania szelek, zanim je kupisz, lub znasz kogoś, kto może przyszyć guziki do twoich spodni. Jeśli możesz to zrobić sam… chwała tobie!

Przejrzyj nasz asortyment szelek

Okulary z przezroczystymi soczewkami

Okulary z przezroczystymi soczewkami to oprawki ze szkłem, które nie jest przyciemniane, nie zapewniają powiększenia i nie mają soczewek korekcyjnych. Są noszone wyłącznie w celach estetycznych lub, jeśli potrzebujesz wymówki, by dobrze wyglądać, dla „bezpieczeństwa”. Niektórzy mężczyźni po prostu lepiej wyglądają w okularach. Niektórzy mężczyźni mogą chcieć emanować intelektem i stwierdzić, że najlepiej jest to osiągnąć, nosząc okulary, mimo że są przeklęci wzrokiem 20/20.

Nie można zaprzeczyć, że noszenie okularów zmienia natychmiastowe wrażenie o tobie i od ciebie zależy, jakie wrażenie chcesz wywołać. Jest to z pewnością lepsze niż chodzenie z dyplomem przypiętym do czoła.

Przejrzyj nasz asortyment okularów z przezroczystymi soczewkami

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów są wykonane tak, aby przechodziły przez dziurki na guziki w koszulach i zabezpieczały fałdę wokół nadgarstka, zapobiegając przesuwaniu się mankietu po dłoni.

Spinki do mankietów są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a jeśli nosisz klips do krawata, pierścionki i inne akcesoria, zechcesz dopasować do nich spinki do mankietów. Jeśli jednak wybierasz się na bal maturalny u stolarza, możesz rozważyć spinki do mankietów w poziomice. Kreatywność, którą możesz wyrazić za pomocą spinek do mankietów, jest nieograniczona.

Przejrzyj nasz asortyment spinek do mankietów

Kolczyki

Kółeczka i kolczyki są wykonane tak, aby przechodziły przez mały przekłuty piercing w uchu (lub innej części ciała). W przypadku kółeczek, szpilka przechodzi przez otwór po przeciwnej stronie kółeczka, zamykając obręcz. W przypadku ćwieków na słupek, wsuwane jest małe zapięcie, które zabezpiecza kolczyk na miejscu. Kolczyki magnetyczne i klipsy przyczepiają się do płatka ucha odpowiednio za pomocą magnesu i siły zacisku. Stanowią świetną alternatywę dla piercingu, jeśli nie przepadasz za igłami.

Na drugim końcu spektrum znajdują się rozciągacze, zatyczki i gaugi, z których wszystkie są zaprojektowane tak, aby rozciągać płatek ucha, aby pomieścić coraz większą biżuterię. Mamy przyzwoity asortyment sztucznych plugów na wypadek, gdybyś chciał wypróbować ten wygląd bez zobowiązań.

Przejrzyj nasz asortyment kolczyków

Rękawiczki

Rękawiczki to cienkie warstwy materiału lub skóry noszone na dłoniach, aby chronić je przed zimnem. Są zwykle wykonane z bawełny, wełny lub skóry. Rękawiczki występują w kilku odmianach – od ciepłych i przytulnych rękawiczek bawełnianych z możliwością obsługi ekranu dotykowego, wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, po oryginalne, wysokiej jakości rękawiczki do jazdy z owczej skóry.

Wszyscy potrzebujemy rękawiczek, aby chronić ręce przed zimnem. Kiedy tego nie robimy, nasza skóra wysycha, zaczyna się łuszczyć, a między palcami pojawiają się irytujące mikronacięcia.

Przejrzyj nasz asortyment rękawiczek

Kapelusze

Kapelusze to odzież noszona na głowie, która chroni ją przed zimnem zimą i szkodliwym promieniowaniem słonecznym latem, a także zapewnia dobry wygląd nawet w zły dzień. Powszechna mądrość mówi nam, że 80% ciepła naszego ciała tracimy z naszych głów. Chociaż jest to świetna okazja do sprzedaży kapeluszy, jest również wyraźnie błędna.

Kiedy jest zimno, ciepło tracimy z każdej części nas, która jest nieosłonięta, czyli z naszych głów. Kapelusze są zwykle wykonane z bawełny, wełny, filcu lub skóry i tworzą najsilniejszy styl w połączeniu z dopasowanymi rękawiczkami i szalikiem.

Przejrzyj nasz asortyment kapeluszy

Szpilki do klapy

Szpilki do klapy to ostre metalowe szpilki przeznaczone do ozdabiania klapy marynarki lub blezera.

Większość marynarek i blezerów ma dziurkę na guzik w lewej górnej klapie. Kiedyś służyła ona do zapinania górnej części kurtki na klatce piersiowej, aby utrzymać ciepło, a wewnątrz zakładki po prawej stronie znajdował się ukryty guzik.

Z biegiem lat guzik zniknął, pozostawiając otwór po lewej stronie tylko w jednym celu: aby służyć jako uchwyt na szpilki do klapy. Szpilki do klapy przechodzą przez dziurkę na guzik (lub materiał, jeśli twoja kurtka jej nie ma) i dodają koloru lub przyciągającego wzrok blasku.

Przejrzyj nasz asortyment spinek do klapy

Naszyjniki

Naszyjniki to biżuteria, która wisi na twojej szyi, zawieszona na twojej klatce piersiowej. Są one najczęściej wykonane z metalu, skóry lub bawełny. Niektóre noszą zawieszki, które są elementami dekoracyjnymi, które ciągną naszyjnik w dół, tworząc kąt w kształcie litery V na środku klatki piersiowej. Wisiorki mają różne kształty i rozmiary, od kamieni naturalnych po metalowe płytki zwane nieśmiertelnikami, po działające zegary i nie tylko.

Naszyjnik jest wyśrodkowany na twoim ciele i prawdopodobnie przedstawia najwyrazistszą część twojej historii. Wisi w twoim rdzeniu i oprawia cię. Upewnij się, że twój naszyjnik mówi to, co chcesz.

Przejrzyj nasz asortyment naszyjników

Poszetki

Poszetki to kwadratowe kawałki materiału przeznaczone do ozdabiania kieszeni na piersi garnituru lub marynarki. Są one zwykle wykonane z poliestru, jedwabiu lub bawełny. Występują w różnych kolorach i wzorach oraz można je składać w niezliczone kształty.

Dopasowanie poszetki do krawata, muszki, krawata lub musznika i upewnienie się, że uzupełniają one kolorystykę zestawu, przenosi styl na wyższy poziom. Złożenie poszetki w smoka origami jest epickie na poziomie szefa.

Przejrzyj nasz asortyment poszetek

Krawaty

Krawaty to cienkie paski materiału (zwykle jedwabiu, poliestru lub bawełny), które mają być założone na szyję pod kołnierzem koszuli i zwisać z przodu, zakrywając guziki koszuli. Krawat powinien pasować do garnituru i mieć teksturę tylko wtedy, gdy koszula go nie ma.

Dopasowany krawat i poszetka to zawsze dobra decyzja. Aby otrzymać więcej wskazówek dotyczących wyboru krawata, jego długości i nie tylko, przejrzyj nasz niezbędny przewodnik o krawatach i dowiedz się, jak zawiązać twój ulubiony węzeł w naszym poradniku „Jak zawiązać 30 różnych węzłów krawata”

Przejrzyj nasz asortyment krawatów

Pierścionki

Okrągłe obrączki z różnych metali i innych materiałów noszone na palcach w celach dekoracyjnych lub ekspresyjnych. Większość pierścionków jest wykonana ze stali nierdzewnej, tytanu, złota lub srebra, ale na popularności zyskują inne, takie jak ceramiczne czy silikonowe.

Pierścionki ceramiczne i silikonowe są szczególnie przydatne dla osób pracujących z elektrycznością lub w jej pobliżu, ponieważ nie przewodzą prądu. Silikonowe pierścionki są również wystarczająco mocne i elastyczne, aby można je było nosić na siłowni, jeśli chcesz przenieść swoją wiadomość aż do stojaka do przysiadów.

Przejrzyj nasz asortyment pierścionków

Naszyjniki

Szaliki to długie paski materiału, które można owinąć wokół szyi, aby się ogrzać. Szalik tubowy ma kształt zamkniętej, cylindrycznej tuby i jest przeznaczony do zakładania na głowę w tym samym celu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, szalik przytula uszy ramionami, aby zapewnić ciepło.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne składają się z kolorowych soczewek osadzonych na metalowych lub plastikowych oprawkach i montowanych przed oczami, aby zapewnić ci komfort w słoneczne dni. Pozwalają również na lepsze widzenie w mocnym świetle i dodają parę zalet do twojego stylu. Poza tym dzięki parze okularów przeciwsłonecznych nikt nie może zobaczyć, na co patrzysz.

Klipsy do krawata

Klipsy do krawata (lub spinki do krawata) to kawałki metalu przeznaczone do utrzymania krawata na środku koszuli i bezpiecznego ukrycia cienkiego końca za grubym końcem krawata skierowanym do przodu. Jeśli kiedykolwiek poczujesz potrzebę noszenia krawata wokół swojej głowy, przymocuj klips do krawata do górnej wargi, aby przypomnieć sobie, że to zły pomysł.

Przejrzyj nasz asortyment klipsów do krawata

Portfele i etui na karty

Portfele przechowują twoje karty, dowody tożsamości, rachunki i monety w jednym wygodnym miejscu. Etui na karty są specjalnie zaprojektowane do przechowywania samych kart, a niektóre są wyposażone w ochronę RFID, która blokuje potencjalne wykorzystanie funkcji zbliżeniowych kart.

Pomimo wygody płacenia telefonem, otwieranie etui na karty w złocistym kolorze jest niezaprzeczalnie eleganckie.

Przejrzyj nasz asortyment portfeli i etui na karty

Zegarki

Zegarek to standardowe wyposażenie mężczyzny. Używany do celów dekoracyjnych i ekspresyjnych, zegarek wiele mówi o twojej osobowości, ambicjach i postrzeganiu samego siebie. Wskazywanie czasu jest prawdopodobnie najmniej ważną funkcją zegarka. Każdy zegarek to potrafi. Ale to, jaki rodzaj zegarka wybierzesz na nadgarstek, wiele mówi o tobie.

Każda część ciebie jest płótnem ekspresji. Wypełnij ją sobą.

Przejrzyj nasz asortyment zegarków

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jakie jest 10 najważniejszych akcesoriów dla mężczyzn?

Nie wszyscy lubimy ubierać się lub błyszczeć każdego dnia, ale jest minimalny wysiłek, który wszyscy musimy podjąć w pewnych sytuacjach. Od żałobnych po radosne, etykieta nakazuje każdemu z nas być uzbrojonym w te 10 niezbędnych akcesoriów, gdy są potrzebne.

Krawat

Bycie jedynym facetem bez krawata na weselu członka rodziny śmierdzi brakiem szacunku. Tak jak samo nie pojawienie się na nim. Naprawdę nie masz wyboru i musisz mieć co najmniej jeden krawat, który pasuje do twojego garnituru, schowany na wypadek sytuacji awaryjnych. Prawdopodobnie będziesz chciał mieć większy wybór kolorów i wzorów, gdy znasz motyw przewodni. Jasnoróżowy krawat prawdopodobnie wyglądałby nie na miejscu na pogrzebie.

Klips do krawata

Krawaty są znane z tego, że mają własne umysły i wydają się być zdeterminowane, aby siedzieć gdziekolwiek indziej niż z przodu i na środku. Klips do krawata przypina go na miejscu i wymusza poddanie się. Klipsy do krawata mogą być krzykliwe i złożone lub proste i czyste, grawerowane lub nie – to zależy od ciebie.

Naszyjnik

Naszyjnik jest prawdopodobnie najbardziej wyrazistym z czysto ekspresyjnych dodatków w twojej zabawie z akcesoriami. Twoja klatka piersiowa jest płótnem i jakiekolwiek oświadczenie, jakie wybierzesz, ma ciebie całego jako swoją ramę. Upewnij się, że opowiada twoją historię.

Naszyjnik nie tylko stanowi przyciągający wzrok detal z przodu twojej klatki piersiowej, ale może uzupełniać linię szczęki i dekolt koszuli. Prosty łańcuszek zawsze będzie układał się w kształcie litery „U”, ale naszyjnik z wisiorkiem tworzy „V”. Im dłuższy łańcuszek, tym ostrzejszy staje się róg. Podczas warstwowania naszyjników staraj się wybierać uzupełniające się kolory oraz różne długości i tekstury, aby nie nakładały się na siebie i aby całość nie wyglądała na bałagan.

Pasek

Większość z nas – jeśli nie wszyscy – nosi eleganckie spodnie przynajmniej od czasu do czasu. Jeśli twoje spodnie nie są idealnie dopasowane do twojej budowy ciała, będziesz potrzebować szelek lub paska, aby nie powodowały incydentu „nieprzyzwoitej ekspozycji”. Szelki są obecnie bardziej stylistycznym wyborem, ale pasek jest niezbędnym elementem codziennego noszenia, aby uniknąć awarii garderoby i odsłoniętych pęknięć.

Bransoletka

Bransoletka nada twojemu nadgarstkowi odrobiny charakteru. Twój nadgarstek jest jedną z najbardziej wyrazistych części ciała (większość z nas używa gestów dłoni podczas rozmowy) i to, że nic nie mówi, mówi wiele. Upewnij się, że bransoletka uzupełnia twój zegarek i inne akcesoria oraz że mówi to, co chcesz.

Torba listonoszka

Niewiele toreb posiada wszechstronność listonoszki lub ich wygodę. Większość z nas musi nosić laptopa, telefon, portfel itp., kiedy spędzamy dzień, a torba listonoszka oferuje idealną ilość miejsca do przechowywania dla większości mężczyzn. Plecak jest większy, a jego waga jest bardziej równomiernie rozłożona, Jest również bardziej nieporęczny w zakładaniu, a wszystkie twoje rzeczy są wciśnięte w jedną dużą przegrodę, zmuszając cię do grzebania w poszukiwaniu tego, czego szukasz. W przypadku większości codziennych czynności rozwiązaniem jest dobrze zorganizowana torba na ramię.

Pierścionki

Większość mężczyzn nosi w życiu tylko jeden pierścionek. Ten, który nimi wszystkimi rządzi? Nie. Ten, który oznacza, że nie ma go na rynku. Ale to pozostawia dziewięć pozostałych dla czystej ekspresji. Czy to sygnet z ulubionym kamieniem szlachetnym, wyjątkowy pierścionek ze stali damasceńskiej, czy prosta obrączka ze spersonalizowanym grawerem – możliwości są nieograniczone.

Zegarek

Każdy zegarek może powiedzieć ci, która jest godzina, ale tylko zegarek, który do ciebie przemawia, może mówić za ciebie. Zegarek tak wiele mówi o swoim użytkowniku – jak widzi siebie i jak chce być widziany. Funkcjonalny zegarek do nurkowania krzyczy o przygodzie, a smukły zegarek wieczorowy szepcze elegancję. Zegarek z widocznym mechanizmem wskazuje na ciekawską duszę, podczas gdy zegarek z fazą Księżyca wskazuje, że ma kontakt z trzecim okiem. Twój powinien powiedzieć, co masz na myśli.

Portfel

Masz karty i od czasu do czasu nosisz ze sobą kawałki papieru lub małe metalowe krążki o wartości pieniężnej? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na wszystkie trzy i czasami nosisz więcej niż jeden z nich, będziesz potrzebować portfela. Jasne, możesz sprawić sobie jedno z tych etui na telefon, które pełnią funkcję portfela, ale ile kart w nim zmieścisz, zanim zrobi się tłoczno? I czy naprawdę chcesz otworzyć telefon, aby otrzymać kartę, odsłaniając powiadomienia Tinder uroczej kasjerce? Tak myśleliśmy. Spraw sobie portfel.

Okulary przeciwsłoneczne

Mrużenie oczu przynosi zmarszczki. W rzeczywistości każde bezpośrednie światło słoneczne powoduje zmarszczki, ale stają się one bardziej widoczne wokół oczu, ponieważ często mrużysz oczy w silnym świetle słonecznym. Każdy potrzebuje okularów przeciwsłonecznych, aby chronić swoje oczy latem, ale są oprawki, które dobrze do ciebie pasują, i oprawki, o których nie można powiedzieć tego samego. Prawdopodobnie już wiesz, które są które. Trzeba również zdecydować się, czy okulary przeciwsłoneczne mają być spolaryzowane czy nie? Czy mają mieć filtr światła niebieskiego czy nie? Czy ich soczewki mają być fotochromowe?

Top 5 trendów męskich akcesoriów 2022

Kolczyki wiszące

Opisane jako absolutnie bezsensowne, a zatem genialne – z całym szacunkiem, ale się nie zgadzamy. Każda forma wypowiedzi z definicji nie jest bezcelowa. Kółeczka pozwalają powiesić na nich wyraziste amulety, zmieniając je w zależności od nastroju. Łącząc kolory, kształty i zawieszki… nie ma końca temu, co możesz powiedzieć za pomocą zestawu zawieszek.

Okulary blokujące światło niebieskie

Ostatnio wszyscy spędzamy coraz więcej czasu przed komputerem i nie wygląda na to, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Jeśli zauważyłeś, że twoje oczy stają się napięte po kilku godzinach pracy, być może wystawiasz je na zbyt dużo światła niebieskiego. Okulary blokujące niebieskie światło to świetny sposób na odpoczynek dla oczu, przy jednoczesnym zachowaniu produktywności w erze cyfrowej. Sprawią również, że będziesz wyglądać super inteligentnie na Zoomie.

Pierścionki ze stali damasceńskiej

Stal damasceńska jest formowana przez złożenie dwóch rodzajów stali jeden na drugim, co tworzy wyraźny wzór przypominający drewno podczas cięcia stali. Pierścionki wykonane ze stali damasceńskiej są wyjątkowe, ponieważ wzór na każdym z nich jest z definicji inny. Pierścionki damasceńskie i te z kamieniami naturalnymi są wyjątkowe – w 100% twoje.

Biżuteria z perłami

Do końca XIX wieku perły były zaporowo drogie dla wszystkich, z wyjątkiem najbogatszych królów, którzy nosili je dumnie jako dowód bogactwa. Rozkwitające lata dwudzieste to czas, kiedy Zachód zaczął uważać je za „kobiecą biżuterię”. Ostatnio jednak coraz więcej znanych mężczyzn przyłącza się do wysiłków, aby odzyskać swoje perły. Dołączysz do nich?

Warstwowanie naszyjników

Noszenie wielu naszyjników w uzupełniających się kolorach i różnych długościach tworzy wizualną ucztę na klatce piersiowej. Uważaj jednak, aby uczta nie przerodziła się w zamieszki. Połączenie wisiorków i łańcuszków może opowiedzieć twoją historię bardziej obrazowo niż pojedynczy element, ale zbyt wiele mieszanych wiadomości jest receptą na zamieszanie.

Luksusowe akcesoria męskie

Co sprawia, że akcesorium jest luksusowe? Jeśli światowej sławy paryski dom mody wypuszcza „tanią” bransoletkę wykonaną z bezbarwnych materiałów, czy nadal jest to bransoletka luksusowa? Co by było, gdyby firma produkująca na masową skalę produkowała ją przy użyciu najlepszych materiałów, zaprojektowanych przez najgorętszych projektantów i w oparciu o lata badań nad komfortem i dopasowaniem powierzchni? Czy to mniej lub bardziej luksusowe niż pierwszy przykład? A jeśli mają tę samą cenę? Czy to ma znaczenie?

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb każdego mężczyzny, więc chociaż większość naszych akcesoriów jest przystępna cenowo, zawsze staramy się zmaksymalizować zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Poniżej znajduje się kilka naszych wysokiej klasy produktów, w których nie szczędzono wydatków, aby dać ci to, co najlepsze z najlepszych.

Wyjątkowe męskie akcesoria

Nikt nie lubi słowa „normalny”. Nikt też nie lubi słowa „dziwny”. Ale większość z nas dąży do „wyjątkowości”. Bycia zauważalnie odmiennym od reszty w pozytywny sposób. Wyróżniania się i bycia zauważonym, ale nie wyróżniania się i bycia wykluczonym.

Oto wybrana biżuteria, którą zaprojektowaliśmy właśnie w tym celu. Być ciekawym, innym i zachwycającym. W skrócie: być wyjątkowym.

Akcesoria do zrobienia wrażenia

Niektóre akcesoria mają po prostu dodać stylu do twojego wyglądu. Dodać blask do dekoltu, odrobinę koloru w talii lub teksturę do nadgarstka. Są też akcesoria, które nie tylko szepną twoją postać światu, ale wykrzyczą ją przez megafon ze szczytu góry, mając nadzieję, że wywoła lawinę reakcji.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych najwyrazistszych dodatków, zaprojektowanych tak, aby przekazać coś w możliwie najmniej subtelny sposób.

Akcesoria męskie w przystępnej cenie

Mniej często oznacza więcej. Czasami chcesz po prostu ozdobić swoje ciało czymś, co nie kosztowało dwóch rąk i nerek. Przystępna jakość jest tym, do czego dążymy w przypadku wszystkich naszych produktów, ale poniżej przedstawiamy kilka doskonałych, prostych i przede wszystkim niedrogich opcji.

Jeśli szukasz czegoś z wyższej półki w niskich cenach, przeszukaj stronę naszego Outletu.

Kolorowe akcesoria

Akcesoria, które uzupełniają twój strój, wzmacniają jego przekaz. Odważne kolory, które ostro z nim kontrastują, przyciągają wzrok i uwagę, niosąc całkowicie własną historię.

Poniżej znajdują się akcesoria, które pozostawią żywe wrażenie.

Akcesoria dla starszych mężczyzn

Nie ma starych mężczyzn – są tylko dojrzali panowie. Nasze upodobania ewoluują razem z nami i podczas gdy większość mężczyzn zmierza w kierunku bardziej minimalistycznych projektów, wyższej jakości i większego komfortu w swoich dojrzalszych latach, niektórzy zawracają i biegną w drugą stronę. Kolejna rzecz, która pojawia się wraz z dojrzewaniem – przestajemy tak bardzo dbać o to, co myślą o nas inni i rozwijamy styl, który jest bardzo indywidualny. Stajemy się bardziej sobą.

Mamy akcesoria dla wszystkich grup wiekowych, ale poniżej przedstawiamy takie, które odpowiadają dawnemu typowi dżentelmena – minimalistyczne, wysokiej jakości i wygodne.

Męskie akcesoria podróżne

„Podróżować znaczy żyć” – powiedział nasz skarb narodowy, Hans Christian Andersen. Za jego czasów dotarcie w dowolne miejsce zajmowało dużo czasu, a jedynymi odpowiednimi akcesoriami podróżniczymi były ubrania na każdy klimat i duży drewniany kufer. Dziś na miejski wypad możemy się wybierać mając na plecach tylko ciuchy i mały plecak.

Mamy akcesoria podróżne do wszystkiego, od jednodniowych wycieczek po dalekie podróże; miejski wypad po pubach i wiejskie wędrówki. Przejrzyj je poniżej.

Spersonalizowane akcesoria

Mocno wierzymy w moc akcesoriów do opowiadania historii. Ale nic nie opowiada bardziej osobistej historii niż spersonalizowane dodatki. Niezależnie od tego, czy będzie to imię ukochanej osoby, czy twoja osobista filozofia, grawerowanie sprawi, że przedmiot będzie tylko twój.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych najlepiej sprzedających się produktów do wygrawerowania, które czekają na twój osobisty dotyk.

Akcesoria ślubne dla pana młodego

Jak dobierać dodatki jako pan młody to pytanie, które wpędza w kłopoty niejednego mężczyznę. Główne zasady to: uzupełniaj strój partnerki/partnera i nie przyćmij go. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady dotyczące akcesoriów ślubnych, sprawdź nasz dogłębny przewodnik po akcesoriach dla pana młodego.

Wybierasz się na ślub kogoś innego? Nie wybieraj stroju bez przeczytania naszego niezbędnego przewodnika po akcesoriach dla gości weselnych.

Najlepsze męskie akcesoria

Jakie są najlepsze męskie akcesoria? Odpowiedź na to pytanie zależy wyłącznie od ciebie. Niektóre rzeczy są po prostu standardowe – na przykład każdy mężczyzna musi mieć zegarek. Jednak wybór najlepszego zegarka zależy od stylu ubioru, koloru skóry, stylu życia i wielu innych czynników. Nikt nie zna twojej historii lepiej niż ty (może z wyjątkiem twojej mamy), więc nikt nie może ci powiedzieć, co jest dla ciebie najlepsze. I nawet nie zaczynaj od słowa „fajne”.

To, co „fajne” zmienia się co sezon. Jedyną stałą jest to, że ma to coś wspólnego z nastawieniem. Poza tym jego definicja stale się zmienia. Wszystko, co możemy zrobić, to opowiedzieć ci o naszych najlepiej sprzedających się akcesoriach na podstawie tego, co znika z naszych półek… ale co zrobisz z tymi informacjami, zależy od ciebie.

Akcesoria do garniturów

Zdecydowana większość z nas w pewnym momencie swojego życia założy garnitur. Ale niezależnie od rodzaju, istnieją pewne akcesoria, które są uważane za standardowe dodatki jednego z nich. Krawat lub muszka są zwykle na ważne okazje, a jeśli zdecydujesz się na ten pierwszy, będziesz chciał sparować go z klipsem do krawata, aby nie trzepotał w każdym miejscu. Spinki do mankietów koszuli i poszetki należą do kategorii rzeczy niezbędnych, ale zegarki kieszonkowe, szpilki do kołnierzyka, pasy do smokingu i usztywnienia kołnierzyka to profesjonalne narzędzia, które znają i używają tylko najlepiej ubrani spośród nas. Sprawdź nasz asortyment akcesoriów do garnituru, które nadadzą każdemu garniturowi dodatkowy efekt.

Akcesoria na wakacje

Chociaż wybór akcesoriów na wakacje w dużej mierze zależy od rodzaju wakacji, niektóre podstawowe produkty są niezbędne, niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendową wycieczkę po mieście, czy na długie, relaksujące wakacje na plaży.

Po pierwsze, niezależnie od miejsca przeznaczenia i długości spodni, musisz je utrzymać na miejscu. Płócienny pasek jest idealnym towarzyszem na wakacjach, nie tylko dlatego, że ustępuje, gdy nieuchronnie rozwijasz się od lenistwa i przejadania się pysznym lokalnym jedzeniem.

Kolejnym niezbędnym towarzyszem jest plecak. Niezależnie od tego, czy jest to telefon, mapa miasta, czy pamiątki, które nosisz ze sobą, potrzebujesz solidnego, stylowego towarzysza podczas wycieczki. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek tam robisz, wysokiej jakości kosmetyczka to zawsze dobry pomysł.

Przejrzyj niektóre z naszych ulubionych akcesoriów wakacyjnych poniżej.

Akcesoria na plażę

Plaża jest piaszczysta, słoneczna i upalna. To, co będziesz chciał nosić, to odzież ochronna od stóp do głów. Ale jeśli blizny popromienne (po opalaniu) są tym, czego szukasz, będziesz musiał przynajmniej chronić oczy, gdy wygrzewasz się na słońcu.

Okulary przeciwsłoneczne to pozycja obowiązkowa dla każdego plażowicza. Nie tylko chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale także zapobiegają tworzeniu się zmarszczek. Jeśli twoje uszy łatwo się palą, możesz rozważyć czapkę typu bucket hat

Na pewno będziesz potrzebować plecaka lub torby podróżnej na wszystkie swoje rzeczy oraz kosmetyczki na krem przeciwsłoneczny, balsam i krem na oparzenia. Na końcu potrzebujesz wodoodpornego zegarka. Sprawdź tutaj niektóre z naszych najlepiej sprzedających się akcesoriów plażowych.

Wy zapytaliście – my odpowiedzieliśmy

Jakie są dobre akcesoria dla mężczyzn?

Jak wiele rzeczy w życiu, to zależy od mężczyzny. Podstawy, które każdy mężczyzna powinien mieć, to zegarek, portfel i skórzany pasek. Poza tym są naszyjniki, pierścionki, bransoletki i torba listonoszka.

Ile akcesoriów powinni nosić mężczyźni?

Tyle, ile komfortowo nosisz. To twoja historia.

Jak dobrać akcesoria dla mężczyzny?

Bierzesz za punkt wyjścia jego odcień skóry i styl ubioru. Wybierz akcesoria, które uzupełniają jego karnację (złoto dla ciepłej, srebro dla chłodnej, czerń dla każdej) i postaraj się nie kolidować z jego stylem ubioru, jeśli chodzi o kształty i rozmiary. Pamiętaj tylko – kontrast jest dobry, starcie się z nim już nie jest. Kiedy poznasz podstawy, zaczynasz eksperymentować. Różne kolory, nakładanie warstw, układanie w zestawy, wiele pierścionków itp. to zabawne rzeczy, które możesz spróbować, aby uwydatnić swój styl i nadać mu swój własny charakter.

Dlaczego akcesoria męskie są ważne?

Kiedy archeolodzy wykopują pozostałości domów i grobów wikingów, akcesoria są często jedyną wskazówką, kim byli ci ludzie. Są najtrwalszym wyrazem naszej tożsamości, opowiadają naszą historię długo po odejściu tych, którzy nas znali.

Akcesoria zwracają uwagę na określone obszary lub cechy twojego ciała i stylu, pomagając ci lepiej skierować wzrok patrzącego. W ten sposób możesz wyróżnić swoje dobre strony i odwrócić uwagę od wszelkich dostrzeżonych wad. Jesteś reżyserem kierującym ręką operatora. Akcesoria są formą ekspresji. Przekazują światu twoją tożsamość, pomagają ci czuć się swobodnie, czuć się sobą, wiedząc, że twoje prawdziwe ja jest widoczne. Akcesoria dodają pewności.

Jak dobrać akcesoria?

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to skoordynować swój schemat kolorystyczny. Nie ma sensu próbować dopasowywać akcesoriów, jeśli nie ma porządku w twoim stylu. Staraj się nosić podobną liczbę sztuk i tego samego typu. Jeśli druga strona ma na sobie pojedynczy naszyjnik, zegarek i kolczyk, pokazywanie się jak choinka nie jest „pasujące”, bez względu na to, ile czasu poświęciłeś na uzyskanie właściwych kolorów. Aby głębiej zagłębić się w pasujące akcesoria, przeczytaj nasze 7 zasad dopasowywania akcesoriów męskich.