365-dniowa polityka zwrotów z dowolnej przyczyny
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
i
12 251 82 71 - (dni robocze w godz. 09:00 - 17:00)
Wszystkie akcesoria
Dopasuj akcesoria
Biżuteria
Torby i portfele
Dostawa 19 zł - Bezpłatna ponad 149 zł
i
Trendhim
×
Trendhim
Język:
Bransoletki
Golenie
Kapelusze
Kolczyki
Krawaty
Muszki
Naszyjniki
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary zerówki
Paski
Pielęgnacja brody
Pierścionki
Portfele
Poszetki
Rękawiczki
Spinki do krawatów
Spinki do mankietów
Szaliki
Szelki
Szpilki do marynarki
Torby
Zegarki
12 251 82 71
Dni robocze w godz. 09:00 - 17:00
Zobacz wszystkie

Akcesoria dla pana młodego - Twój niezbędny przewodnik

Wybierz je, dopasuj, załóż, powiedz „biorę sobie ciebie…” – uzupełnij dzień swojego ślubu naszym obszernym poradnikiem po akcesoriach pana młodego.

Akcesoria ślubne mogą sprawić, że nawet najbardziej eleganccy panowie poczują się nieswojo z powodu swojego wielkiego dnia. Ubieranie się do biura nie jest tym samym co ubieranie się na swój wielki dzień.

W Trendhim kochamy dobre wesele! Ważna jest dla nas pomoc mężczyźnie i jego drużbom w jednej z największych decyzji życiowych. W tym poradniku zapytaliśmy Emily Burton z Emily Burton Designs o jej niezbędne akcesoria dla pana młodego. Emily, odnosząca sukcesy organizatorka imprez weselnych, posiada wykształcenie, doświadczenie i styl, którym możemy zaufać.

Gdy zaczynaliśmy naszą listę dodatków dla pana młodego i drużbów, przyszło nam na myśl to pytanie… czy jest coś takiego jak zbyt wiele akcesoriów dla przyszłego męża? Emily szybko odpowiedziała: „Tak, czasami. Moją zasadą jest zezwolenie na jedno wyraziste akcesorium. Jedno wygląda na eleganckie i ułożone, podczas gdy wiele akcesoriów konkuruje ze sobą i sprawia, że ogólny wygląd wygląda tanio.

Zwracaj uwagę na formalność wydarzenia i zawsze rozmawiaj ze swoim partnerem. Nie chcesz, aby twoja narzeczona szła do ołtarza, aby odkryć, że masz na sobie szpilkę do klapy z gry wideo , gdy spodziewała się białej róży. Nie jest to najlepszym wstępem do przysięgi małżeńskiej.”

Kluczem jest wybór jednego wyrazistego elementu. Aby ci pomóc, przedstawiliśmy poniżej nasze ulubione ślubne akcesoria. Którego z nich użyjesz, aby zaprezentować swój styl? A może pozostaniesz przy tradycyjnym, stonowanym wyglądzie i sprawisz, że twoja panna młoda będzie w centrum uwagi?

Twoja twarz

Ok, wiemy, że „twarz” nie jest pierwszą rzeczą, którą spodziewałbyś się zobaczyć na liście akcesoriów, ale bądźmy szczerzy… jest ważna. „Twój ślub to nie czas, aby próbować czegoś nowego lub szukać dzikiego, zaniedbanego wyglądu. Celem jest wyglądanie jak elegancka wersja samego siebie.

Poświęcenie czasu na zajęcie się swoją skórą jest kluczem do najlepszego wyglądu. Uporządkowanie twojej brody lub świeże golenie zapewni ci więcej niż tylko dobry wygląd… będziesz się również lepiej czuł.”

Co zrobić

Niezależnie od tego, czy twoja broda budzi zazdrość u każdego drwala, masz elegancki wąsik lub wolisz czyste golenie, kluczem jest zrobienie planu. „Nie używaj golarki po raz pierwszy rano w dniu ślubu lub nie próbuj nowego stylu, który widziałeś w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz spróbować czegoś samemu, upewnij się, że wcześniej to przećwiczyłeś, a twojemu partnerowi podoba się rezultat! Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, aby twoja oblubienica nie rozpoznała mężczyzny przy ołtarzu”.

To samo dotyczy dobrego golenia . Chociaż nie musisz ćwiczyć z wyprzedzeniem (miejmy nadzieję, że to nie jest twoje pierwsze golenie), musisz odpowiednio przygotować skórę ciepłym prysznicem i upewnić się, że twoje produkty są gotowe na to zadanie .

Krawaty

Wybór wzorów, materiałów i węzłów oznacza, że właściwy krawat będzie pasował na każde planowane przez ciebie wesele – od tradycyjnego po swobodne.

Węzeł, który wiążesz w dniu „zawiązania węzła”, powinien pasować do formalności wydarzenia. „Klasycznym wyborem jest węzeł Windsor. Oczywiście możesz być kreatywny i spróbować czegoś w rodzaju węzła Prawdziwa Miłość, ale nie bez powodu Windsor przetrwał dziesięciolecia trendów. Zawsze wygląda fantastycznie.”

Jak wybrać odpowiedni krawat

„Twój ślub ma odzwierciedlać osobowość twoją i twojej partnerki. Powinien opowiadać twoją historię poprzez strój i wystrój, jedzenie i napoje, a nawet rozrywkę, którą wybierzesz… wszystko bez konieczności wypowiadania słów. Nie oznacza to, że ekstrawertyczna osobowość powinna mieć szalone kolory.

Nie chodzi o to, by być bardzo dopasowanym, ale raczej o znalezienie kolorów i wzorów, które są zgodne z uroczystością. Z wyprzedzeniem kup krawat dla siebie i krawaty dla drużbów oraz sprawdź ze swoją partnerką, czy kolor pasuje do jej pomysłów.

Tylko dlatego, że wesele będzie utrzymane w różowej tonacji, nie oznacza, że potrzebujesz jednolitego różowego krawata . Zamiast tego załóż ciemniejszy odcień w tej samej historii kolorów, ale nie w dokładnym dopasowaniu. Jeśli szukasz bardziej swobodnego wyglądu, wybierz wzorzysty krawat w odcieniach różu, który wpasowuje się i dołącza do przyjęcia weselnego.”

 1. Czarny krawat z czarnym garniturem jest zawsze zwycięzcą. Nikt nie może tego zepsuć.
 2. Inną, mało ryzykowną opcją jest szary lub srebrzysty krawat .
 3. Na nieformalnych weselach możesz być w stanie ubrać nawet wełniany lub dzianinowy krawat . Jedwab jest najbezpieczniejszą opcją na prawie każdą sytuację.
 4. Krawaty łatwo się marszczą. Bądź pewny, że poprawnie przechowujesz swój przed swoim wielkim dniem.

Spinki do krawata

Dodanie spinki lub klipsa do krawata upiększa twój już dopracowany wygląd, a po dopasowaniu do innych metali, które nosisz, nadaje spójność i klasę twojemu ogólnemu klimatowi… nie wspominając o tym, że twój krawat nie spadnie na danie główne podczas przyjęcia.

Jak wybrać spinkę do krawata

Kluczem do spinek lub klipsów jest utrzymanie metali w srebrzystym lub złocistym odcieniu w zależności od innych metalowych akcesoriów. Wymieniasz akcesoria lub obrączki ślubne? Pamiętaj również o tym. „Dopasowane metale – klamra do paska, zegarek, spinki do mankietów itp. - to doskonały sposób na stworzenie beztroskiego wyglądu, który zawsze będzie stylowy.”

 1. Klips do krawata powinien mieć maksymalną długość około 70-80% szerokości krawata.
 2. Klips do krawata powinien być umieszczony pomiędzy trzecim a czwartym guzikiem twojej koszuli lub na tej samej wysokości co kieszonka na twojej piersi.
 3. Wybór rozmiaru twojej spinki do krawata sprowadza się do wybranego przez ciebie krawata.

Muszki

Muszki są mniej popularne niż krawaty i wyróżniają cię z tłumu. „Założenie zabawnej muszki z podobnymi, ale nie do końca pasującymi do siebie kolorami, do tych z imprezy weselnej, jest wyjątkowym sposobem na uatrakcyjnienie twojego wyglądu i zachowanie spójności”.

Istnieją również sytuacje, w których muszka jest obowiązkowa. „Jeśli masz na sobie plisowaną koszulę – załóż muszkę. Plisowane koszule są zarezerwowane na formalne wydarzenia i przeznaczone do noszenia z ćwiekami. Krawat ukryłby ćwieki i odebrał koszuli zainteresowanie.”

Inna sytuacja ma miejsce, gdy zakładasz smoking. Masz wtedy różne opcje, ale zazwyczaj noszenie go oznacza, że wydarzenie ma charakter formalny i może mieć również dress code. Formalne wydarzenie oznacza czarną muszkę . “Jeśli rezygnujesz z tradycji i nosisz krawat ze smokingiem, wybierz czarny jedwabny krawat w jednolitym kolorze.”

Jak wybrać muszkę

Jesteś mężczyzną, który codziennie nosi krawat do pracy? Być może muszka doda ci w dniu ślubu dodatkowego zastrzyku pewności siebie i stylu – im bardziej swobodny ślub – tym bardziej kreatywna może być twoja muszka.

 • „Pozwalanie drużbom nosić muszki, które pokazują ich indywidualność, jest popularnym trendem. Upewnij się, że ty (i panna młoda) zatwierdzacie ich wybory, zanim ktokolwiek coś kupi. Wybraliście ich ze względu na ich osobowość… dlaczego nie pozwolić im wyrazić tego, co czyni ich wyjątkowymi?”
 • “Nie zapomnij o takich opcjach, jak drewniane muszki . Tekstura i naturalny kolor drewna przenoszą twój ostateczny wygląd na kolejny poziom i dobrze sprawdzają się w przypadku bardziej swobodnych wydarzeń.”
 • Koniec muszki nie powinien wystawać poza twoje uszy i nie powinien być węższy niż zewnętrzny punkt twoich oczu.
 • Wstępnie zawiązana lub samodzielnie wiązana muszka . Wybór należy do ciebie. Pamiętaj, aby poćwiczyć dzień wcześniej, jeśli zdecydujesz się na samodzielnie wiązaną opcję.

Krawaty

Szukasz czegoś innego? Krawat dodaje stylowego akcentu podczas bardziej formalnych okazji. Jednak noszony wewnątrz szyi koszuli (nazywany ascotem) może całkowicie zmienić twój wygląd i nadać swobodnego stylu danej okazji.

Stylistycznie, pan młody powinien wyróżniać się spośród swoich drużbów i innych członków wesela. „Noszenie krawata lub ascotu odróżni go od drużbów w krawatach tego samego lub pasującego koloru. Wygląd jest nadal skoordynowany, ale wyróżnia pana młodego jako kogoś wyjątkowego... ponieważ nim jest.”

Sugerujemy 2 sposoby na zawiązanie twojego krawata. Oba są noszone z oficjalną koszulą z końcówkami.

Jak zawiązać tradycyjny krawat

 1. Mając krawat wokół swojej szyi, skrzyżuj dłuższy koniec nad krótszym końcem.
 2. Przenieś dłuższy koniec pod krótszy.
 3. Ponownie przenieś dłuższy koniec przez krótszy.
 4. Chwyć dłuższy koniec i przełóż go przez pętlę na szyi.
 5. Trzymając krótki koniec, delikatnie pociągnij węzeł do kołnierza.
 6. Wyreguluj w razie potrzeby.

Jak zawiązać krawat ascot

 1. Mając krawat wokół swojej szyi, skrzyżuj dłuższy koniec nad krótszym końcem.
 2. Przenieś dłuższy koniec pod krótszy.
 3. Ponownie przenieś dłuższy koniec przez krótszy.
 4. Przenieś dłuższy koniec w górę i przez pętlę szyi oraz pociągnij go w dół przez pętlę.
 5. Trzymając krótki koniec, delikatnie pociągnij węzeł do kołnierza.
 6. Wyreguluj w razie potrzeby.

Poszetki

Wspaniałym sposobem na nadanie osobowości i koloru twojemu weselnemu strojowi jest poszetka . “Założenie zabawnej poszetki, która pokazuje, kim jesteś, jest zabawne, akceptowalne oraz może być tematem rozmowy!”

„Poszetka, którą wybierzesz, zostanie zauważona. Będzie się o niej mówić cały dzień – każdy lubi rozmawiać o tym, co ma na sobie panna młoda i pan młody – i będzie wiecznie żyła na zdjęciach. Zważywszy na koszty i czas poświęcony na przygotowanie panny młodej, czy ty również nie zasługujesz na uwagę?”

Jak wybrać poszetkę

„Nie zakładaj pasującej poszetki i krawata, chyba że chcesz uzyskać bardziej jednolity i formalny wygląd. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolory uroczystości – czy jest taki, który twoja panna młoda wybrała dla kwiatów lub sukienki jej druhen? Wybierz ten kolor oraz odcień ciemniejszy lub jaśniejszy od niego. Możesz również wybrać 2 uzupełniające się kolory lub barwy po przeciwnej stronie koła barw. Zapewni to super wyrazisty i elegancki wygląd… zamiast nosić dokładne dopasowanie.”

 • Poszetka wygląda najlepiej, gdy jest wykonana z innego materiału niż marynarka. Jedwab jest zawsze bezpiecznym i eleganckim wyborem.
 • Wybierz ręcznie zwijane krawędzie , ponieważ ładnie wyglądają zerkając z twojej kieszonki, nadają wyjątkowość każdej poszetce oraz dodają struktury wybranemu przez ciebie sposobowi ich składania.
 • Wybieranie sposobu składania jest tak indywidualne jak ty. To twoja szansa na zabawę i jeszcze większe zaprezentowanie twojej osobowości. Upewnij się, że poćwiczysz przed swoim wielkim dniem.

„Ostatnia uwaga dotycząca poszetek polega na tym, że jeśli razem z poszetką nosisz butonierkę lub krzykliwą szpilkę do klapy, staraj się zachować uniwersalny kolor poszetki, taki jak biały, z zachowawczym stylem złożenia jej, takim jak prezydencki . Butonierka lub szpilka do klapy będą wyróżniać się kolorem i umiejscowieniem. Zachowując prostotę, masz pewność, że uzyskasz eleganckie wykończenie.”

Spinki do mankietów

Pan młody nie musi nosić dużo biżuterii w dniu ślubu, ponieważ panna młoda jest wizualną gwiazdą show. Nie oznacza to, że musisz być całkowicie pozbawiony blasku lub charakteru.

„Pamiętaj – chcesz, aby twój wygląd był udoskonaloną wersją samego siebie. Odpowiednia para spinek do mankietów może dodać ci poczucia wyrafinowania i stylu, które odróżniają twój dzień od zwykłych.

Te małe przedmioty są również wspaniałymi akcesoriami dla drużbów. Czy jest jakieś hobby lub film, które wszyscy lubicie? Dołączcie je do swojego wyglądu.”

Jak wybrać spinki do mankietów

Wybieranie spinek do mankietów zaczyna się od mankietów koszuli. Dokładnie francuskich mankietów. „Są one niemal obowiązkowe w smokingu, ale w przypadku garnituru zasady są bardziej elastyczne. Po prostu upewnij się, że pasują do innych metali w twoim wyglądzie i współpracuj z panną młodą.”

Akcesoria na szyję są niezbędne jeśli zakładasz spinki do mankietów i garnitur . „Francuskie mankiety są zbyt eleganckie, by nosić je z otwartym kołnierzem”.

Niezależnie od wybranej pary „wygrawerowanie na nich daty ślubu jest słodkim przypomnieniem wielkiego dnia. Jeśli czytają to jakieś panny młode… wygrawerowane spinki do mankietów stanowią wspaniały prezent dla pana młodego!”. Nie mogliśmy się bardziej zgodzić.

Szpilki do klapy

„Szpilki do klapy stanowią doskonały element dekoracyjny”. Wśród tak wielu dostępnych akcesoriów, ten dodatek może być tak ekstrawagancko głośny lub subtelny, jak chcesz. Na większości wesel zobaczysz butonierkę – świeży kwiat z historią sięgającą XVI wieku.

Butonierka oznacza po francusku „kwiat do dziurki na guzik”. Początkowo celem noszenia butonierki było odpędzenie pecha i zamaskowanie niefortunnych zapachów tamtych czasów. Mamy nadzieję, że nosisz ją tylko ze względów estetycznych, a nie dlatego, że zapomniałeś wziąć prysznic.

Jak nosić szpilkę do klapy i butonierkę

Istnieje jedna złota zasada dla szpilek do klapy – noś je w przybliżeniu w miejscu, gdzie jest lub powinna być dziurka w klapie. To górna część lewej klapy.

Sama szpilka powinna przebiegać równolegle do klapy, a nie prosto lub w poprzek niej. Jest to szczególnie ważne w przypadku dłuższych szpilek, przy których zły kąt może zepsuć efekt.

Choć nie jest to skomplikowane, istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, aby twoja butonierka wyglądała jak najlepiej:

 • Podobnie jak inne szpilki do klapy, kwiatek powinien być umieszczony blisko dziurki od guzika lub tam, gdzie by się znajdowała.
 • W wielu formalnych marynarkach znajdziesz nić za klapą, aby utrzymać drążek na miejscu i go ukryć.
 • Kwiat powinien być odwrócony od twojej piersi.
 • Wszelkie liście powinny być schowane za płatkami, aby zminimalizować widoczność.
 • Jeśli twoja marynarka nie ma dziurki na guzik, przypnij cały kwiat do swojej klapy.

„Upewnij się, że twoja kwiaciarnia ma odpowiednią szpilkę do butonierki – czarną dla ciemniejszych garniturów i białą dla jaśniejszych – nie wszystkie kwiaciarnie mogą lub wiedzą, jak przymocować butonierkę, aby szpilka była niewidoczna. Sprawdź to z nimi z wyprzedzeniem.”

Paski i szelki

Zacznijmy od pasków ponieważ może to być skomplikowane. To, czy nosić pasek, zależy od formalności wydarzenia i dopasowania garnituru. „Jeśli garnitur jest idealnie dopasowany, nie będziesz go potrzebować. Jeśli twoje spodnie są nieco luźne, należy użyć paska, aby nie zwisały wokół kostek. Pamiętaj, że smoking nie wymaga paska”.

„Szelki, z drugiej strony, mogą być noszone zarówno dla funkcjonalności, jak i odrobiny stylu vintage lub retro.” Dopasowanie szelek z muszką i bez marynarki tworzy oldschoolową indywidualność, która sprawdza się na wesela, które nie są zbyt formalne.

„Słowo ostrzeżenia. Pomimo tego, co możesz zobaczyć na Pintereście, nie noś jednocześnie paska i szelek. Są zaprojektowane tak, aby wykonywać dokładnie to samo zadanie, więc noszenie ich jednocześnie jest zbędne. Wybierz jedno z nich i pracuj z nim.”

Jak nosić pasek lub szelki

Zapytaliśmy Emily o łatwy w użyciu zestaw porad:

 • Nie podwajaj - wybierz pasek lub szelki
 • Szelki powinny spadać prosto z ramion do twojego paska
 • Nie noś szelek z kamizelką.

 • Jeśli nosisz pasek, skóra musi pasować do skóry dla uzyskania kompletnego wyglądu. Noszenie skór w podobnym tonie (butów i paska) będzie wyglądało mniej formalnie niż kompletne dopasowanie, ale jest całkowicie w porządku.
 • Szelki są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od dzikich po bardziej oswojone. Miej oko na inne kolory na weselu i dopasuj swój wybór.

Zegarki kieszonkowe i zegarki

Jeśli uroczystość trwa trochę za długo, nie możesz wyciągać telefonu, sprawdzać czasu lub grać w Candy Crush. To samo dotyczy drużbów. Jeśli jeszcze nie nosisz zegarka , twój ślub to idealny czas na zainwestowanie w niego.

„Dżentelmeński zegarek jest praktyczny i stanowi oszałamiający dodatek do wyglądu pana młodego”. Jeśli szukasz bardziej eleganckiej opcji, rozważ zegarek kieszonkowy . „Zegarki kieszonkowe to kolejny wspaniały sposób na wprowadzenie na wesele osobowości, stylu i uroku starego świata. Podarowanie pasujących zegarków swoim drużbom też nie jest złym pomysłem.”

Jak znaleźć odpowiedni zegarek

„Ważne jest, aby każda biżuteria pasowała do akcesoriów panny młodej. Pomyśl o tym jako o pierwszym kroku w kierunku koordynacji i kompromisu jako małżeństwa. I jest to coś, co cię ucieszy, gdy będziesz oglądać zdjęcia ślubne.”

Jeśli narzeczona ma na sobie srebro lub białe złoto, załóż zegarek w srebrzystym tonie. Jeśli ma na sobie złoto, załóż zegarek w złocistym kolorze. „Weź pod uwagę również styl jej biżuterii. Czy będzie miała klasyczny wygląd z prostymi perłami? Jeśli tak, upewnij się, że wybrany zegarek jest równie skromny.”

Pasy do smokingu

Pasy do smokingu są zarezerwowane dla smokingów. Zawiń jeden z nich w swój garnitur, a będziesz wyglądał jak szalony.

Głównym celem dzisiejszego pasa do smokingu, pochodzącego od Brytyjczyków w Indiach, jest zakrycie talii. W rezultacie wyglądasz na wyższego i szczuplejszego, a twoja koszula nie zbiera się tak bardzo – całkiem niezły powód, aby go założyć, co? Tradycyjne zasady dotyczące stroju formalnego wymagają, aby wszystkie części robocze stroju były przykryte. Dlatego spinki do mankietów są używane zamiast guzików koszulowych.

Jak nosić pas do smokingu

„Zasada numer jeden w przypadku pasów do smokingu polega na tym, że powinny być noszone z naturalną talią z zakładkami skierowanymi do góry. Oznacza to, że twoje spodnie powinny być noszone wokół pępka z połową pasma zakrywającego koszulę, a połową zakrywającą spodnie. Noszenie ich zbyt wysoko lub zbyt nisko może zrujnować efekt wyszczuplania i przynieść śmieszny wygląd.”

Inne zasady noszenia pasa do smokingu obejmują:

 • Pasy do smokingu są synonimem stylizacji smokingu i mają być noszone z muszką… ale nie z krawatami. Krawat będzie tłumił twój pas smokingowy i przynosił bałaganiarski wygląd.
 • Pasy smokingowe nie są noszone pod szelkami. Noszenie ich na szelkach zapewnia elegancję i schludność twojemu ostatecznemu wyglądowi.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne nie są istotne dla większości ślubów. Chyba, że hajtasz się na plaży w Maui w środku popołudnia.

Niektórzy mężczyźni lubią dawać pasujące okulary przeciwsłoneczne swoim drużbom na zdjęcia. Wybór należy do ciebie i twojej narzeczonej. „Nie mogłabym się bardziej zgodzić. Tak, chcesz się dobrze bawić na weselu, ale pamiętaj, aby zapytać swojej narzeczonej o jej zdanie na temat ciebie i twoich przyjaciół w okularach. Może ona mieć zupełnie inny pomysł niż twój… będzie to pierwszy z wielu kompromisów, na które idziesz jako para”.

Jakie okulary przeciwsłoneczne powinieneś nosić

Jeśli nosisz okulary przeciwsłoneczne, „upewnij się, że masz atrakcyjną parę, na którą będziesz chętnie patrzył przez lata, gdy zobaczysz swoje ślubne zdjęcia”. Polaryzowane soczewki zmniejszają odblaski wody i są wspaniałe, jeśli bierzesz ślub w Maui… lub obok stawu wypełnionego choreograficznie łabędziami. Nie zapomnij również o ochronie przed promieniowaniem UV.

„Para okularów przeciwsłonecznych z linią brwi z oprawkami pasującymi do twoich butów i metalowych akcesoriów to klasyczna, stylowa alternatywa dla plastikowej pary z supermarketu.” Wybierz czarno-złocistą parę, jeśli nosisz czarne buty i złociste spinki. Albo srebrzysto-brązową, jeśli zegarek jest srebrzysty, a buty brązowe.

Niezależnie od tego, czy stoisz sam przy ołtarzu, czy masz przy sobie swoich najlepszych towarzyszy, nadal obowiązują zasady najlepszego wyglądu. Chcesz mieć pewność, że wyglądają oni tak dobrze, jak ty… lub przynajmniej całkiem blisko.

„Zawsze łatwiej jest, gdy pan młody i jego drużbowie używają tej samej firmy do kupowania dopasowanych garniturów, co łagodzi problem„ dopasowywania” i pozwala na osiągnięcie spójności. Podobnie jest z dodatkowymi akcentami – znajdź firmę, którą lubisz i dokonaj w niej zakupów.”

I na koniec: „Twoja panna młoda ma wiele do zrobienia – pomóż jej się ubrać”. Masz już know-how i pewność siebie, aby to zrobić.

Zapytaliście – Odpowiedzieliśmy

Jak wcześnie przed ślubem powinienem zacząć planować swój strój?

„Najlepszą praktyką jest rozpoczęcie 3-4 miesiące przed datą. Daje to czas na dopasowanie garnituru, zamówienie dodatkowych elementów i wypróbowanie takich rzeczy jak węzeł Windsor lub ustalenie, które spinki do mankietów wyglądają najlepiej z twoją spinką do krawata.”


Czy pan młody i drużba noszą ten sam garnitur?

„Zależy od formalności ślubu. Ubieranie się jak w uniform wygląda elegancko, ale nie jest obowiązkowe. Jeśli nosisz ten sam garnitur, rozważ rozróżnienie wizualne poprzez dobór akcesoriów.”


Czy pan młody ubiera się inaczej niż drużbowie?

„Ponownie zależy to od ogólnego wyglądu. Proponuję panu młodemu, aby zawsze miał coś, co go wyróżnia i wyglądał inaczej niż mężczyźni obok niego – może to osiągnąć inny krawat, butonierka lub nawet poszetka.”


Jak mogę utrzymać moją koszulę przed wychodzeniem ze spodni podczas ślubu?

Mamy na to 3 słowa... podwiązki do koszuli . Twoja koszula pozostanie schludnie schowana bez względu na to, ile wzniesiesz toastów lub ile razy tańczysz w YMCA.

Jakie style są obecnie akceptowane, a które nie były popularne lata temu?

„Różni się w zależności od kraju i regionu. Z mojego doświadczenia wynika, że na niektóre wesela zaczęły wkradać się białe garnitury, a nawet japonki. Wasz dzień dotyczy tego, kim jesteście jako para… uczyńcie go swoim dniem!”

Poznaj Emily Burton – Organizatorkę Wesel

Emily Burton jest właścicielką, główną projektantką i wizjonerką Emily Burton Designs . Jej inspiracje pochodzą z natury, mody i jej klientów. Lubi być specjalną częścią historii danej pary i rozumie, że to mniejsze detale sprawiają, że dzień wydaje się idealny.

W 2008 roku jej doświadczenie jako starszej projektantki podsyciło jej chęć rozpoczęcia własnej działalności. Od tego czasu Emily i jej zespół pojawili się w krajowej telewizji i niezliczonych czasopismach oraz stali się jedną z najbardziej poszukiwanych agencji planowania wesel w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Emily Burton Designs znajduje się w Brunswick, w stanie Georgia, USA i podróżuje po całym świecie.

Poznaj parę

Chcemy szczególnie podziękować uroczej parze Aurélie i Pierrowi za udostępnianie zdjęć z ich wspaniałego wesela we Francji. Utalentowany fotograf Brian uchwycił ich magiczny dzień. Mamy zaszczyt podzielić się nim w tym artykule. Zobacz więcej z ich wyjątkowego dnia tutaj .

Nowe kolekcje

Składane okulary przeciwsłoneczne Waykins + 31 nowych stylów

Od składanych okularów przeciwsłonecznych po soczewki odporne na zarysowania, nasze najnowsze okulary przeciwsłoneczne s...

Miękkie, nieswędzące szaliki i czapki beanie

Każdy z przewiewnych oraz zatrzymujących ciepło szalików i czapek z kolekcji Montagna jest starannie zaprojektowany na n...

Zegarki z widocznym biciem serca

Zegarki Dante są napędzane twoim ruchem. Tak długo, jak się poruszasz, zegarek również będzie. Nie przestawaj się ruszać...

Składane torby podróżne dla miejskiego podróżnika

Zaprojektowana w Danii, każda wodoodporna, lekka torba w składanej kolekcji Lazy Bear jest łatwa do spakowania w podróż...

Kolekcja włoskich skórzanych pasków

Każdy skórzany pasek to połączenie włoskiego kunsztu z duńskim designem oraz wytrzymałości z nowoczesnym stylem.

Kolekcja Kite

Kolekcja Kite to bogaty wybór lekkich czapek beanie. Każda z nich została wykonana w 100% z bawełny organicznej, dzięki...

Kolekcja Lincoln

Każdy portfel i torba wykonane z miękkiej skóry w różnych kolorach łączą funkcjonalny design z trwałą jakością, a wraz z...

Kolekcja Moda

Kolekcja Moda oferuje włoskie rzemiosło i duńskie wzornictwo w postaci asortymentu kapeluszy i czapek stworzonych na ter...

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Vista

Kolekcja Vista ze spolaryzowanymi soczewkami i 100% ochroną UV została stworzona, abyś mógł iść przez życie z otwartymi...

Zobacz wszystkie kolekcje
Cofnij
Resetuj moje hasło

Hurrra! Wysłaliśmy do Ciebie e-mail. Wkrótce będziesz się w stanie zalogować!

Ups! Potrzebujemy Twój emailPoprawny adres mailowy